Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Voltunk ma kicsit sétálni Tiszakécskén, a Tiszánál.A múltkor is voltunk, és nagyon jót sétált mind3 lány a sétányon.

Ma kicsit máshogy alakult, mert ugye az idő, az jó.

Szóval kép távolról:

30801520.jpg

Ez ugye ravaszdi kis képecske.Aztán lenéztünk a partra, és lám:

30801519.jpg

Úgyhogy nem erőltettük a további sétát.Flóra persze belement kicsit a vízbe.De majd inkább 7közben strandolunk.

Link to comment
Megosztás:

Reggel kisit hangyás volt a kép, lévén sikerült is v.mikor hajnali 1:30 körül elaludnom.Aztán mentem boltba, és ott a hölgyike v. tényleg nem értette, hogy mit mondok, v. pedig tette a hüljét, mindenesetre gondoltam, hogy mit csinálhatna a micsodámmal.. :rolleyes:

Part II. ma..........

Link to comment
Megosztás:

Na akkor Dénessel megdumáltuk, hogy jövő hét szombat csapunk egy kis flekkenezést, aztán egy kis party-t Szelíden!

Ha van kedve valakinek, nyugodtan csatlakozhat!

na, basszusss, erről is lecsúszunk, nem igaz, idén sehova se tudunk elmenni.... <_< (unokatesólagzi) ;)

Gepardnak gratulálok! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gratulációt, de ez rajtatok múlott nagyrészt. Szekció nélkül nem kerülhettem volna erre a posztra. Remélem hasznos lesz a ténykedésem.

Egyébként itt van a szervezeti felépítés. Tomink lett a PR-és marketing munkatárs, Gratula neki is!

Joe-éknál a party 7.-én lesz?

Akkor mi már nyaralni leszünk, és sajnos (vagy szerencsére) a vízben fogom lötyögtetni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.