Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

nnna ilyen is van:

2.0 16v BTTC/STW letzter stand .305!!!!!!! standfeste 2liter ps

Kosten des motors einschlieslich einspritzung 38.000 Euro

(steht bei einem guten freund von mir in der küche!!!!!!!!!)

928_aaaaaaaaaaa_011.jpg

szal azt írja:

2.0 16v BTTC/STW utolsó mérés szerint:305 Ps!!!!!!!

a motor költsége eddig 38.000 Euro, beleértve a befecsirendszert is.

jelenleg egy konyhában várja sorsát

a képen látszik még egy könnyített ledkerék is

a BTTC/STW-ről egyébként nem tudom mi a flanc...

Link to comment
Megosztás:

Húúú de Corsába való teeeeeeeeeeee!!!!!! :rolleyes: :mellow: :unsure:

38e. euróért mi? :D

Ebként jelezném, hogy mi holnap elutazunk Bükkbe, Szarvaskőn lesz a főhadiszállásunk.Ha minden összejön, és a csajok is bírják a strapát, akkor szombaton elugrunk Debrecenbe, de ez nem 100.

Jók legyetek ám! :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyébként ezek az angolok birkshireben bubimentes sört isznak, a múltkor végigittam az egész szortimentet a krimóban, minden fajta csapoltat, ami csak volt

meg lehet inni kúltúráltan bármelyiket bifibüffi nélkül

de hugyozni azt ugyanúgy lehet mindtől

aztán másnap bármi tünet nélkül tudtam menni dolgozni, fura söreik vannak

érdekes még, hogy van helyi sörlapjuk sörfesztivál regiszterrel, majd legközelebb átviszem

Link to comment
Megosztás:

Mi meg megérkeztünk a Bükkiából.Nagyon jó volt, sok szép helyen jártunk.Volt 1-2 útszakasz, ahol már én is szédültem.Nagyon hiányzott az ültetett autó olykor.

De a jelenlegi legalább erősebb.Szal nem maradtam szégyenben.

Eger még mindig gyönyörű város, és még annyi nagy cicis kedves mosolyú lányt halljátok!!Sztem nem is létezik ilyen hely.

Üröm viszont az örömben, hogy Orsi még péntek este belázasodott, ezért kérdéses volt minden program.Ma végül haza indultunk.Persze idáig nem volt lázas szerencsére.Remélem el is múlik ez a nyavaja.Bár gyakorlatilag bármitől lehet.

Hazafelé volt "szerencsém" egy frontális csattanást látni, egy álló buszba kanyarodott bele egy Ford Mondeo kombi.Elég komolyat koppant, és nagyon durva volt látni, ahogy benyílik mind2 lufi.Szerencsére nem lett a pilótának baja, és a hátul utazó gyerkőcöknek sem.Viszont a kocsi nagyon keményen összetört.Magam sem értem, hogy hozta össze a tag.

Szóval ígyhát.........

Dininnek pedig Thx a km.óra projektet........

Link to comment
Megosztás:

Nemsokára gurulhat a Corsa ki és be a kapun :rolleyes:

Most csinálják az új felhajtót :mellow:

Most már biztosan nem fog leérni semmije

Mentünk ki anyóshoz Pillangóra, és láttam, hogy egy emberke bőszen ütvefúrvavés.........

Wolfi!

Gepárdnak odaadtam a "cuccod"... :unsure:

Vele hamarabb találkozol mint velem... :lol:

Thx...... ;)

MA lemostam a Corsat itt a Jókain.

Hálás lettem volna ha szólsz, mert 1000örömmel mentem volna segíteni.Végtére is csak a saját verdám! :D

A képért pedig 1000Thx.

fel is töltöttem az oldalamra a CS.n! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akartalak ezzel zaklatni. Képzeld pöccre indult. Az akksi jó, szépen jár. És most már szép tiszta :rolleyes:

Holnap mejek a papírokért...........Szal utána jöhet a váltócsere+féltengelycsukló csere, utóbbi ha szükséges, aztán futóműves, aztán sztem leviszem Kalocsára 9.-én......

Link to comment
Megosztás:

Mi is megjöttünk a hétvégi pecázásról!

Az Uno jelenleg váltó problémákkal küzd, így megkockáztattam és elmentem az astrával!

Befele a tóhoz nem volt gond, de éjjel jött az eső, és hazafelejövet már nem volt olyan egyszerű!

Azért kisebb-nagyobb segítséggel ültetett autóval is ki lehet jönni a mocsárból :rolleyes:

P1130749.JPG

Link to comment
Megosztás:

Mi is megjöttünk a hétvégi pecázásról!

Az Uno jelenleg váltó problémákkal küzd, így megkockáztattam és elmentem az astrával!

Befele a tóhoz nem volt gond, de éjjel jött az eső, és hazafelejövet már nem volt olyan egyszerű!

Azért kisebb-nagyobb segítséggel ültetett autóval is ki lehet jönni a mocsárból :D

Joee,banyek TE egy áll@t vagyol! :rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.