Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

a szegény ótó ott középen má mé nem szusi? Legalább márkán belüli lenne a gruppen. :rolleyes:

A szemben lévő narancssárga ház mellet van egy utca, és ott van egy lépcsőház.Amikor ott laktunk, olyan 15:30 körül érdemes volt kisit ácsorogni a konyha ablakban, mert pont erre a kereszteződésre nézett, nap mint nap volt crash.De v.mi hihetetlen balga okoból kifolyólag.Kisit el van szabva ott a ki merre kanyarodik dolog.Az emberek meg birkák.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi a nagy bontó járó, mindig talált magának valami finomságot jo áron! De ugy gondolom a Corsa ültető szett volt a csúcs találat!

Akkor majd konzultálok vele hogy melyik bontókba érdemes ellátogatni,

mert ahol én voltam ott nem sok minden volt.

Köx a tippet!

Link to comment
Megosztás:

Kisit el van szabva ott a ki merre kanyarodik dolog.Az emberek meg birkák.

Nincs az annyira elszabva,csak a régi 2-es konzervgyár felöl nem kéne szembe átmenni és a kötelező haladási írány táblát figyelmenkívül hagyni.Ennyi.Csak ugye senki nem bünteti őket a tábla miatt.

Link to comment
Megosztás:

Csak ugye senki nem bünteti őket a tábla miatt.

Van ott egy hőállomás, rögtön az utca elején.Na oda szoktak beállni a rendőrök.Mindig van fizető vendég! ;) <_<

Amúgy kihoztam az Astrát a ker.ből.kell.

A srác, aki mellesleg jó ismerősöm mint kiderült, mondta, hogy van érdeklődő a gépre, szal biztos, hogy ki akarom-e vinni.Mondtam neki, hogy ha komolyra fordulna a dolog tudja a tel.számomat, hívjon fel aztán minden mehet a papírforma szerint.

Elvégre én sem vagyok a pénzem ellensége......... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tudja v.ki, hogy a Nagykőrösi Konzervgyárnak lehet-e mintaboltja?Mert rondán rá vagyok mostanság gyulladva az egyik termékükre, aztán jó lenne belőle kisit többet, kevesebbért venni.Ha ismi van, aki szerválni tud okosban, az sem gáz! :rolleyes:

Berlinaaaaaaaaa!!! <_<

Te Losi!Mit gyártanak azok ami punicizű? ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.