Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nagyon kiválló! Megkérhetek valakit hogy vegye át a csomagjaimat :rolleyes: mert nem garancia hogy én épp ott tudok lenni!

Szerintem Tomi lesz az akinél a legegyszerűbb lepakolni. De én nem akarom a háta mögött felajánlani a raktárosi szerepet. (abban wolfival visszük a prímet)

Jó nyargalást nektek!!!

Link to comment
Megosztás:

Akit érdekel itt a teljes sztory, remélem nem hagytam ki semmit:

Part I.

Vasárnap Budapestről hazafelé Örkény körül az M5-ösön egy kamiont akartam előzni amikor észrevettem, hogy az olajnyomás gyorsan esik 4 - 3 - 2 bar-ra (Vectra A digit műszeregység). Azonnal leállítottam a motort és szerencsémre sikerült elgurulnom a kb. 2 km-re lévő pihenőhelyre. Gyors szemrevételezés után kiderült, hogy az olaj nagy része már útközben elfolyt és az egész motorteret, alvázat, sőt még a hátsó lököst is összekente. ;) Sajna nincs más megoldás vontatni kellene, felhívtam J0hnny-t elmondtam mi a nagy harci helyzet megadtam a GPS koordinátákat és ő megszervezte a műszaki mentést. Miközben várakoztam odajött hozzám egy külföldi fazon aki szintén lerobbant egy F Astrával (C14NZ), motorkontroll lámpa világított neki egyfolytában és nem indult be a motor. Megnéztem és kiderült, hogy a lambdaszonda vezetéke van elszakadva azt összesajtoltam, gyertyákat kivettem, mocivezérlő tápcsatiját lehúztam, indítóztam, visszaraktam mindent és pöcre beindult. A biztonság kedvéért még 2 percig vártuk hátha bevillan még a sárga lámpa. A fazon nagyon boldog volt és adott 10 €-t amit nagy nehezen elfogadtam tőle. Utánna kis idő múlva a K.O.M.A autómentő szolgálata is a helyszínre érkezett. Nagyon profi módon még a kifolyt olajat is homokkal felszórták, berakták a háromszöget és elkezdtük a vontatást. Tomi volt a főpilóta Veki B-vel könnyedén húzta az Astra Fx-et, a másodpilóta meg J0hnny lett (gondolom "tetszett" neki az izom szervóskormány + fékrásegítés :rolleyes:). Útközben csatlakozott hozzánk Losi is, így ő zárta a sort. Kecskeméten J0hnny-éknál megnéztük a verdát alaposan, a kartel be van nyomodva (a pesti utaknak köszönhetően) és arra tippeltünk, hogy ott folyt el az olaj. Utántöltés után a motort beindítottuk és figyeltünk de nem akart folyni az olaj sehonnan, olajnyomás rendben volt látszólag minden oké. Elmentünk egyet csapatni (6000-es fordulat) utánna megnéztük és egyből folyt az olaj a főtengely szimeringnél a kuplung is olajos lett. Elhúztuk Bazsiékhoz Nyárlőrincre, Losi és J0hnny neki is fogott és végre fény derült a hiba okára.

A hátsó főtengely szimering beleért a lendkerékbe ami szépen szétdarálta az egészet, a hátsó motortartó bak is megadta magát és persze a kuplungtárcsa is cserés lesz. Vasárnap eddig jutottunk megbeszéltük, hogy hétfőn beszerzem a szükséges dolgokat és elmentünk haza.

Képek az akcióról itt: http://kep.tar.hu/udi/50494917#2

Holnap megírom a folytatást (lesz még bőven esemény benne). <_<

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Opelos Arcok!

Velem is történnek furcsa dolgok ám.

Tegnap mentem haza melóból és egy vasúti átjárónál

várakoztam.

Ált előttem egy fabia. Mikor elment a vonat és felnyilt a sorompó

a fabia elkezdte tolni neki mint állat.

Na nekem se kellett több. Végre egy kis VERSENY!!!

Elkezdtem menni utánna és akkor jött a meglepi mert a verdám

160-nál nem akart jobban menni!!!!!!!!!!!!!

Pedíg eddig 180-al símán zúzott.

Most vagy a benzin lehet a kaki, vagy valami haldokolna a motorban?

Ha valaki járt már így akkor írja meg mi lehet a szitu!!!

Előre is köx.

Link to comment
Megosztás:

Most vagy a benzin lehet a kaki, vagy valami haldokolna a motorban?

Ha valaki járt már így akkor írja meg mi lehet a szitu!!!

