Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amúgy féltengelycsukló csere folyamatban.Csak most technikai szünet van, mert anyuka meetingel Xszemesileg.Én meg majd gyerekezek 1000rel.

Amúgy jó eséllyel volt mind2 külső kuka......

De bővebbem majd az éppen soron következő tesztút után fogok nyilatkozni.......

Link to comment
Megosztás:

Ma hoztak nekem egy Omegát.

Losi is megleste én mentem is vele, nagyon egyben van egy német barátomé. nekem gondolta eladni.

Az ára sem rosz, nem volt törve és csak No-ban szervizelték. Még itthon is csak a kinti olajat tették bele.

Nekem nagyon tetszik, csak a Vectrat nem tudom eladni.

Link to comment
Megosztás:

csak a Vectrat nem tudom eladni.

Ha komolyan el akarod adni, akkor célszerű lenne minden sallangtól megszabadítani, (fólia/matrinyák) aztán betolni egy használtautókereskedésbe.

Feri szépen kifényesített Caravan 1.6-osát 2 nap alatt elvitték..........

Sztem megfontolandó......feltéve ha tényleg el akarod adni.Céges gépenek meg igencsak jó lenne A Omi is, C20NE-vel, Caravan kivitelben........

Amúgy azaz Omi valóban 1ben volt, bár nekem, a tiédhez képest kicsit erősen járt benne a motor.Tudom diesel, na de ennyire?Vagy a hosszanti beépítés az oka?

Link to comment
Megosztás:

Időben csúsztam el, de szerencsére összejátszottak a dolgok, így minden a helyére került.Sztem kövi 7n végig teszt lesz.De ha újra kezdi a remegést, akkor megszívtam...........

Amúgy b Vectra külső csuklók kerültek fel.Ami érdekes még, hogy magán a féltengelytest bordázatán lógtak a csuklók.Ill. az egyik, a rövid oldali kisit volt necces, a hosszú oldali pedig űbergáz volt.Most jó, mind2, és azaz idegesítő csattanás is hatványozottan csökkent.

Szívesen próbáznám akár ezen a 7végén is, de nem leszünk itthon......

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlünk OpelZsolt! :D

szerbusz J0hnny !

hát igen a reggeléskor nem fogadta el a nick nevem amit a kezdetek óta használok és így lettem opzsolt :rolleyes: de látom így is "derengős" a név vagy Sziszi súgott <_<

jöttem ide kicsit "rontani" a levegőt ;)

Link to comment
Megosztás:

Most jutott eszembe valami! ;)

Blitzre ha véletlenül lejutnék (elég necces, de még látok esélyt), akkor Kunmadarason csinálni kellene egy olyan gyorsulást, hogy mondjuk Redi (vagy más, mindegy) állna az egyik vonalnál az autójával, én meg a másik vonalnál kezemben egy korsó sörrel. És ki végez hamarabb? Ő a 100 méterrel (vagy a tököm tudja mennyivel) vagy én a fél literrel? Szerintetek van esélyem? :D

öccséééém....

már visszafelé gurulnék a 402m után mire rámarkolsz a korsóra :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Tgenap este elvittük a Skodát trailerrel a szerelőhöz. Egy Berlingo húzta a nagy kéttengelyes trailert, rajta az autóval. Iszonyúan rángatott a Belingo, szegény, 60 volt a max. sebessége(1.9 diesel). Igaz, hogy csak 50 km-t mentünk, de többnek tünt....

az astrán sajnos (szerencsére?) nincs horog. Lehet, hogy a következő műszaki előtt rakatunk egyet rá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.