Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Fateromat ma megijesztették.

Megelőzött egy szuzukit akinek a sofőrje éppen"szabályosan" telefonált vezetés közben. Az előzés tényére megijedt, és a padka mellé terelte a járművét ami hatalmasat csattant. Erre kissé begőzölt, és fateromat a Kecskemét-Kerekegyháza-Hetényegyháza útvonalon végig üldözte.

Apu telefonált, és amikor öcsémékhez ért addigra már keresztapámmal együtt várták őket. Az erősen kreolos emberke kiszállt, és elkezdett "kommunikálni". Keresztapám mondta neki, hogy nem kellene ilyen nagyon hangoskodni, különben is mindjárt ott lesznek a rendőrök, és megbeszélhetik a történteket, hősünknek pedig valószínűleg a szondát is felajánlják kipróbálásra. Több sem kellett az figurának autóba pattant, és elhajtott, a kiérkező zsaruknak pedig apuék leadták a következő adatokat:

Régi fajta, zöld szuzuki swift, ILZ-824 rendszámmal.

Csak azért írtam le, hogy ti nehogy hasonló szituba kerüljetek egy rosszul megválasztott előzés miatt.

Link to comment
Megosztás:

Fateromat ma megijesztették.

Megelőzött egy szuzukit akinek a sofőrje éppen"szabályosan" telefonált vezetés közben. Az előzés tényére megijedt, és a padka mellé terelte a járművét ami hatalmasat csattant. Erre kissé begőzölt, és fateromat a Kecskemét-Kerekegyháza-Hetényegyháza útvonalon végig üldözte. ...

A K.O.M.A. emberei már dolgoznak a problémán! <_< Csak nem vakarom le azt a matricát a kocism hátuljáról! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kivenni, megmérni, hogy mennyit nyom, és ha nem elég, akkor kicserélni.

De az az érdekes hogy néhe indul néhe meg nehezen!

Általában ha meleg van akkor indul nehezen, ha hideg van rögtön indul.

PL.: reggel indul szépen de délután nem mindíg elsőre.

Akkor reggelre miértb nem engedi el a nyomast az ac?

Kösz a segítséget!

Hy

Link to comment
Megosztás:

De az az érdekes hogy néhe indul néhe meg nehezen!

Általában ha meleg van akkor indul nehezen, ha hideg van rögtön indul.

PL.: reggel indul szépen de délután nem mindíg elsőre.

Akkor reggelre miértb nem engedi el a nyomast az ac?

Kösz a segítséget!

Hy

Amúgy sztem amíg menet közben nincs vele gáz, tehát nem rángat be, nem torpan, én nem bántanám.Ha az AC elkezd halódni, elég érdekes hangja tud lenni.De üza.szűrőt cseréltél már, mióta nálad van?A jobb hátó küszöb alatt található!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy sztem amíg menet közben nincs vele gáz, tehát nem rángat be, nem torpan, én nem bántanám.Ha az AC elkezd halódni, elég érdekes hangja tud lenni.De üza.szűrőt cseréltél már, mióta nálad van?A jobb hátó küszöb alatt található!

Akkor még nem piszkálom meg, csak ha már nagyon kezd halódni.

De lehet hogy a rossz minőségű benya miatt ilyen!

Mindenesetre a benzinszűrőt kicserélem.

Link to comment
Megosztás:

ZSIVÁÁNYOOK!! ;)

Ez csak úgy beugrott.

Amúgy vettem ma széket magamnak, olyan olcsó fajtát az ósenban, hogy mikor mejünk CP-be, ne kelljen annyit ácsorogni.Soxor fáj már a lábam.Inkább leülök majd.Sztem akinek van ilyenje, hozza magával!De nem? :rolleyes:

Öregszel? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.