Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Okés.

Az Astra újra ker.ben van.beszámíttatni nem fogom, mert hihetetlen röhej árakat mondtak rá.Annyiért vegyenek 3 évvel öregebbet. (650e.)

A Lancert a 7vége felé fogják megnézni, aztán ha bejövős a srácnak, akkor elvinni is.

A Corsára sok érdeklődő van, de amint meghallják, hogy illegal a gép, rögtön hátraarc.Ha legal lenne, nyilván nem akarnám talán eladni, és ha igen, akkor valszeg nem ennyiért........

Szóval összeségében nem annyira akar menni ez a bolt.! :rolleyes:

Meg se kerdezem hogy mennyibe kerülne, (ha egyáltalán lehetne) legalissá tenni!

Link to comment
Megosztás:

Lehet jobban járnál ha beszámítattnád valamibe,és inkább az új árából alkudoznál...Sajnos az állás nem tesz jót a kocsinak,és a használt autó árak se fognak feljebb menni.Klíma nélkül elég nehéz autót eladni,és rengeteg astra van eladó a piacon.Vagy esetleg próbáld meg a beszámított ár felett kicsivel eladni hátha.

A corsát ennél sokkal nehezebb eladni,mert mindenki azt hiszi fillérekből épít olyat.Ez olyan mint Antinak a turbó

Link to comment
Megosztás:

Klíma nélkül elég nehéz autót eladni,és rengeteg astra van eladó

Ez így igaz.Már az ism megfordult a fejemben, hogy rakatok bele bontott klímát, de semmi gari nincs rá, hogy annyival többért tudnám eladni sajnos. :rolleyes: Beszámítás meg........ na meg a másik árából alkudozás......venni bármit könnyű, mert ennyi az ára.De mikor eladni akarsz v.mit........veszettfejszenyele ez a dolog........sajnos.

A corsát ennél sokkal nehezebb eladni,mert mindenki azt hiszi fillérekből épít olyat.

Elsőre 1xűnek is tűnik.Csak aztán jönnek a szívások, aztán szépen elkezd ketyegni a számláló.A végén, meg mikor kész van, elgondolkodik az ember, hogy jó 5let volt-e ilyenbe ölni a pénzt.Nem inkább egy olyanba kellett volna-e, ami már kész van.Esetleg.

Nálam inkább az első........Másra kell most már a pénz, és nem tudok finanszírozni egy ilyen költséges "hobbit".

Link to comment
Megosztás:

Losi: Elhiszem, hogy majd megszakad a szíved de ez csak egy fapad+digit klíma diesel, kicsit drágán ami törött is volt és nem bejáratós az fix.

A fóliázásról annyit, hogy a műhelyem minek van?

És a kolléga Uraknak még nem segítettem eleget, hogy legalább felhívják a frissen csatlakozókat énrám?

Esetleg a telefonszámom odaadják, mégis csak dekoros vagyok vagymi?

aztateremburájátneki!

naazé!

Link to comment
Megosztás:

A fóliázásról annyit, hogy a műhelyem minek van?

És a kolléga Uraknak még nem segítettem eleget, hogy legalább felhívják a frissen csatlakozókat énrám?

Esetleg a telefonszámom odaadják, mégis csak dekoros vagyok vagymi?

Most mi van? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A fóliázásról annyit, hogy a műhelyem minek van?

És a kolléga Uraknak még nem segítettem eleget, hogy legalább felhívják a frissen csatlakozókat énrám?

Esetleg a telefonszámom odaadják, mégis csak dekoros vagyok vagymi?

Tomi <_<

Ha visszább olvasnál, akkor ezt is elolvashattad volna:

....csak hogy esetleg tudjunk Neked ajánlani dekorost .... ;)

Szóval, nem értem, hogy mire ez a felháborodás.... :rolleyes:

Nyilvánvaló, hogy Te lettél volna az akit ajánlunk ha megkérdezik... :D

Link to comment
Megosztás:

ON

:rolleyes:

Wolfi! azt a vectrát kép alapján én is picit fapadnak néztem, mert biza elég sovány a felszereltsége (jó, az enyém is gyengusz <_< )

meg nem tom.

A felszereltség még csakcsak, de ugyanilyenek vannak máshol, pl. Egerben éppen 2K-val olcsóbban.Amúgy meg uccse veszek ilyen dráága autót! ;)

Tomi, az emberke nem fóliáztatni akart, csak érdeklődött.Ha akart volna, nyilván téged ajánlunk! :D

Link to comment
Megosztás:

Hátdemostnincsigazamvagymi! :D :P

Hátdehogynem! :lol:

Azért nem is értem, hogy Tomi miért is volt annyira oda... ;)

Senki nem kérdezte a decorost, <_< csak érdeklődés volt, és úgy vettem én is le, hogy a Cartárs most nem akar fóliáztatni...de ha akar, ezek után sztem úgyis minket fog ismét meginterjúvolni, hogy kivel is érdemes.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.