Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mindegy majd kiderül milyen lesz, már elterveztem hogy beszerelem.

Helló!

Figyu, ha kérdezel itt tőlünk valamit, azt minek kérdezed, ha hiába is mond itt bárki bármit is, úgysem hallgatsz a tapasztalatokra! :rolleyes:

NEM megsérteni akarlak, csak kérdezem, hogy a kérdéseidnek vannak konkrét céljai is, vagy csak úgy írogatsz, hogy teljen az idő? <_<

De ha nem hallgatod meg az itt adott tanácsokat, akkor csináld amit elterveztél, és majd meglátod, hogy sok idő+pénz megy el mire rájössz, hogy amiket itt írtak, igazak voltak! ;)

sztem...

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha ez igaz miért van az összes tuning talin direkt szűrő a gépekbe?

mint ahogy a többiek is írták mert jól néz ki, meg olyan disznó módon "szörcsögi" be a levegőt, hogy öröm hallgatni...hidd el nekem is szinte csak ezért van.....ilyenkor nyáron a pokolba kívánom, amikor nagyon melegben dugózom nagyon érezhető a gyengülés :lol:

Ja és egy másik nagyon fontos előnye is van! OLCSÓ!!! És ez a karsztajling szintű tunyinygos találkozóknak (ahol megdicsérik egymás sárkányos matricáját) nagyon fontos, mert a személyi hitelre vett autó részlete mellé nem fér bele semmi komoly :D.

Egy normális szívósort nem vennének észre, de ez bazinagy csillogó b@szást azt igen :P

Meg a magnum légszűrök adatait nézegetve elég jól hangzik amit irtak róla + grafikonokkal is alá van támasztva!!!!

Magnum tuning. HA HA HA HA HA HA :rolleyes: <_< ;)

Akkor most hol van az igazság???

Odaát.

Link to comment
Megosztás:

És ez a karsztajling szintű tunyinygos találkozóknak (ahol megdicsérik egymás sárkányos matricáját) nagyon fontos, mert a személyi hitelre vett autó részlete mellé nem fér bele semmi komoly :P.

Néha vannak jó pillanataid Redi! <_<

Tök lol ez a mai termés!Had csinálja?Mit idegeskedtek? ;) Had tanuljon a saját kárán! :D

Csak azt nem tudom,hogy normális gumira és felnire nincs péz,de csini-bini dájrektszürőre van? :rolleyes:

Egyetlen normális megoldást láttam eddig direktszűrő elszeparálásra,az is egy subaruban volt,ott kevlárból építettek neki egy házat és kb 100mm-es csövön kapta a frontlevegőt!

Link to comment
Megosztás:

Van egy F Astrám, 95-ös 82 lovas 1.4-es!

Figyu, a válaszaid alapján azt kezdem hinni, hogy mi Lacival (Mackósajt), a kecskeméti (és környékbeli) srácok, továbbá a többi segítő szándékú barátaink nem értenek az autókhoz. Semmi gond, előfordulhat, mivel ez inkább egy chat topic, ahová ritkán csúszik be technikai beszélgetés. Ezért szeretnélek megkérni, hogy a technikai problémáiddal inkább az Opel Fórum- Tartalom > Technika > Astra F > Motor topicban kérdezz, a sportlégszűrő ügyében pedig javaslom, hogy az Opel Fórum- Tartalom > Technika > TUNING!!! > direktszűrő topicban olvasgass, és érdeklődj.

Esetleg még ajánlom figyelmedbe az Opel Fórum- Tartalom > Technika > TUNING!!! > F Astra tuning topicunkat, ahol megint csak sokatpróbált, hozzáértő barátaink próbálnak segítséget nyújtani.

Megértésed előre is köszi!

Néha vannak jó pillanataid Redi! :rolleyes:

Tök lol ez a mai termés!Had csinálja?Mit idegeskedtek? <_< Had tanuljon a saját kárán! ;)

Ó, B+ Johnny, esküszöm nem akartam elrontani a jókedvedet! :D

Link to comment
Megosztás:

Most már kapd be jó? :lol: Nem iszom veled többet sörtöt, durci, és öri hari van! :omg: ;) :hehe:

Te meg még nem is tudod, milyen híres vagyok! Fehérváron van egy kocsma, aminek az a neve, hogy Ibolya 2 söröző! :rolleyes:

<_< ;) :D Mi kapjak be vazee?Max a sörös üveget! :P

De tudod mit?Tényleg nem iszok veled többet,mivel eddig sem ittunk vazee,hanem vedeltünk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minden városban neveztek el rólad sörözőt Sanyi? Vagyis Ibolya! :P
Túrkevén pl nincs. És a Püspökladányi Hatcsöcsűhöz sincs semmilyen közöm! :lol: Bár az már a tulajdonosváltás óta Cserepesnek hívják. De én nem jártam oda, nem voltam törzsvendég, és különben is, nem tudok róla semmit, akárcsak Kecskeméten a Flamingóról, ahol Misi bácsi a főcsapos. :D Asszem most lebuktam... :rolleyes:

De tudod mit?Tényleg nem iszok veled többet,mivel eddig sem ittunk vazee,hanem vedeltünk! <_<

Úgy biza! :lol: Ezt jól mondtad, szesztestvér! ;)

Link to comment
Megosztás:

Most vagy én vagyok a hülye, de Joee felhívott péntek este, hogy hol váltson pénzt.

Azt hittem elmegy Horvátországba a hétvégére.

De a pénteki meeten volt erről szó?

Igaz késtem de nem emlékszem, és téged meg Joee-t sem láttam pénteken.

Pedig a füvet meglocsolhattam volna máskor is...

Csak Mélykék zaklatott :rolleyes:

Par oldallal visszabb ottvan a full program.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap ebként voltunk Bikini koncerten S.vadkerten.Tök jó volt a buli.Előzenekar az Időgép volt.Bevallom töredelmesen, én nem hallottam még róluk, de jó kis rock zenét játszottak.Kevés sikerrel.

Meg úgy kb. milliónyi ember volt kint.

1X elment az áram is.De a közönség nem hagyta abba a nótázást, a full sötétben nótázgattunk egészen addig, míg a gitáros emberkéjük, Lukács rá nem kezedett újra.Iszonyat, hogy mit művelt a srác a gitárral.A 2 őskövület, Németh, és D. Nagy csak aszisztálni tudott.

Haza is értünk kb. 23:00-ra/környékén.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.