Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szia Mad Max!

A tanksapka fedélen rá van írva... :rolleyes:

Most készül a 4-es leömlő....remélem király lesz!

A 4-es leömlővel mit változtatsz?

Teljesítménynövekedést okoz?

Úgy hallottam nem olcsó dolog+akkor a lambda szondát is

bele kell tenni nem?

Link to comment
Megosztás:

Van az Astramon egy nem gyári hátsó dob, savállóból van, szép+jó a hangja csak ha

meg van hajtva a gép akkor észrevettem hogy eléggé visszaszív

Visszaszív?? :rolleyes: Azt hogyhát?

Amúgy a 4-2-1 ill. 4-1 leömlő redesen megcsinálva jobb kipufogógáz ürítést okoz, ezálltal jobb lesz a hengerben a bentmaradó kipufogógáz/beszívott levegő/befecs. benya keveréke, így növekszik a teljesítmény is.

Elviekben.

Link to comment
Megosztás:

Visszaszív?? :rolleyes: Azt hogyhát?

Amúgy a 4-2-1 ill. 4-1 leömlő redesen megcsinálva jobb kipufogógáz ürítést okoz, ezálltal jobb lesz a hengerben a bentmaradó kipufogógáz/beszívott levegő/befecs. benya keveréke, így növekszik a teljesítmény is.

Elviekben.

olyan a hangja mintha visszaszivna mihor leveszem a lábam a gázról!

Link to comment
Megosztás:

Visszaszív?? :rolleyes: Azt hogyhát?

Amúgy a 4-2-1 ill. 4-1 leömlő redesen megcsinálva jobb kipufogógáz ürítést okoz, ezálltal jobb lesz a hengerben a bentmaradó kipufogógáz/beszívott levegő/befecs. benya keveréke, így növekszik a teljesítmény is.

Elviekben.

Majd kéne ütközni egy talin és akkor meg tudnám mutatni.

Link to comment
Megosztás:

Ti hol szoktatok alkatrészeket vásárolni az autótokra?

Ha tudtok valami jó helyet ahol minden van és olcsón akkor

írjátok meg lécci.

Köx

<a href="http://"http://kecskemet.opelclub.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=1"" target="_blank">Van egy ilyen lehetőség is.

</a>

Leműtöttem a kopoltyúimitátorokat.Nem volt 1Xű menet, és biza ott maradt a nyoma....

Ez nem a legjobb hír.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi és Mad max!

Az elméletet igazolta a gyakorlat, már 30 fokos hőségben is úgy ment a verda a 4-2-1 leömlővel mint hideg ködös időben!

Nagyon király lett és most már lehet hallani a motorhangot is (Sajnos hallom azt is, hogy hamarosan futóműveshez is menni kell). :rolleyes:

Csináltam pár képet majd holnap fel rakom.

Link to comment
Megosztás:

UDI!

kérdés:

Mintha Te említetted volna valamikor, hogy tudsz olyat, hogy TANDEMUGRÁS! ;)

Ha Te mondtad, akkor tudnál nekem erről bővebb infót adni? mikor, hol, ár... stb. :rolleyes:

Akár ide, akár pü-ben! :P

Csak mert találtam én is 1-et, de az Veszprémben van, és 1 ugrás: 30 rugó, videó felvéttelel, meg 38e.! :D

Kicsit sokallom... <_<

Link to comment
Megosztás:

UDI!

kérdés:

Mintha Te említetted volna valamikor, hogy tudsz olyat, hogy TANDEMUGRÁS! :P

Ha Te mondtad, akkor tudnál nekem erről bővebb infót adni? mikor, hol, ár... stb. :rolleyes:

Akár ide, akár pü-ben! :omg:

Csak mert találtam én is 1-et, de az Veszprémben van, és 1 ugrás: 30 rugó, videó felvéttelel, meg 38e.! :lol:

Kicsit sokallom... ;)

Sztem jobb 5let lenne végig csinálni egy tanfolyamot, aztán pedig egy kezdő táborban ugrani azt az Xdb ugrást.Jó dolog a tandem, de sem én, sem pedig Udi már nem vetemedne rá, amíg van lábunk és SK. ki tudunk ugrani egy repülőből, és van kezünk, amivel meg tudjuk húzni a kioldót.

Szóval Paja, inkább vedd fel a kapcsot Udival, és segít végig zongorázni egy ilyen ejtőernyőscsináló dolgot Kkfházán.

Ne tandemezz! ;)

Losi!!!

Álomautó!!! :D :lol:

Asszem a végében van a lényeg.Nem jön szembe minden utcasarkon.Amúgy szép ótó, de én is a Lexus IS-t választanám...... <_<

Link to comment
Megosztás:

Wolfi és Mad max!

Az elméletet igazolta a gyakorlat, már 30 fokos hőségben is úgy ment a verda a 4-2-1 leömlővel mint hideg ködös időben!

Nagyon király lett és most már lehet hallani a motorhangot is (Sajnos hallom azt is, hogy hamarosan futóműveshez is menni kell). <_<

Csináltam pár képet majd holnap fel rakom.

Azért majd egy mérés nem ártana! :rolleyes: Biztos ami biztos. ;)

Link to comment
Megosztás:

Wolfi és Mad max!

Az elméletet igazolta a gyakorlat, már 30 fokos hőségben is úgy ment a verda a 4-2-1 leömlővel mint hideg ködös időben!

Nagyon király lett és most már lehet hallani a motorhangot is (Sajnos hallom azt is, hogy hamarosan futóműveshez is menni kell). :rolleyes:

Csináltam pár képet majd holnap fel rakom.

Örülök hogy jó letta leömlő, majd ha lesz egy kis sastojásom én is megcsináltatom.

Majd egy talin megnézem.

Hali

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.