Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Wolfi és Mad max!

Az elméletet igazolta a gyakorlat, már 30 fokos hőségben is úgy ment a verda a 4-2-1 leömlővel mint hideg ködös időben!

Nagyon király lett és most már lehet hallani a motorhangot is (Sajnos hallom azt is, hogy hamarosan futóműveshez is menni kell). :rolleyes:

Csináltam pár képet majd holnap fel rakom.

Ez mar valami beszámoló és elég meggyöző!

Link to comment
Megosztás:

Hali Opelos Arcok!

Lenne egy kérdésem:

Észrevettem hogy az Astrám néha nehezen indul.

De csak mindíg ha áll egy két napot, ha megyek vele és leállítom mondjuk utánna egy két órára rögtön indul.

Ez mitől lehet?

Előre is kösz!

Hali

Elvileg az AC állandó nyomást tart, de néhány napon keresztüli állásnál még bőven belefér a kicsit nehezebben indulás.

Ha van kedved, ma eset gyere el a Centrum parkolóba.Ott lesz a szokásos esti meet.

Speednek köszönhetően lesz pár szép Astra QP turbó, ami igazán nyálcsorgató dolog tud lenni a magunkfajtának...

Link to comment
Megosztás:

Elvileg az AC állandó nyomást tart, de néhány napon keresztüli állásnál még bőven belefér a kicsit nehezebben indulás.

Ha van kedved, ma eset gyere el a Centrum parkolóba.Ott lesz a szokásos esti meet.

Speednek köszönhetően lesz pár szép Astra QP turbó, ami igazán nyálcsorgató dolog tud lenni a magunkfajtának...

Szeva kösz a választ.

Ha lesz zsém akkor tudok csak menni este a centrumba!

Ha reggel mondjuk elmegyek boltba stb... akkor még jól indul a gép,

de aztám leállítom reggel 8-kor, és mikor a munkának vége délután ötkor

akkor kicsit nehezen indul, sokáig kell tekertetni az önindítót, van hogy másodjára indul!!!

Amikor meg beindul akkor rángat egyet meg ilyenek aztán beáll az alapjárat.

Aztán leállítom este és reggel meg jól indul.

Hogy ez miért van azt nem tudom!

Ha valaki tudja írja meg.

Köszke!

Link to comment
Megosztás:

Szeva kösz a választ.

Ha lesz zsém akkor tudok csak menni este a centrumba!

Ha reggel mondjuk elmegyek boltba stb... akkor még jól indul a gép,

de aztám leállítom reggel 8-kor, és mikor a munkának vége délután ötkor

akkor kicsit nehezen indul, sokáig kell tekertetni az önindítót, van hogy másodjára indul!!!

Amikor meg beindul akkor rángat egyet meg ilyenek aztán beáll az alapjárat.

Aztán leállítom este és reggel meg jól indul.

Hogy ez miért van azt nem tudom!

Ha valaki tudja írja meg.

Köszke!

Ezt szerintem csak a hiányzó benzinnyomástól lehet. Valamiért elengedi a nyomást a szivattyúd.

Link to comment
Megosztás:

Kacsero!

Itt készült a 4-es leömlő:

http://dinamitdob.hu

Astra F-re 50-es csőből, rezgéscsillapíłtóval szereléssel együtt volt 55 eFt. Arra készülj fel, hogy 1 napos meló de meg lehet várni. Klímatizált ügyfélváró, TV, hotspot is van.

Tandemugrást majd pü-ben megbeszéljük ahhoz tudni kellene mikor vagy itthon. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kacsero!

Itt készült a 4-es leömlő:

http://dinamitdob.hu

Astra F-re 50-es csőből, rezgéscsillapíłtóval szereléssel együtt volt 55 eFt. Arra készülj fel, hogy 1 napos meló de meg lehet várni. Klímatizált ügyfélváró, TV, hotspot is van.

Tandemugrást majd pü-ben megbeszéljük ahhoz tudni kellene mikor vagy itthon. <_<

Köszi az infókat! ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.