Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na Újra magyar földön vagyok! Nyaralas megvolét nagyon durvan meleg volt megérkezéskol 44 fol fogadott de az aszfalt közelsége kb 50 fokra hevitette tenger 27fokost volt! kicst barnultunk is :rolleyes:

De sokat kell vissza olvasnom hogy mi történt itt 1 hét alatt! <_<

Link to comment
Megosztás:

Na Újra magyar földön vagyok! Nyaralas megvolét nagyon durvan meleg volt megérkezéskol 44 fol fogadott de az aszfalt közelsége kb 50 fokra hevitette tenger 27fokost volt! kicst barnultunk is <_<

De sokat kell vissza olvasnom hogy mi történt itt 1 hét alatt! ;)

Hát a 44fok nem egészséges,hideg sör nélkül nem tudnám elviselni! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tudom,láttam JKay autóit már!

Szivesen hódolnék én is gyűjtőszenvedélynek,ha megtehetném,mint pl Jay Leno!

biztos ez is olyan mint a pénzgyűjtés....csak az első millilo dollárt nehéz összeszedni :rolleyes:

és egy autód már van <_< jöhet a többi

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Ne csodálkozz rajta a reptér miatt van, nálunk is csak a város fele látható az ok hasonló elektronikai...egység. :rolleyes:

Ez hulyeseg, egyszeruen csak nehol csinaltak (vagy mindenhol csak rendre rakjak fel) nagy felbonatsu kepeket igy csak ott lathato minden. Nezd meg NewYork-ot ott mar 3D-s epuletek is vannak, elobb utobb meglesz az egesz fold.

Link to comment
Megosztás:

Hát a 44fok nem egészséges,hideg sör nélkül nem tudnám elviselni! :rolleyes:

Nyúltam már mellé sörözgetéssel, ilyen melegben: egyrészt előbb sikerült a józanság fogalmát hátunk mögött hagyni-->arról nem is beszélve, hogy elaludtam a napon és szénné égtem...bár amíg hatott az altató nem éreztem semmit se nem.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Most ebédelek és megzavartak.

Egy ilferros ügyfél keresett meg, hogy eltávolítsuk a dekorációt az S-es autójáról.

hát sajnálom de a 6eHUF drága volt neki, pedig jól tele volt ragasztgatva, jó gagyi fóliával, és

jó sok vegyszer kell hozzá hogy visszaállítsuk az eredeti állapotot :rolleyes:

Sajnálom...de van egy ismim is aki másnál 12 ezret fizetett a fekete passat-ra hogy leszedjék,

és a ferronál meg bebukott 150-et

Ez is Magyarország!

Link to comment
Megosztás:

Most ebédelek és megzavartak.

Egy ilferros ügyfél keresett meg, hogy eltávolítsuk a dekorációt az S-es autójáról.

hát sajnálom de a 6eHUF drága volt neki, pedig jól tele volt ragasztgatva, jó gagyi fóliával, és

jó sok vegyszer kell hozzá hogy visszaállítsuk az eredeti állapotot :rolleyes:

Ez is Magyarország!

Ha sokallta, miért nem kapirgászta le saját maga.............

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.