Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Faterom tegnap volt 50éves,most Zalakaroson vannak egy hétig,a gépemmel mentek.Valamivel kell majd dolgozni járni és Losi kölcsönadta a vadállatot.

Hell!

Tényleg érdekelne hogy hogy sikerült a faterodnak rendezett buli?

Mi volt stb ? ill KÉPEKET AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Hell!

Tényleg érdekelne hogy hogy sikerült a faterodnak rendezett buli?

Mi volt stb ? ill KÉPEKET AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép nincs,de videó lesz,ha Tomi elkészül vele!Kapta az ívet az öreg! :mellow:

Tomival meg is beszéltük,hogy a táncoscsajokat KOMA bulikra is elhívjuk majd! :unsure:

Losi: mit beszéltél meg Ferivel?Mikor felnizünk?Be fognak férni alá?

Állítottam a kuplungon egy picit,most nem cicereg.(Nem lehet,hogy kellene még egy kis olaj a váltóba? :rolleyes: )

Napellenzőt is meghebrákoltam! :D

Mindig ad egy kis melót a kis szörnyeteg.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem Ferivel,valszeg megyünk felnit hebrákolni! :mellow:

Közben a szomszédom A Vekijén (C16NZ)haldoklik a generátor,itt szenved vele már napok óta,mondtam neki,hogy megnézem szivesen.Neeeem,inkább szakemberhez viszi! :rolleyes: Mondtam neki,hogy kiváncsi leszek mennyiért csinálják meg neki,mert forintra pontosan tudom,hogy a Delco-hoz mennyi a cucc.Remélem jól lehuzzák majd! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem passzol a 205/50 R15 a Corsa alá! :rolleyes: Hátul beleér a perembe!

Kivi leszek, hogy lehet-e rajta még peremezni.Ha nem, akkor gumi CS. :mellow:

Közben nézegettem az Abaquán az árakat 195-ben.A Wanli a legolcsóbb, de kínai gumi, és semmi infó nincs róla, csak a télik tesztei.Azok meg nem túl meggyőzőek.A másik alternatíva lehet még a Bravuris, de arra meg most nincs keret.

Drágább gumát meg nem akarok tenni rá...........

Link to comment
Megosztás:

Kivi leszek, hogy lehet-e rajta még peremezni.Ha nem, akkor gumi CS. :rolleyes:

Közben nézegettem az Abaquán az árakat 195-ben.A Wanli a legolcsóbb, de kínai gumi, és semmi nincs infó nincs róla, csak a télik tesztei.Azok meg nem túl meggyőzőek.A másik alternatíva lehet még a Bravuris, de arra meg most nincs keret.

Drágább gumát meg nem akarok tenni rá...........

Szerény véleményem szerint gumicsere,ha látnád a gumik állapotát...

Beszélni kell Bandival,van-e használható 195/50 4db nála használtban és akkor szerintem peremezni sem kell majd.

Link to comment
Megosztás:

Szerény véleményem szerint gumicsere,ha látnád a gumik állapotát...

Beszélni kell Bandival,van-e használható 195/50 4db nála használtban és akkor szerintem peremezni sem kell majd.

CSak tudod mi lesz a gáz velük.Már voltam ott, anno téligumit kerestem 75-65-14-ben .Volt Semperitük, olyan jó 50%-os, akkor adták 7e./db-ér, amikor 9600ft volt az új ára.De végül is költségcsökkentés Rlz.Majd bekérdezek......

Link to comment
Megosztás:

CSak tudod mi lesz a gáz velük.Már voltam ott, anno téligumit kerestem 75-65-14-ben .Volt Semperitük, olyan jó 50%-os, akkor adták 7e./db-ér, amikor 9600ft volt az új ára.De végül is költségcsökkentés Rlz.Majd bekérdezek......

Mond meg neki,hogy olcsón adja vagy különben porba alázom a túrós hondáját! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.