Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szevasztok lenne egy kérdésem.

Most regeltem erre az oldalre és nem tudok belépni az Astra F clubba!!!!!!!!!!

Nem tudjátok miért nem enged be?

E-mail: escape@freemail.hu

Kösz

A legjobb, ha belépsz a Klubba és akkor mindenhez hozzá lehet férni :mellow:

Lesz ám itt sok érdfekes, nem csak az F Astra topic...

Gepárd intézi!

A renitens tagok most ne nyilatkozzanak :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ja, még egy apró infó.Orsinak mandulagyuszija van.Reggelre megint belázasodott, aztán bevittük az ügyeletre.

Ez a mandula.... :rolleyes: Ha jól müxik észre sem vesszük, de ha vacakol csak a gond van vele...

Majának holnap veszik ki, nála már régóta vacakolt, így most legénylakás lett az otthonunk egy időre. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Majának holnap veszik ki, nála már régóta vacakolt, így most legénylakás lett az otthonunk egy időre. :unsure:

Pali bátyám,sozt akkó mikó lesz a kanbuli? :mellow:

U.i.: milyen naftát adtál te nekem? 540km-t mentem el vele és még mindig fél felett van! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ujra itthon!

Megjartam németországot oda vissza! Passau cityben voltam!

Vasárnap hajnalban pesten voltam tiesto concerten és sajnálatos hir hogy feltörték kicsi automat!Csináltak nekifutásbol rajta nem kevés kart egyenlőre csak tippelni tudok kb ugy 200.000 a kocsin a kár továbbá kesztyütartóbol Zsoci meg az én telomat megfujták ami ugyszint vagy 80-90 ezer ft

Jó hétvége volt!

Holnap megyek opel szervizbe! Majd mondanak valamit!

Link to comment
Megosztás:

Ujra itthon!

megjartam németországot oda vissza! Passau cityben voltam!

Vasárnap hajnalban pesten voltam tiesto concerten és sajnálatos hir hogy feltörték kicsi automat! és csináltak nekifutásbol rajta nem kevés kart egyenlőre csak tippelni tudok kb ugy 200.000 a kocsin a kárT továbbá kesztütartóbol Zsoci meg az én telomet megfujták% ami ugyszint vagy 80-90 ezer ft

Jó hétvége volt!

Holnap megyek opel szervizbe! majd mondanak valamit!

:rolleyes: :mellow: MSN már kifejtettem a dolgot......Hogy a keze törne el......

Link to comment
Megosztás:

Szeva kox a választ. Probáltam belépni az astra f-be hogy egy két kérdést feldobjak

az F-el kapcsolatban! Most vettem egy 95-ös 1.4-es 85 lovas hintót és pár dolgot akarok csinálgatni rajta.

Ezzel kapcsolatban szeretnék segitséget kérni. Gondolom az f fészben tudnak tanácot adni nem?

Vagy még hol érdemes ezen oldalon belül?????????,

Köx!

Link to comment
Megosztás:

Szeva kox a választ. Probáltam belépni az astra f-be hogy egy két kérdést feldobjak

az F-el kapcsolatban! Most vettem egy 95-ös 1.4-es 85 lovas hintót és pár dolgot akarok csinálgatni rajta.

Ezzel kapcsolatban szeretnék segitséget kérni. Gondolom az f részben tudnak tanácot adni nem?

Vagy még hol érdemes ezen oldalon belül?????????,

Köx!

F Astrával kapcsolatban mi is tudunk segíteni, de a "levédett" témákhoz majd csak akkor tudsz hozzászólni, ill. írni bele, hogy ha klubtag lettél.

Csak jelenleg a klub átszervezés alatt van, és a tagfelvétel szünetel.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.