Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Óóóó anyukám,nem ismersz te még minket! :rolleyes: Annyi pia után a hastánc lesz a legkevesebb! :mellow: :unsure: :D

Bocs, hogy nem mentem fel MSN-re tegnap este, de szülinapi bulin voltam egy barátomnál.Bár inkább csak ilyen vacsiszerű dolog volt.

Tényleg volt tegnap jégeső arrafelé? (bemondta a Kossuth rádió)

Itt elég nagy zuhé volt.....

Dudiltam tegnap a hátatok mögötta Mohácsin! :lol:

Amúgy amolyan ítéletidőszerű volt Kméten tegnap délután.......

Link to comment
Megosztás:

Tényleg volt tegnap jégeső arrafelé? (bemondta a Kossuth rádió)

Itt elég nagy zuhé volt.....

Ekkorák estek:

gp_IMG_5622.JPG

Úgy kb 10-15 percig!

Szerintem parkolási rekordot döntöttem a corsával,iszonyat féltettem a kis jószágot!

Aztán 10 után még volt egy kiadós eső,amitől annyi víz folyt a garázsokba,hogy a szomszéd még most is szivattyúzza kifelé.A kocsija bent állt,a dévúban az üléslapig állt a víz! :rolleyes: :mellow: Most kint szárad a gép a napon.

Link to comment
Megosztás:

Este 11kor mentem a varosba, KO volt mindenfele lerobbant kocsik, a polcski meg ment at mindenen, de ma reggel azert benyujtotta a szamlat, onindito meg se mukkant :unsure: irany Zsolti-ek :rolleyes:

Valszeg v.hol kisit benyirkosodott, aztán leszívta az akksit.Vagy ilyenek......Előfordul.Volt polákom! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Ma délután/estefelé beszereltük Johnny hathatós segítségével a plazmát a japóba.A bekötés okozott némi fejtörést Johnnynak

(nekem nem, mert amúgy is kuka vok hozzá :rolleyes: ) ,de most frankó nagyon.Tetszik a dolog.Szükség volt némi kreativitásra is, de a kötegelő gyógyír mindenre! :mellow:

Aztán meg visszavittük a Corsát kisit pihizni.Nagyon sokáig nem fog, mert a 7n talpas + kerekek CS.! :unsure: Aztán ugye futóműves, meg sztem a 7n jóeséllyel megjön a CS.-ről vásárol hátsó szárnyam is rá..............

Aztán mikor kész lesz, tuti akkor fogják elvinni......de el akarom adni.

Link to comment
Megosztás:

Este 11kor mentem a varosba, KO volt mindenfele lerobbant kocsik, a polcski meg ment at mindenen, de ma reggel azert benyujtotta a szamlat, onindito meg se mukkant ;) irany Zsolti-ek :rolleyes:

Én is elmentem utána körbenézni,úgy nézett ki a várso,mint valami katasztrófa filmben! :mellow:

Ma délután/estefelé beszereltük Johnny hathatós segítségével a plazmát a japóba.A bekötés okozott némi fejtörést Johnnynak

(nekem nem, mert amúgy is kuka vok hozzá :lol: ) ,de most frankó nagyon.Tetszik a dolog.Szükség volt némi kreativitásra is, de a kötegelő gyógyír mindenre! ;)

Aztán meg visszavittük a Corsát kisit pihizni.Nagyon sokáig nem fog, mert a 7n talpas + kerekek CS.! :D Aztán ugye futóműves, meg sztem a 7n jóeséllyel megjön a CS.-ről vásárol hátsó szárnyam is rá..............

Aztán mikor kész lesz, tuti akkor fogják elvinni......de el akarom adni.

A japók nem egyszerüen oldották meg a lámpakérdést,de nem fogtak ki rajtam a kis ferdeszemüek!

2 hetente használni kellene,mert ellustul! :unsure:

Johnny anyukájának pedig a lányom nevében is köszönöm a vendéglátást!! Flóra legalább talpraesett, ellenben azzal a muja apjával.... :D

Elrugtad a pöttyöst öcsém!Anyám azt mondta,hogy ezek után csak gyerekkel jöhetsz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.