Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

En mar nem gyozom kovetni az autougyeidet.

Mivel a kutyának sem kell az Astra, így v.melyiket el kellett adnom, mert csak állt benne a pénzem.Mivel a Mitsut megkérte egy ember, így az ment el háztól.Bármennyire is faxa kis gépsas volt.

Az Astra meg relative fiatal, jó állapotban van, nem kell senkinek sem, mert ezek a drága (kötsög) használtautósok a klímát istenítik.MErt csak azaz autó a király.

Így az enyém fehér is, 1.6-os is, klíma nélküli is, szal akár az árokba is tolhatom............

Inkább használom.

Link to comment
Megosztás:

Mivel a kutyának sem kell az Astra, így v.melyiket el kellett adnom, mert csak állt benne a pénzem.Mivel a Mitsut megkérte egy ember, így az ment el háztól.Bármennyire is faxa kis gépsas volt.

Az Astra meg relative fiatal, jó állapotban van, nem kell senkinek sem, mert ezek a drága (kötsög) használtautósok a klímát istenítik.MErt csak azaz autó a király.

Így az enyém fehér is, 1.6-os is, klíma nélküli is, szal akár az árokba is tolhatom............

Inkább használom.

Mar el is adtad a Mitsubishit? Ez igen szep bukta lehetett... es hol van a Corsa ?

Link to comment
Megosztás:

Mar el is adtad a Mitsubishit? Ez igen szep bukta lehetett... es hol van a Corsa ?

Nem volt bukta, azért arra figyeltem.

Ebként igazad van, én is úgy érzem, hogy kibaktam magammal.De főleg értetlenül állok a sok birka előtt, aki hamarabb vesz meg egy klímás, amde ismeretlen előéletű fosrakást, mint egy olyan gépet, amiben bár nincs klíma, de átlagusernek megfelelő cuccok vannak benne.

Ebként eláruolm.Én pl. nem rajongok a klímáért.Biztos jó, egyes napokon, mikor tele van a faxod az egésszel, és beülsz a hideg kocsiba, de a 12 hónapból kb. 2.5-ben használod.Ez igazán jó bolt.

Főleg elb@szódik benne v.mi.Az meg szinte ingyen van még bontva is, és fillérekért csinálják meg.............

Faxom se' érti ezt.......

Link to comment
Megosztás:

A másik igazán okos dolog pedig "az 1.4-nek alacsony a fentartása" kezedtű m@rhaság...........

Ha mindenki kicsit számolna, rájönne mekkora marh@ság ez......

A másik dolog pedig még a metálfény.Szép, és tényleg véd, de csak 1X kelljen javítani/festeni.........

Link to comment
Megosztás:

Nem volt bukta, azért arra figyeltem.

Ebként igazad van, én is úgy érzem, hogy kibaktam magammal.De főleg értetlenül állok a sok birka előtt, aki hamarabb vesz meg egy klímás, amde ismeretlen előéletű fosrakást, mint egy olyan gépet, amiben bár nincs klíma, de átlagusernek megfelelő cuccok vannak benne.

Ebként eláruolm.Én pl. nem rajongok a klímáért.Biztos jó, egyes napokon, mikor tele van a faxod az egésszel, és beülsz a hideg kocsiba, de a 12 hónapból kb. 2.5-ben használod.Ez igazán jó bolt.

Főleg elb@szódik benne v.mi.Az meg szinte ingyen van még bontva is, és fillérekért csinálják meg.............

Faxom se' érti ezt.......

Az emberi hulysegre mint fix alapra lehet epiteni, szoval ne csodalkozz hogy a jo auto nem kell senkinek <_<

Klimarol annyi a velemenyem hogy elso kerdesem volt mikor neztem az autot, nekem letkerdes mert nagyon utalom ha melegem van, raadasul fekete autoban plane meleg van.

A corsa projectel most mivan, eladtad? Azt se vagom mennyi szopas szenvedes volt vele mire osszealt es most eladod :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A corsa projectel most mivan, eladtad? Azt se vagom mennyi szopas szenvedes volt vele mire osszealt es most eladod :rolleyes:

Fekete autóba persze, hogy kell de a géped nem is éppen átlagusernek való na! <_<

A Corsaprojekt pedig valóban szopás volt.Ha tudom, és átlátom, hogy mennyi problemmel, és főleg pénzlocsolással jár, inkább az Astrát okosítottam volna meg.Csak mikor már belemászol, nincs visszaút.

Amúgy a 7n váltócsere, hála az elsőgenerációs hosszú féltengelyeknek, amik kivégezték a váltó difi részét.

Aztán ha minden jól megy, akkor a 7végén jön egy emberke, aki megnézi.Kipróbálni persze nem engedem, majd ha elvitte, ismerkedhet vele.De ne rohanjunk ennyire előre........

Link to comment
Megosztás:

Ma nagyot néztem, mikor kb. 30 perc alatt elintéztem a Mitsubishi dolgait.Az Okmányirodában kb. 8 perc alatt végeztem.A biztosítóban kb. 2 perc volt a részidő, at OTP-ben pedig 15 perc alatt sikerült mindent elintézni.Mármint letiltatni az inkasszót, és tsai........

Szal zsíír! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.