Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem, Te nem sima Traktoros vagy....Te a nagy 0.3 sec-es Sanyi vagy... :rolleyes:

Most jutott eszembe valami! <_<

Blitzre ha véletlenül lejutnék (elég necces, de még látok esélyt), akkor Kunmadarason csinálni kellene egy olyan gyorsulást, hogy mondjuk Redi (vagy más, mindegy) állna az egyik vonalnál az autójával, én meg a másik vonalnál kezemben egy korsó sörrel. És ki végez hamarabb? Ő a 100 méterrel (vagy a tököm tudja mennyivel) vagy én a fél literrel? Szerintetek van esélyem? ;)

Link to comment
Megosztás:

Most jutott eszembe valami! :rolleyes:

Blitzre ha véletlenül lejutnék (elég necces, de még látok esélyt), akkor Kunmadarason csinálni kellene egy olyan gyorsulást, hogy mondjuk Redi (vagy más, mindegy) állna az egyik vonalnál az autójával, én meg a másik vonalnál kezemben egy korsó sörrel. És ki végez hamarabb? Ő a 100 méterrel (vagy a tököm tudja mennyivel) vagy én a fél literrel? Szerintetek van esélyem? <_<

Hát mire bejutsz a döntőbe...lehet összeesel...tequila.gif

Link to comment
Megosztás:

Mndig tervezzük, hogy megyünk Kecskemétre CP-zni, de nemrég estünk túl 2 államvizsgán (sikerült! Peti villamosmérnüö-mérnöktanár), 2 osztálynyi érettségin (egész jól sikerült) és lakásfelujításba is kezdtünk (ismét bénázunk a tapétával :rolleyes: )

Jelenleg állást keres a Peti, de hiába mondják, hogy villmérnök az keresett szakma,l hát nem nagyon keresik.... <_<

Baccus, hát csak nem Pestre kell költözni??! Vagy Szentgotthárdra??!!

És baccus, a job első kerékcsapágyat is cserélni kell az Astrán.... hát ebben az autóban már szinte mindent kicseréltünk. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg állást keres a Peti, de hiába mondják, hogy villmérnök az keresett szakma,l hát nem nagyon keresik.... <_<

Baccus, hát csak nem Pestre kell költözni??! Vagy Szentgotthárdra??!!

Paks

És baccus, a job első kerékcsapágyat is cserélni kell az Astrán.... hát ebben az autóban már szinte mindent kicseréltünk. ;) :D

Ideje eladni! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.