Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

"Hogyan lehet klubtagnak lenni?" -->On-line kell jelentkezned ezen a linken Júli.1. után -->"Akkor már felvesznek a MOTE clubba?"

"Elég ha ide regeltem erre az oldalra?" -->Nem, be kell fizetned a tagdíjat is.

"Mert az F forum nem nyilvános." --> És még egy csomó másik is zárt, de klubtaggá válás után írni is tudsz majd bele.

"Mikor lessz majd tagfelvétel?" -->Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete jelentős változás alatt! A tervezett átszervezés 2007. július 1.-ig lezajlik. Jelenleg, az új tagfelvétel szünetel.

A tagfelvétel az átszervezések után újra működni fog.

.Addig kérdezhetsz itt is, de arra figyelj, hogy többször ugyanazt ne kérdezd meg, mert azt moderátorok törlik. Ja most látom az is csak klubtagoknak szól, de ez csak ideiglenes.

Link to comment
Megosztás:

Ez a mandula.... :mellow: Ha jól müxik észre sem vesszük, de ha vacakol csak a gond van vele...

Majának holnap veszik ki, nála már régóta vacakolt, így most legénylakás lett az otthonunk egy időre. :unsure:

Kéz és lábtörést a műtétre!! Minden rendben lesz remélem! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kisit hüsi volt ma reggel.........

Itt már napok óta elég keményen lehült a levegő :rolleyes:

Hétfőn mikor jöttem ki, pesten 30 fok volt délután, én meg rövidnaci+trikóban indultam...mire kiértem,este 8, szakadó eső és +7 fok volt... :mellow: nemkicsit lepődtem meg....

Link to comment
Megosztás:

Itt már napok óta elég keményen lehült a levegő :rolleyes:

Hétfőn mikor jöttem ki, pesten 30 fok volt délután, én meg rövidnaci+trikóban indultam...mire kiértem,este 8, szakadó eső és +7 fok volt... :mellow: nemkicsit lepődtem meg....

:D :lol: :lol:

Aztán a határon néztek rád furin a népek: ............ez mekkergült wzze....... :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

:unsure: :D :lol:

Aztán a határon néztek rád furin a népek: ............ez mekkergült wzze....... :mellow: :lol:

A magyar-osztrák határnál, még nem , mert ott még jó idő volt (25 fok).... ;)

A német-osztráknál, meg már nincsenek fináncok... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:mellow:

Sziasztok!

Kérdés a következő; valaki nem tud véletlen eladó samsung sgh D500 vagy D500e telefont ?

Tudom nem opeles téma de ha esetleg valaki tud ilyet akkor opelről is beszélgethetünk majd a kis telefonon :unsure: :rolleyes:

Én lehet, hogy tudok, de jó lenne tudni, hogy mi az az ár, amiért még érdekel! :lol:

Dobj 1 pü-t a részletekkel! :D

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Arcok!

Tegnap agyaltam valamin gondoltam megkérdezem a véleményeteket!

Van egy F Astrám, 95-ös 82 lovas 1.4-es!

Észrevettem hogy ha hétköznap nyugisan megyek vele alacsony fordulaton rövid távokat pl. lakotton belül 50-el negyedikben csorgok akkor

hétvégére ugy ellustul mint állat.

Szombaton odanyomom neki és alíg húz!

Aztán párszor megpörgetem 1-2-3-ba ugy rendesen és utánna már tudja hogy mi a dolga, utánna elkezd menni mint a barom!!!

ez miért van??????

Ha tudja valaki akkor irja meg!

Köx.

Link to comment
Megosztás:

Gyakorlatilag más nem lehet, ha nincs motorkontroll lámpa.

Szóval akkor a tiéd 1.4Si?

1.4 gl van a forgalmiban, nemtom mi az az si?

Azt tudom hogy 82 lovas, 8 szelepes, hengerenkénti injektoros

egy vezérmütengelyes, kb. ennyit tudok rola.

95-ös évjáratú

Link to comment
Megosztás:

1.4 gl van a forgalmiban, nemtom mi az az si?

Azt tudom hogy 82 lovas, 8 szelepes, hengerenkénti injektoros

egy vezérmütengelyes, kb. ennyit tudok rola.

95-ös évjáratú

Akkor 14SE lesz, ha hengerenkénti......... Idővel majd te is jóól belemászol ezekbe a dolgokba! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.