Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

http://www.port.hu/picture/instance_2/20416_2.jpg

De a nagy gyerekek tudják! :rolleyes:

Pom-Pom, Picúr, Gombóc Artúr, Festéktüsszentő Hapcibenő, Radírpók, Madárvédő Golyókapkodó, Órarugógerincű Felpattanó...

Épp a múltkor tárgyalták ki a bumerángban a Pom-pom mesét,hogy az végülis egy skizofrén kislány kitalációja,a sapkáját hitte egy személynek! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Anyuka ma kisit közel állt egy tereptárgyhoz, szal ha v.kinek van 5lete, hogy melyik színnel lehetne párosítani a jelenlegi kéket a japón, legyen kedves szóljon.....

Vagy egy Photoshopnak is örülnék......... :rolleyes:

Festék is lement vagy csak horpadt?

Link to comment
Megosztás:

"A cég vezetője felszámolási eljárást indított, mert az Il Ferro csaknem 8 millió forinttal tartozik nekik."

forrás hírado.hu

a cikk így folytatódik

"Az Il Ferro hónapok óta több mint 7 ezer ügyfelének nem fizeti a megígért részleteket, az okozott kár pedig meghaladhatja az 1 milliárd forintot is."

De a sok balga magyar aki boldogan beleült az új autóba, most miből fizeti majd? Vagy aki használtauóját tólta be még a kezdőtőkéje sem jött vissza.

"Cégünk története és törekvései: 2004-ben alakult azzal a céllal, hogy a külföldi minta alapján, Magyarországon is bevezesse az autóreklámozás lehetőségét." sikerült olyan magyar módra

Link to comment
Megosztás:

Pro és kontra:

www.ilferro.hu

"A SZEMLE IDŐPONTJA HALASZTÁS ALATT!!!

Cégünk átmenetileg olyan pénzügyi helyzetbe került, hogy a szerződésekben egyébként is biztosított, 3 hónapos szerződés felfüggesztési jogával kénytelen élni. Ezt a jelenlegi helyzetben az aktuális ügyfélszám nagysága is megkívánja, ugyanis a létszám, illetve a probléma nagysága nem teszi lehetővé, hogy 2-3 héten belül hathatós partneri segítséget kaphasson a cég. Ügyfeleinket ezúton semmiféle anyagi hátrány nem érheti, hisz a szerződés lejárata értelemszerűen 3 hónappal kitolódik. Az utóbbi hetekben munkatársaink, megkezdték az ügyfelek megfelelő tájékoztatását az átmeneti problémáról, illetve egyben kérjük ezúton is szíves megértésüket és türelmüket!"

Link to comment
Megosztás:

Hát nem semmi a japó ajtaja.

Ma ennek örömére nekem meg a bal hátsó ajtóm húzták meg.

Ez viszont már polírral nem javítható (kilátszik az alapozó). Mondjuk ez nem akkora meló, mint Losié.

Vasárnap estig nem vagyunk itthon, úgyhogy addig ne keressetek.

Link to comment
Megosztás:

Voltam kedden az itteni szalonban, az Opel Invesztában autóbeszámítás ügyben, kíváncsi voltam, hogyha beszámíttanám újba, akkor mennyit kaphatnék érte...

Hát mondhatom nyugottan, hogy kár volt az időt fecsérekni rá, bevitték, kőrbenézték, elmondták azokat amiket én is tudtam, hogy 2 elem van átfújva rajta :mellow: és 531 000 ft ért számítanák be egy újba :rolleyes:

Úgyhogy marad, majd jövőre veszünk mellé egy fiatalabb tesvért :unsure: , vagy B Vectrát, G Astrát...

Link to comment
Megosztás:

Voltam kedden az itteni szalonban, az Opel Invesztában autóbeszámítás ügyben, kíváncsi voltam, hogyha beszámíttanám újba, akkor mennyit kaphatnék érte...

Hát mondhatom nyugottan, hogy kár volt az időt fecsérekni rá, bevitték, kőrbenézték, elmondták azokat amiket én is tudtam, hogy 2 elem van átfújva rajta :unsure: és 531 000 ft ért számítanák be egy újba :mellow:

Úgyhogy marad, majd jövőre veszünk mellé egy fiatalabb tesvért :D , vagy B Vectrát, G Astrát...

Ilyen beszámításos dologgal nem szabad foglalkozni.Amúgy ha a beszámítási árhoz hozzáadsz kb. 200-250e.ft-ot, már meg is kapod, hogy mennyit ér az autód! :lol:

Nekünk céges kedvezményünk van a Tormásinál, egyes típusoknál akár 15% is lehet, a listaárból.Én is kaptam anno egy full felszerelt G Astra Caravanra árajánlatot.Az értékesítő hawer beleadott mindent, szal annál kedvezőbbet nem igazán kaphattam volna.De elég neccesen hagzott a 120 hónapra 21000ft........

Főleg egy hamarosan kifutó modellnél.........Mire el akarnám adni, éppen annyira értéktelen lenne, mint a jelenlegi F Astrám, amit nem tudok eladni.Listaár alatt 150e.-rel sem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.