Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

20" alufelni! és mar egéssz barátságos na meg lehet egy nyomtáv szélesítás aztán mar dögös kis verda! (természetesen uj fényezés az kell!)

Balra fent van egy link, ott vannak képek a festés utáni állapotról.

Ha majd készen lesz, egyszer elkérem egy CP bemutató erejéig.

Link to comment
Megosztás:

'ENDYKA'

Szép a verdád!

Na hali Oplos Arcok!

Mizu veletek? Én nyomatom a munkát!

Na figyuzzatok lenne egy kérdésem:

Van valamelyikőtöknek 1.4 f Astraja a 82 lovas?

Mert lenne pár kérdésem!

Hy

Azt vettem észre az 1.4 F 82-lovas astranal hogy 4-5 személlyel már necces az előzgetés.

Vagy rendesen vissza kell kapcsolgatni.

Ehhez mit szoltok??????????????,,

Link to comment
Megosztás:

Azt vettem észre az 1.4 F 82-lovas astranal hogy 4-5 személlyel már necces az előzgetés.

Vagy rendesen vissza kell kapcsolgatni.

Ehhez mit szoltok??????????????,,

kis ccm, nemsok nyomaték, 8 szelepes motor.....semmi meglepő nincs benne :rolleyes:

ne feledd: 5 személy az már 380-500 kg plusszsúly

Link to comment
Megosztás:

Azt vettem észre az 1.4 F 82-lovas astranal hogy 4-5 személlyel már necces az előzgetés.

Vagy rendesen vissza kell kapcsolgatni.

Ehhez mit szoltok??????????????,,

Nem fogod kitalázni brada, de 1.6-nál is detto ez a pálya.A dinamikus családi Opel olyan 150LE körül kezdődik.Addig meg lendületből kell nyomni a bluest.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azt vettem észre az 1.4 F 82-lovas astranal hogy 4-5 személlyel már necces az előzgetés.

Vagy rendesen vissza kell kapcsolgatni.

Ehhez mit szoltok??????????????,,

Akár milyen meglepő de én az is észreveszem hogy telitankkal vagy mar csak 4-5 literrel autózom! Pedig az enyém Turbó diesel aho nyomaték van! De félelmetes mennyire észre lehet venni 40kg külöbséget nemhogy 250-300km-ot

De tudok egy megoldást a problémadra! Érdemes Wolfit és Demót megkérdezni hátha van elfekvőben egy c20xe azzal kevésbé lenének ilyen problémák :rolleyes: <_< talán meg beszerelni is betudják ha Crsaba belefér ahová nem való akkor astraba gyerekjáték

Link to comment
Megosztás:

De tudok egy megoldást a problémadra! Érdemes Wolfit és Demót megkérdezni hátha van elfekvőben egy c20xe azzal kevésbé lenének ilyen problémák :D :P talán meg beszerelni is betudják ha Crsaba belefér ahová nem való akkor astraba gyerekjáték

Neóccsad az embert tee! :rolleyes: <_< ;)

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam, de mire olvastam, (vasárnap este) addigra vége is lett az aukciónak, :rolleyes: azért nem reagáltam rá! <_<

De most meg kaptam 1 sms-t Tőled.. ;) :D

megtöllem 1 pü-t ugyhogy mostmar sejted hogy valami megint történt az ebayon :lol:

Érdekes ha én irok neked mindig ugyan az a téma :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Pontosan Július 06.-án pénteken délután indulok, megpróbálok majd estére beérni a CP-be, de lehet, hogy csak olyan este 10-11 körül érek majd... :rolleyes:

Akinek lesz csomagja, az jó lenne ha megvárna ! ;)

Nagyon kiválló! Megkérhetek valakit hogy vegye át a csomagjaimat <_< mert nem garancia hogy én épp ott tudok lenni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.