Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hell Tom!

Inkább arrol mesélj légyszike hogy mi történt szombat este :mellow:

Megdugtad vagy elkurtad a Keresztesi csajt :unsure:

Kiváncsi vok nagyon :rolleyes:

néézd mááá...

Szombaton 3 buliban is jártunk, a vége már kicsit szavaros de jól sikerült.

A "csajt" letámasztottam a Bling pultjához, én meg taliztam az elbandis csajokkal :D Na veluk buliztunk tovább...

Link to comment
Megosztás:

Te látod...

Hát igen.Pedig én mennék, de.........

Amúgy tegnap bejelentkezett a korábbi Mitsubishi vevőm.Összejön a zséje, aztán megnézné+megvenné a Lancert.Kerekek nélkül, sérült hátsó ajtóval.

Kisit röhejesnek tartom, hogy egy korekt állapotban lévő relative fiatal Opel nem kell a kutyának sem ár alatt, egy olyan autó, ami 15 éves, és 3K-val olcsóbb, azt meg hirdetés nélkül megkérik......

Kijarákértiezt....... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délután Dunaharasztiban voltam, az E 5-ösön mentem, rég nem jártam ezen az úton. Hát elég kihalt volt... :rolleyes:

Az autópálya miatt szinte csak helyi forgalom van, én is belefutottam 1 nászmenetbe Alsónémedin....kb. 10 percig vonultak

át az úton, az az 1-2 autós meg nyugissan várakozott. Kíváncsi lettem volna pár éve, amikor még a balkáni kamionosok is erre döngettek....szerintem fél perc alatt átértek volna.... :mellow: :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg Srácok!

Mostanában elég "sűrűn" vagyok pesten... :rolleyes: :mellow:

szóval, ha valamit el kell vinni kecsóra, szóljatok... :unsure:

Jah,azt nem is mondtam, hogy megint magyar földön vagyok, mert hazaküldtek minket megint 1 hét kényszerszabira :angry

Link to comment
Megosztás:

Tényleg Srácok!

Mostanában elég "sűrűn" vagyok pesten... :rolleyes: :mellow:

szóval, ha valamit el kell vinni kecsóra, szóljatok... :unsure:

Jah,azt nem is mondtam, hogy megint magyar földön vagyok, mert hazaküldtek mindket megint 1 hét kényszerszabira :angry

Futó úrtól elkéne majd hozni 2 kanna olajat,ha arrajársz!

Link to comment
Megosztás:

Volt most egy Napló, amiben a halálkanyarokról esett szó.A dunaföldvári rendőr beszélt a saját tragédiájáról, ahol elvesztette a feleségét, anyósát, és a 6 éves lányát.

A riporternő a gyorshajtást, ittas vezetést, a közúti tolerancia teljes hiányát említette meg.

De nem beszélt pl. az utak túlzsúfoltságáról, és a beszedett pénzek ellenére egyre katasztrófálisabb állapotáról sem........

Pedig kellett volna..........szerintem.

Link to comment
Megosztás:

az előbb szétkaptam a piros ascona motorját

háááát, kár volt szétszedni annyira tiptop, veztengely szinte kopásmentes, szelepek rendben, dugattyúk, perselyek, csapágyak, minden, csak a láncfeszítők vannak megkopva, olajpumpa is oké, a fedél sincs bemaródva

na azért nem teljesen volt hiábavaló szétszedni:

mostmár tudom: van egy másik teljesen egészséges 16n motorom

azért majd mosás takarítás után elviszem beméretni is, hogy pontos legyen a diagnózis.

szal van a voyage-ba cseremotor ha kellene, de remélem nem kell

Link to comment
Megosztás:

az előbb szétkaptam a piros ascona motorját

háááát, kár volt szétszedni annyira tiptop, veztengely szinte kopásmentes, szelepek rendben, dugattyúk, perselyek, csapágyak, minden, csak a láncfeszítők vannak megkopva, olajpumpa is oké, a fedél sincs bemaródva

na azért nem teljesen volt hiábavaló szétszedni:

mostmár tudom: van egy másik teljesen egészséges 16n motorom

azért majd mosás takarítás után elviszem beméretni is, hogy pontos legyen a diagnózis.

szal van a voyage-ba cseremotor ha kellene, de remélem nem kell

Ez örvendetes hír...........de mi lett volna, ha nem szedsz mindent szét? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

....

A riporternő a gyorshajtást, ittas vezetést, a közúti tolerancia teljes hiányát említette meg.

De nem beszélt pl. az utak túlzsúfoltságáról, és a beszedett pénzek ellenére egyre katasztrófálisabb állapotáról sem........

Most, hogy Pécsett voltunk a hétvégén én is láttam furcsaságokat.

A 6-os út szinte végig a Pécs-Dunaföldvár szakaszon javítgatva volt.

40-es tábla kb: 60 Km-en át. Miért nem lehet megcsinálni egy darabon normálisan és utána menni tovább?

Hazafelé ki akartam kerülni és másik útvonalon mentem na az sem volt különb.

Az egész országban útfelújítások vannak, mégis szarabbnál szarabb utakon közlekedünk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.