Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Meló után gondoltam beugrok a hambishoz, aztán meglepem magam, és anyukát egy hambival.Szépn okosan visszatolattam az enyirányúban ami mellette van, aztán beálltam a sorba, a pultnál.Előttem egy csinbininőcike, és kőgazdag ura kérte a kaját.Mellette egy beszédhibás kisebbségi, de szendvicszsömibe.Gondoltam, ez v.mi TESCO verzió.Az eladó jányok nem álltak éppen a helyzet magaslatán, mert minden egyes cuccot úgy néztek ki listáról.

Várok és várok.Volt ott egy biztonsági ember, aki közölte kis idő után a mögöttem a sorban álló hawerjaival, hogy nincs hambizsömle, csak ilyen másik, gazdaságosba tömik a cuccot.hadne mondjam, éppen 1/4e fért bele, mint normál kistársába.Szó nélkül kifordultam.Akar a rák ilyen szendvicset enni, murvadrágán.

Elmentem Bundi felé is, de geslosszen volt már.Úgyhogy haza jöttem, aztán kiettem a hűtőt........

Majd holnap, v. a hónap végén újra próbálkozok.Hátha lesz normális cuccuk.......Banyek...... :S

Link to comment
Megosztás:

Tegnap útban kalocsára újsoltról megálltunk solton kajálni egy kifőzdében az 51-es melett.Menü is volt,de borsólevest nem akartam enni! :rolleyes:

Beültünk kollegával,de 10 percig kerülgetett minket a pincér picsa,egyszer aztán amikor épp melettem ment el hangosan megjegyeztem,hogy úgy látszik itt mindeki fontosabb nálunk! :mellow: Rögtön volt étlap és elnézést kért a késedelem miatt!Sokáig készült a kaja is,de legalább jó volt!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.