Előre is köx.

Normális kipuff oldal, megfelelően nyitott sportdobbal, szívó oldalon pedig K&N sportbetétszűrő, és nemutolsó sorban normális helyen tankolni.

Amúgy pedig a "lassabb" haladásnak lehet egyik fő oka a jelenlegi meleg levegő is, amiben kevesebb azoxigén, ergo xarabb a keverék képzés, így rosszabb a menetteljesítmény is.Esetleg a szélesebb guma........ ilyenek.

Amúgy ha az a Fabia 1.4 16V volt, akkor egész jó, hogy addig a nyomában tudtál maradni.

Link to comment
Megosztás:

Normális kipuff oldal, megfelelően nyitott sportdobbal, szívó oldalon pedig K&N sportbetétszűrő, és nemutolsó sorban normális helyen tankolni.

Amúgy pedig a "lassabb" haladásnak lehet egyik fő oka a jelenlegi meleg levegő is, amiben kevesebb azoxigén, ergo xarabb a keverék képzés, így rosszabb a menetteljesítmény is.Esetleg a szélesebb guma........ ilyenek.

Amúgy ha az a Fabia 1.4 16V volt, akkor egész jó, hogy addig a nyomában tudtál maradni.

A meleg levegő lehet hogy most nem sokat befolyásolt mert már az esti órákban volt ez,

és akkor már hűvösebb volt+szél is fújt!

Az út egyenes volt, síma.

És 160-nál megált az óra.

Most azt fogom csinálni hogy megtankolok Shell kútnál és majd megnézem még 1x.

Remélem csak a benya volt a baj. A gumik normál 175/70r13t gumik és ezekkel mentem már 180 at.

És az a furcsa hogy akkor 3 személlyel voltam+csomagok és most+egyedül üresen.

Ha valakinek esetleg már volt ilyen gondja akkor írja meg mit csinált vele.

Mi az a kipuff oldal, és megfelelően nyitott sportdob???

Link to comment
Megosztás:

Wolfi ajánlata nem rossz, de pénzügyileg rá kell készülni.

A kipuff oldalon a komplett kipufogórendszer cseréjét kell érteni.

Nyitottságon pedig a kipufogó csövek átmérőjének a növelése értendő, így gyorsabban távoznak a gázok.

Én csak Shell-t tankolok abból is a V-power 95-öt anyagilag jobban járok vele, mint a sima 95-el, mert kevesebbet eszik.

Link to comment
Megosztás:

A meleg levegő lehet hogy most nem sokat befolyásolt mert már az esti órákban volt ez,

és akkor már hűvösebb volt+szél is fújt!

Az út egyenes volt, síma.

És 160-nál megált az óra.

Akkor azt javasolnám még, hogy Shellnél tankolj Vpower 100-at, de csak max. 20L-t, és abba öntsél bele PROTEC üzemanyag adalékot, aztán állandó csőgázon járasd ki.Aztán mikor frankón kijárattad, tankolj rá egy egész tankkal, azt is használd el, és utána 1X cseréld ki az üza.szűrőd, (tök8, hogy mikor volt előtte cserélve) ill. nézd meg, van-e változás.......

Az autósboltban fognak javasolni minden csodaszert, de csak ez a jó.A többi meg sem közelíti ennek a szernek a hatásfokát.Amúgy az üza.rendszert tisztítja.Úgy nemkicsit.Ezért is kell utána a szűrőcsere. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor azt javasolnám még, hogy Shellnél tankolj Vpower 100-at, de csak max. 20L-t, és abba öntsél bele PROTEC üzemanyag adalékot, aztán állandó csőgázon járasd ki.Aztán mikor frankón kijárattad, tankolj rá egy egész tankkal, azt is használd el, és utána 1X cseréld ki az üza.szűrőd, (tök8, hogy mikor volt előtte cserélve) ill. nézd meg, van-e változás.......

Az autósboltban fognak javasolni minden csodaszert, de csak ez a jó.A többi meg sem közelíti ennek a szernek a hatásfokát.Amúgy az üza.rendszert tisztítja.Úgy nemkicsit.Ezért is kell utána a szűrőcsere. :rolleyes:

Szeva köszi a tippet.

Majd fizetéskor kipróbálom.

Remélem csak ennyi a baj!!!

Na mára ennyi Jóarcok, lassan megyek haza

mert mára már elég a melóból.

Megyek és belecsapom a fordulatszámmérőt a pirosba!!!

A lóerő legyen veletek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.