Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jó volt a mai meat.Jó volt, hogy végre Demó megszakértette a gépem, és sajnálom, hogy nem tudtunk érdemileg mérni Mr. Dynoval.Pedig jó lett volna tudni, hogy hol is áll most a Corsa.......... :rolleyes:

Az időjárás meg tehet egy óriási szívességet.... :mellow:

Tominak pedig közönöm a pólót!! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond!Végre sikerült összehozni a corsásokat egy rakásra,erre elkezd esni az eső! :mellow:

Az aquaplaning félelmetes dolog! :D :unsure: :rolleyes:

Nem kicsit tojtam be,amikor felúszott a C20XE Corsalino a vizre.

Egy hét alatt többet tanultam az autózásról és az erő uralásáról,mint eddig...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy 6 perc alatt itthon voltam.La Verde-Bánffy.....Közben teszteltem a BfGoodrichokat.Átlagos a dolog, elég hamar elpörög, de íven marad az autó, hála a feszes futóműnek.Próbáltam átlagos sebességgel kicsit megdobatni, de nem ment sehova.Tette a dolgát.Száraz úton tökéletes a tapadása, de az egyenesfutása hagy maga után kívánnivalót, főleg nagyobb sebességnél......

Szal 1nek jó.

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond!Végre sikerült összehozni a corsásokat egy rakásra,erre elkezd esni az eső! :mellow:

Az aquaplaning félelmetes dolog! :D :unsure: :rolleyes:

Nem kicsit tojtam be,amikor felúszott a C20XE Corsalino a vizre.

Egy hét alatt többet tanultam az autózásról és az erő uralásáról,mint eddig...

Ne feledd, hogy ezek, amikkel most közlekedtél, versenyautó kategóriák ám már!Mind motorerőileg, mind futóművileg.Egy széria sportautó is tud élményt nyújtani, de nem ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Ne feledd, hogy ezek, amikkel most közlekedtél, versenyautó kategóriák ám már!Mind motorerőileg, mind futóművileg.Egy széria sportautó is tud élményt nyújtani, de nem ilyet.

Jó magasra tettem a mércét! :rolleyes: Mostmár nem lesz elég semmilyen lóerő! :mellow:

Köv héten szétkapjuk a futóművet és átnézzük Demó tanácsai szerint?

Link to comment
Megosztás:

Köv héten szétkapjuk a futóművet és átnézzük Demó tanácsai szerint?

Ha nem is kapjuk sz annyira, azért a balos talpast kicseréljük, és átrángatjuk a futóművet.Nyugodtan vidd vissza majd Tomihoz.Kövi 7n délutános leszek, addig pihenhet a dolog, én is rendezem a dolgaimat, aztán megveszem a talpast, és jöhet a mehet!! :rolleyes:

Átfogó trafi infó a rendőrség honlapjáról!!

Link to comment
Megosztás:

A fiam iskolájában lesz papírgyűjtés.

Ha van egy-két köteg felesleges reklámújságotok, akkor szóljatok már.

Szerda reggelig lehet vinni, és ha összejönne 100 kg akkor kapna valami kis jutalmat a suliban.

Szeretnék neki egy kis sikerélményt.

Jelenleg kb:40 kg van, de holnap még a család könnyen elérhető tagjait is felkeresem.

Link to comment
Megosztás:

A fiam iskolájában lesz papírgyűjtés.

Ha van egy-két köteg felesleges reklámújságotok, akkor szóljatok már.

Szerda reggelig lehet vinni, és ha összejönne 100 kg akkor kapna valami kis jutalmat a suliban.

Szeretnék neki egy kis sikerélményt.

Jelenleg kb:40 kg van, de holnap még a család könnyen elérhető tagjait is felkeresem.

Majd körbenézek itthon,de nem nagyon van aszem,mert anyám mindent kidobál! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A fiam iskolájában lesz papírgyűjtés.

Ha van egy-két köteg felesleges reklámújságotok, akkor szóljatok már.

Szerda reggelig lehet vinni, és ha összejönne 100 kg akkor kapna valami kis jutalmat a suliban.

Szeretnék neki egy kis sikerélményt.

Jelenleg kb:40 kg van, de holnap még a család könnyen elérhető tagjait is felkeresem.

Holnap rárepülök a dologra, Pillangón van bőven belőle.........

Amúgy nem'tom mi volt a népekkel, de törték 1mást rendesen.Mentünk a Rákóczi u. felé, a buszállomás előtt.Kicsivel a Nagykőrösi utca után egy fehér g Astra ácsorogtt a padkán, lököse sehol, és tisztán látszott, hogy vonóhorgot fogott.

Rákócziról visszafelé kb. 25 percel később egy kispók ért utol egy másik verdát.Azok is éppen beszélgettek a mikéntről.

Amúgy ma elugrottam Hartára az Mitsu El Glowjáért.hihetetlen kihalt volt az 52-es.Komolyan mondom, öröm volt vezetni.

Végig 90km/h-val.........tudtam nézelődni, aki akart megelőzött, szal klassz volt.Flóra persze megunta az ücsörgést, aztán hogy lefoglalja magát, szülői engedéllyel kilóghatott olykor a tetőablakon.Élvezte nemkicsit! :rolleyes: Lükepékje... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.