Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ebbe nem értek Veled 1-et! :lol:

Nekem is sötét az autóm, klima nélküli, na meg a fólia is eléggé sötét, de nem mondanám, hogy jobban felmelegszik...sőt, én úgy vettem észre amióta fóliázva van, hogy hűvösebb van bent!!!! :rolleyes:

Olrájt.nekem sosenem volt fóliázva gépem ,ill. amiben ültem, mind klímás volt............oszt jóidő volt! :lol:

SZal én is csak hallomásból dolgozom, és osztom az észt! :unsure:

Közfelhívás minden érdeklődőnek!

Péntek esti meet a Centrum Parkolóban!

Aki tud jöjjön! :D

Igenis Szőke kapitány! :D Opellel mejek! ;) ;) Visszahoztam anyuméktól, mert nem volt rá madár.Kövi 7n meg jön ember megnézni a mitsut.

Azért megint csak konstatálhattam, hogy klasszisokkal kényelmesebb, mint a Lancer.Na meg van oldaltartása az üléseknek.........

Viszont a Lancer meg éppen 3X alázná le akár gurulóból, akár állóból...

E'vvan....... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Kiglancoltam a gépet.Holnap viszem piacra, bár nem tulajdonítok a dolognak túl nagy jelentőséget.Dehát hátha...........

CSak 1 valamit nem értek.Mitől kerül többe egy klíma nélküli színes Astra?Legyen az Caravan, v. Sedan?Vagy csak addig ilyen drága, amíg a tulaja meg nem unja az árulgatást, aztán lentebb nem viszi az árát? :mellow:

A faxom sem érti mánn eztet........... :rolleyes:

S, még v.mit nem értek.Miért idegenkednek a népek a fehér színtől?Mert kosztűrő szín?Vagy mert olcsó a javítása?Mijé' jobb az, amit drágábban lehet helyrehozni? :D

Nem beszélve az ilyen 1996-os F Astra Caravanoktól, amik 1M felettiek.Komolyan mondom, vicc ez az egész használtautó...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet az rossz. Én a múltkor V40-nel mászkáltam. Alapjában gyűlölöm az új autókat, de arra a két napra azért jólesett, hogy körbe van nyalva a seggem. :rolleyes: (elektromos ablak elől, hátul, légkondi, elektromos tükör, elektromos ülés, szervókormány, Isten tudja mennyi légzsák (szerencsére nem volt rájuk szükség), ABS, stb...)

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet az rossz. Én a múltkor V40-nel mászkáltam. Alapjában gyűlölöm az új autókat, de arra a két napra azért jólesett, hogy körbe van nyalva a seggem. <_< (elektromos ablak elől, hátul, légkondi, elektromos tükör, elektromos ülés, szervókormány, Isten tudja mennyi légzsák (szerencsére nem volt rájuk szükség), ABS, stb...)

Én egy szóvalsenem mondtam, hogy rossz.........sőt....nekem is bejövős a Volvó, mert abban tutira biztonságban van a családom adott esetben, és stabil, sportos, de mégis kényelmes. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

jaaa! <_< Csak az árával vannak gondjaim, mert annyit ér amennyit mondott a fickesz, csak félő hogy nem merek belevágni akkora hitelbe! :rolleyes:

Háááttt értelek én! Aug környékén lesz igazaból eladó! Majd meglátjuk addig hogy alakul a világ!

Link to comment
Megosztás:

Háááttt értelek én! Aug környékén lesz igazaból eladó! Majd meglátjuk addig hogy alakul a világ!

Okés.

Az Astra újra ker.ben van.beszámíttatni nem fogom, mert hihetetlen röhej árakat mondtak rá.Annyiért vegyenek 3 évvel öregebbet. (650e.)

A Lancert a 7vége felé fogják megnézni, aztán ha bejövős a srácnak, akkor elvinni is.

A Corsára sok érdeklődő van, de amint meghallják, hogy illegal a gép, rögtön hátraarc.Ha legal lenne, nyilván nem akarnám talán eladni, és ha igen, akkor valszeg nem ennyiért........

Szóval összeségében nem annyira akar menni ez a bolt.! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.