Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hello!

Azt hiszem ez a kerdes kicsit nekem is szolt! Én megoldom csak Kecsoro bolintson rá hogy a csomag mehet hozzá!!

Üdv

Hello!

Én tokaji vagyok,de ha valamelyik debreceni srácnak odaadjátok,úgyis jó lenne.De mindenképp először árra lenneék kiváncsi,mert ugytudom,hogy odakinn ez nem drága cucc,csak hát mire idejön az országba...

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Én tokaji vagyok,de ha valamelyik debreceni srácnak odaadjátok,úgyis jó lenne.De mindenképp először árra lenneék kiváncsi,mert ugytudom,hogy odakinn ez nem drága cucc,csak hát mire idejön az országba...

Hello!

Jó lenne 1 link hogy miről is lenne szó mert én csak 1db ot találtam sofort kaufostat 69 euro +posta!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Most voltunk Svadkerten nyalni.Benik Balázs, és Garami Anett éppen most mondta ki a templomban a boldogíta ögent.Szálltak a lufik mindenfelé, meg luxuslimó.........

Amúgy a fagyi fini volt............. <_<

Voltam a lagzi helyszínén még az előkészülésnél,kb 700főt várnak.Garami meg span! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hello kacsero!

Hozzád fordulnék egy kis kérdéssel,ha nem gond....azt szeretném megkérdezni,hogy D Kadetthez első fehér indexet betudnál-e szerezni nagy Németországból?Itthon ugyanis sehol sem lehet kapni,ha meg rendelem kintről,akkor csaknem 20ezerbe jön ki,és az hát már egy kicsit húzós.

Igen,ilyesmi,de ha ennyibe kerül,akkor pillanatnyilag az akció lefújva <_<

Helló!

Megnézhetem majd esetleg még bontóban is, hátha ott is lehet fellelni ilyet... :rolleyes:

Ha az az amit belinkeltek képet, akkor mát csak évjáratot kellene tudnom..;)

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Megnézhetem majd esetleg még bontóban is, hátha ott is lehet fellelni ilyet... :rolleyes:

Ha az az amit belinkeltek képet, akkor mát csak évjáratot kellene tudnom..<_<

Köszi előre is.

Autó pontos megnevezése:

Opel Kadett D(kocka), 1.3 S;1981es évjárat,5 ajtós

Ilyet aztmondják sok helyen lehet kapni,néhol nagyonn jó árban(közel van a gyári borostyánsárgához).Igaz az ilyet megkell találni,azért kerestem olyat,aki jártas ilyesmikben. ;)

Link to comment
Megosztás:

Elég nevetséges!!!

Legalább egy mondatot bökhetett volna valaki :rolleyes:

Akkor bökök vazee!

Én lemegyek majd egy napra,de személy szerint engem tős nem vonz 3 napra.

Mondjuk az azért tetszik,hogy pont te szólsz be,hogy nem mozdul senki,amikor mi megyünk valahova sehol nem vagy,még pénteken sem,amikor meg te fingod el magad mindenki mozduljon azonnal.

Szal akkor ki a nevetséges? <_<

Link to comment
Megosztás:

...masreszt nem 3 nap hanem 2, harmadreszt pedig...

Akik jonnek:

-------------------------

01. Laurent - 2nap

02. Sziszi+Hajni - 3nap - sator

03. Korpincsék+1 - 1nap

04. AstroidLaci + Erika - fahaz (3)

05. Zolee - 2nap - szallas ??

06. Hoby87 - 2nap - szallas ??

07. opelzsolt+Orsolya+Zsófi - 2nap - fahaz (1)

08. Autocali és családja - 2nap - fahaz 4sz

09. Redbull+Tünci - 2nap - fahaz (2)

10. Caligator+Hajni - 2nap - fahaz (4)

Nem veszekedni akarok,csak ne olyas valaki szóljon már be,aki mostanában nem kicsit szarja le a fejünket...bár engem ez sem izgat,dóga van kész!

Link to comment
Megosztás:

Akkor bökök vazee!

Én lemegyek majd egy napra,de személy szerint engem tős nem vonz 3 napra.

Mondjuk az azért tetszik,hogy pont te szólsz be,hogy nem mozdul senki,amikor mi megyünk valahova sehol nem vagy,még pénteken sem,amikor meg te fingod el magad mindenki mozduljon azonnal.

Szal akkor ki a nevetséges? :rolleyes:

Egyrész nem fingottam el magam, csak elég nevetségesnek találtam, hogy 1 mondatot sem írt Sziszi próbálkozására senki!

Legaláb egy hozzászólást megérdemelt volna, hogy "tős nem vonz" vagy ilyesmi. (szerintem)

Az, hogy meg nem megyek mostanában sehova, és hogy péntekenként nem vagyoka cp-ben, szerintem nem elitélendő!

Mondjuk az oka biztos nem érdekel, de ha kiváncsi vagy MSN-en elmondom!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.