Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok KOMA-k! ;)

Kicsit el vagyok veszve, de remélem pénteken már személyesen is talizhatunk.

Gepárd!

Meg van még a műszerfal ha kell viheted, ingyen odaadom...viszont nem légszákos remélem a tiéd sem.

Madmax!

Ha szerencséd van akkor be van kábelezve a ford.szám jel nálam legalább is úgy volt.

Könnyen lehet ellenőrizni megnézed a csatit ha a 8-as érinkező (zöld kábel) benne van

akkor sima ügy. <_<

Ha nincs benne akkor tudok segíteni a bekötésben van kapcsolási rajzom is hozzá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hejj!

pénteken lesznek új fékdobjaim! (is)

a Voyage-ban a határérték 231-en túl már 233 a belső átmérő a kezdeti 228-ról...

mindez 36 év és 500e km alatt

(még az eredeti opel emblémás dob van benne)

a zöldben meg azért kell cserélni, mert egyrészt kopott, a pofák már nem fekszenek fel beállítható maximális felületen, de ami a rossabb: a dob széléből ki van törve egy darab, ami centírozatlanságot okoz és káros a csapágyakra a hídban...

Tomi:

megfelelő az Neked, ha pénteken hozom el a cuccot?

Link to comment
Megosztás:

Opel-es Leruccanás, 2007 Lakitelek-Tőserdő

Ma voltam intezkedni es a kovetkezokre jutottunk:

Helszin: Lakitelek-Tőserdő

Idopont: 2007.06.30-07.01

Kezdes: 09:00

Terkep: :idea:

GPS koordinatak:

9:00-kor érkezés a szallast ado Camping-be, szallasok elfoglalasa. Atballagunk a 10m-re levo Strand-ra ahol mindenkitagyoncsapunk a meleg szinu labdaval, 14:00kor bekovetkezo ebedhez visszaballagunk a camping melletti vendeglatoegysegbe majd visszaterunk a strandra zaroraig, vagy ameddig jolesik. Estefele meglatogathatjuk a holtiszanal zajlo "Óbor Ünnep" nevu rendezvenyt majd a camping tuzrakohelyen sutogetunk szalonnat, kolbaszt stb., vegul nyugovora terunk. Akinek van kedve mehet ejszakai furdozesre is. Vasarnap magunkhozterest kovetoen szabadprogram, hazateres.

Jelentos kedvezmenyeket sikerult kialkudni a strand es a camping vezetojenel:

Fahaz:

4szemelyes: 6800Ft/éj (a 600Ft-os camping hasznalati dijat elengedik)

2szmelyes: 4400Ft/éj (a 600Ft-os camping hasznalati dijat elengedik)

Satorhely: 650Ft/éj

Strandbelepo: 500Ft (Eredetileg 800Ft)

Parkolás a campingben: 600Ft/nap (ebben benne van a camping hasznalat is vagyis tusolas, wc) egyebkent a strand parkoloja 500/nap

Aki parkol de nem alszik a camping teruleten annak autoval 22:00ig el kell hagynia a campinget de gyalogosan lehet ki-be jarni.

Van egy fuves placc a strandal szemben tervben van hogy ott sorakoztatjuk fel a kocsikat a negativuma az hogy ott nincs arnyek.

Ebed: 750Ft/fő (Marhapörkölt burgonyával kenyérrel és uborkával)

Van egy pici gond is, holnap le kell foglalnom a fahazakat mert mar alig van szabad. 4db ketagyas es 1db negyagyas van meg !

Jelezze aki jonni akar minel hamarabb !

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Arcok!

Tanácsot kérnék tőletek!

Már az ország összes bontóját felhívtam az astra ablakmosó pumpa miatt és EGYIK BONTÓBAN SE LEHET TALÁLNI!

Felhívtam egy csomó boltot és ott sincs.

Ha tudtok vmit segíteni lecci irjatok mert ez már egy vicc!!!

Előre is köx.

Hali gali!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Arcok!

Tanácsot kérnék tőletek!

Már az ország összes bontóját felhívtam az astra ablakmosó pumpa miatt és EGYIK BONTÓBAN SE LEHET TALÁLNI!

Felhívtam egy csomó boltot és ott sincs.

Ha tudtok vmit segíteni lecci irjatok mert ez már egy vicc!!!

Előre is köx.

Hali gali!

0620/918-15-85

Link to comment
Megosztás:

Hello kacsero!

Hozzád fordulnék egy kis kérdéssel,ha nem gond....azt szeretném megkérdezni,hogy D Kadetthez első fehér indexet betudnál-e szerezni nagy Németországból?Itthon ugyanis sehol sem lehet kapni,ha meg rendelem kintről,akkor csaknem 20ezerbe jön ki,és az hát már egy kicsit húzós.

Link to comment
Megosztás:

Hello kacsero!

Hozzád fordulnék egy kis kérdéssel,ha nem gond....azt szeretném megkérdezni,hogy D Kadetthez első fehér indexet betudnál-e szerezni nagy Németországból?Itthon ugyanis sehol sem lehet kapni,ha meg rendelem kintről,akkor csaknem 20ezerbe jön ki,és az hát már egy kicsit húzós.

Hello!

Azt hiszem ez a kerdes kicsit nekem is szolt! Én megoldom csak Kecsoro bolintson rá hogy a csomag mehet hozzá!!

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.