Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Wolfi! Ha nem is reptér, de valami biztos van a háttérben... mondjuk az érdektelenség.

Amúgy ha reptér, akkor tessék megnézni a Heathrow-t... eléggé részletes.

Amúgy kár, hogy nem friss képek vannak benne, mert pl. felénk úgy 2003-as képeket mutogat a felszínnek... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Gondolkozom ezen a CORSA-n (GSI) VOSZI-én, hogy mennyivel járnék vele jobban mint a mostanival! ;)

Szerintetek? ( Losi, JOhnny, Udi) :rolleyes: De persze más is mondhat véleményt... :P

Soha, senki nem érne utol.Amúgy jobban járnál vele, mint a mostanival.Nem enne többet, de legalább menne+ismert az előélete....

Ha lenne pézem, nem agyalnék. <_<

Van a nevében egy varázsszó......... GSi! :D

Link to comment
Megosztás:

Soha, senki nem érne utol.Amúgy jobban járnál vele, mint a mostanival.Nem enne többet, de legalább menne+ismert az előélete....

Ha lenne pézem, nem agyalnék. <_<

Van a nevében egy varázsszó......... GSi! :D

Na igen, Nekem is ez a legelső problémám, a pénz... ;)

Az a gond először is, hogy akkor az enyimet kéne eladni... na meg ugye sajnos kp-re azt sem tudnám megvenni...mindenféle képp be kell majd hitelezni... :rolleyes:

Na de majd akkor pénteken beszélünk róla "élőben"! :P

Link to comment
Megosztás:

Soha, senki nem érne utol.Amúgy jobban járnál vele, mint a mostanival.Nem enne többet, de legalább menne+ismert az előélete....

Ha lenne pézem, nem agyalnék. :rolleyes:

Van a nevében egy varázsszó......... GSi! <_<

Szintén,mert tudjuk,hogy az autó jó kezekben volt!

Link to comment
Megosztás:

Na igen, Nekem is ez a legelső problémám, a pénz... <_<

Az a gond először is, hogy akkor az enyimet kéne eladni... na meg ugye sajnos kp-re azt sem tudnám megvenni...mindenféle képp be kell majd hitelezni... :rolleyes:

Na de majd akkor pénteken beszélünk róla "élőben"! ;)

Esetleg beszélni kellene Voszival, hogy a tiédet milyen módon lehetne bebótolni a Maxabónál.Még ha kisit rá is kell tolni a jelenlegire.De Vosziét kár lenne kihagyni.Meg mivel GSi, így később is értéktartó marad.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg beszélni kellene Voszival, hogy a tiédet milyen módon lehetne bebótolni a Maxabónál.Még ha kisit rá is kell tolni a jelenlegire.De Vosziét kár lenne kihagyni.Meg mivel GSi, így később is értéktartó marad.Szerintem.

Ne beszéd má rá vazee,lefog mindekit gyorsúni a városban,meg a pályán dajcsban! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg beszélni kellene Voszival, hogy a tiédet milyen módon lehetne bebótolni a Maxabónál.Még ha kisit rá is kell tolni a jelenlegire.De Vosziét kár lenne kihagyni.Meg mivel GSi, így később is értéktartó marad.Szerintem.

Igen, erre gondoltam már én is,(egy pü-t küldök is majd neki), de megvárom a 7végét, és akkor talán személyesen is tudok majd Voszival beszélni, na meg ugye megnézni az ótót! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ne beszéd má rá vazee,lefog mindekit gyorsúni a városban,meg a pályán dajcsban! <_<

Aznembajám! :D

Igen, erre gondoltam már én is,(egy pü-t küldök is majd neki, de megvárom a 7végét, és akkor talán személyesen is tudok majd Voszival beszélni, na meg ugye megnézni az ótót! :rolleyes:

YO 5let! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.