Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amúgy, gondoltam mivel nem volt du. termelés nálunk, kisit korábban szépen fű alatt lecsövelek.Osonok a porta felé, és szóba elegyedek a portással.

Elszomorított.Lesz éjszakás műszak, szal ne gangoljak sehovasenem, mert akár még rendelhet is az üzem.Aztán ha nemvan hozzá raktéros, akkor holnap ronda sejhajbaqrás következik.Mivel korábban volt ebből gond, szépen kivártam a 22:00-át, aztán tipli.

Ha v.mi kell, megsz.vták...........:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem jó lesz ami van, vagy esetleg fateromé valamelyik. De sajnos méretben és alakban egyik sem tökéletes.

Kb: 15 cm átmérőjű lenne az ideális.

Holnap csörgök majd, de a 7végére 100, hogy nem lesz kész...........aztán majdkiderül......

Amúgy mi volt láthatatlan??

Link to comment
Megosztás:

Amúgy asszem sikerült Joet lebeszélnem a Tigra vásárlásról..........

Javasoltam neki, hogy ha mindenáron el akarja adni a Sedant, akkor szigorúan alakítsa vissza gyárira.

Jol tettetek, a Tigra kicsi lenne neki csaladi autonak hatso traktus iszonyat kenyelmetlen es kicsi.

A gyarira visszaalakitast nemi gazan ertem, max rugokat lehetne kiszedni alolla ha erre gondoltal, muszerfalat cserelni szerintem felesleges mas meg nincs atalakitva.

Link to comment
Megosztás:

Jol tettetek, a Tigra kicsi lenne neki csaladi autonak hatso traktus iszonyat kenyelmetlen es kicsi.

A gyarira visszaalakitast nemi gazan ertem, max rugokat lehetne kiszedni alolla ha erre gondoltal, muszerfalat cserelni szerintem felesleges mas meg nincs atalakitva.

Kipuff?? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

JOHNY-1 BMW 5 III. sötétkék H IGAZ

Nah Johnny..........Az Isten le nem mossa rólad, hogy gangster vagyol! :mellow:

Engem meg újra visszahívtak az AAAautótól, hogy NAGYON érdekelné őket a verdám............Miknemvannak...... :rolleyes: Mondtam, hogy a kövi 7n térjünk vissza reá.

Tomi, lejet, hogy a Vekit is ott kellene megpróbálni eladni.A honlapjukon kellene bögölni kisit, mert ott tudsz kérni a verdára árajánlatot........

Egy próbát az is megér.......szerintem........

Link to comment
Megosztás:

Amikor indultak kíváncsiságból én is megnéztem a "Mennyit ér az autóm ?" rovatot.

Másnap fel is hívott 1 nőcike, hogy max 1.8-at adnának érte... :mellow:

Ez nagyon karcsú, és különben sem akarom eladni...mondtam neki.

Ezután felhívott 1 fickó, hogy miért nem jó az ő általuk ajánlott ár ?..... :unsure: :rolleyes:

Ekkor már kicsit morcosan tudattam vele,hogy én hagy tudjam már hogy mennyiért adom oda az autóm !

Különben is, nem is akartam eladni.... :lol: ugyan is én a "Mennyit ér az autóm" rovatot töltöttem ki... :lol:

És még ők sérdtődtek meg...

Lehet, hogy az elején még nem mentek olajozottan a dolgok... :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy az elején még nem mentek olajozottan a dolgok... :rolleyes:

Most felettéb rugalmasak, és kedvesek voltak, mondjuk ha felviszem a gépet, aztán nekilátnak ilyen 700-750e.ft-os árakkal bombázni, nyilván én is zokon fogom venni! :mellow:

De ha kapok legalább 8K-t érte, sztem meg is egyeztünk!De az is biztos, hogy a kövi verda extrás lesz, és alap lesz benne a klíma.Mert anélkül manapság eladni bármit is..........lehetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Wolfi találtaunk neked valamit! Hatha látsz benne lehetőséget!

Opel Vectra Caravan 2.0 DTI 1998 890.000ft

Kb az oldal közepén van!

üdv

érdekes verda... szép karcok, fura dolgok vannak rajta.

B2-es első löki, B1-es a hátulja. Jobb hátsó ajtó és környéke festést kíván, akár csak a bal első sárvédő. Kéne egy szélvédőt, és 2 lufit cserélni benne. :rolleyes:

ui: ez se rossz:mellow:

a leírásban szereplő dolgok közül talán az abs maradt meg. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Wolfi találtaunk neked valamit! Hatha látsz benne lehetőséget!

Opel Vectra Caravan 2.0 DTI 1998 890.000ft

Kb az oldal közepén van!

üdv

Van ott egy Opel Vectra B 2.2 is! :lol: Azzal már korábban szemezgettem, de aggaszt pl. a kopogó motor, mert a kasztnit kb. 100e.ből ki lehet javítattni, de a motort kapásból szét kell fűzni, s az min. 2K mindennel, kiindulva Tomi023 bulijából.....

érdekes verda... szép karcok, fura dolgok vannak rajta.

B2-es első löki, B1-es a hátulja. Jobb hátsó ajtó és környéke festést kíván, akár csak a bal első sárvédő. Kéne egy szélvédőt, és 2 lufit cserélni benne. :rolleyes:

ui: ez se rossz:unsure:

a leírásban szereplő dolgok közül talán az abs maradt meg. :D

Nem rossz, de ha nyílt a lufi, kivi lennék a többi részre.

Az a pezsó meg hát............elkerülte a szerencse! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.