Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

beállt a jobbhátsófékem, mint tavalyelőtt a műszakin

most bújtam ki alóla

nameg ha már alatta voltam odébb toltam a búgásgátlósúlyt a diffimeghajtótengelyházán

(rezonanciagátló, egy jó kilós súly)

vasárnap kézifékkötelet cseréltem, de nem lett jobb

cserélni kell az egész hátsóféket, könnyezik a munkahenger is..

elrohadt a fékrögzítőlap is, bár ezt tavaly már említettem

Link to comment
Megosztás:

Losi: ugyan a corsa nem indult pöcre,de betoltuk! :unsure: Szépen járt,elmentünk Tomival pumpálni(SANYI PUMPAAAA :rolleyes: )le is csapatuk ról a nagya koszt.

Öregem,alig érek a gázpedálhoz és úgy harap....ez egy vadállat! 10felé áll a szöröm,ha beleülök,de van valami bizsergető benne! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Erre mit léptek?

"Az interface a következő típusok diagnosztizálására alkalmas:

OPEL: (1997-2004 -ig), Szoftver: AB-COM (élő adat, hibakód olvasás/törlés), Tech2 (magyar), Kilométeróra állítás egyes típusokon!

VW-SEAT-AUDI-SKODA: (1992-2004 -ig), Szoftver: Vagcom 409; Vagtool 2.09 (magyar) ; Tachopro Vag 3.3.7, (élő adat, adaptáció, kulcs programozás, hibakód olvasás/törlés, modulok tesztelése, szerviz reset) Vag eeprom programmer 1.3 – óra állítás

VOLVO: (800 1996-tól, C70 1997-1998, S/V40 1997-1998, S/V70 1997-1998, S/V90 1996-tól, 900 1996-tól) Szoftver: Vol-FCR (hibakód olvasás/törlés, szerviz reset)

Alfa: (145,146,147, 156, Spider/GTV,) Szoftver: Alfa M1.5.5 Diag; (élő adat, hibakód olvasás/törlés, gyorsulás mérése)

Fiat: (Bravo/Brava 1.2 16V) Szoftver: ugyanaz, mint az Alfa

A teljes szett ára 23.000Ft, amely tartalmazza: szoftvereket, kábel+interface+OBD2 csatlakozót. Budapesten kipróbálható. A működéshez 1 soros port szükséges! Tel.: xxx-xxxxxxxx"

Ez érdekes lehet, nem? Ha kell, megvan a telefonszám is! :rolleyes:

Nem olyan nagy pénz főleg, hogy milyen fanatikus arcok vannak itt! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Bezonyám! :rolleyes: :D

Ma reggel vittem vele fatert és muter is egy-egy körre!Apám csak annyit mondott,amikor kiszállt: B@ZMEG! :mellow: Anyám félpercig remegett utána és azt hajtogatta,hogy ezt megveszi magának boltba/melóhelyre járós kocsinak! :unsure:

Délután kilépetem vele a pillangóra a papírét,M5 elkerülőn 130,fülelés,hogy jön-e valahonnan zaj.Megálltam utána,kinyit,átnéz,de egyenlőre semmi hiba.A hátsó ülésor nyikorog,az idegesít! :D

Aztán kiugrottam vele vársoföldre,kivittem egy rakat cd-t estére.Próbálkozott egy Vito-s,mert nem tetszett neki a 90-100!Nem kicsit lepödött meg,amikor elkezdett előzni és nyomtam 5.-ben egy padlót! :lol:

Befelé meg egy 5-ös bömbi próbálkozott a felüljárón előzni,nem sikerült nekije! ;)

Tomi ült melettem reggel,állandóan taposná neki,de én úgy vagyok vele,hogy ezt tisztelni kell.Csak akkor kell használni az erőt(®Joda mester :lol: ),amikor szükség van rá!

Izgalmas hetem lesz,Losi ezért örök hálám fog üldözni! ;)

Link to comment
Megosztás:

biztos nem hajtja szét, diesel-es :rolleyes:

én nem láttam 3000 felett a fordszámot mellette...csukodt szemmel :D

Pont ez a jó az NE-ben!Alulról húz,mint egy mozdony. :mellow: Mivel nem nagyon erölködik a blokk,olyan érzésed van,mintha egy elektromos hajtású tarhonyában lülnél.Odanyomod,meglendül a bicikli és már paníroz is! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel vittem vele fatert és muter is egy-egy körre!Apám csak annyit mondott,amikor kiszállt: B@ZMEG! :rolleyes: Anyám félpercig remegett utána és azt hajtogatta,hogy ezt megveszi magának boltba/melóhelyre járós kocsinak! :mellow:

Én nem vok semmi jónak elrontója.Még örülnék is, hogy jó helyre került a kicsikosci! :unsure:

Izgalmas hetem lesz,Losi ezért örök hálám fog üldözni! :D

Csak okosan!!!! (itt elsősorban nem a kocsit féltem!!!! :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Talán sikerül Neki úgy is... :rolleyes: :mellow:

Habár nem lesz egyszerű.. :unsure:

Az a gáz a Corsával, hogy óriási feeling vele közlekedni.Viszont az is biztos, hogy pl. nem a kiskörútra való autó.Mentem vele ott.Nagyon jó, nagyon klassz, nagyon megy, nem tudtam veleérdemleges 3.-at kapcsolni, nem ér utol senki, viszont mivel orrnehéz, így nagyon ki kell vele számolni a féktávot.Mindennél gyorsabb, ezért hamar elkapja az embert az állati hév, és abból előbb-utóbb tragédia lesz.

Nem tudom ezt máshogy leírni.Én, mikor megyek vele, az a gonosz kisördög végig ott ül a vállamon, és osztja az észt....gyorsabban.......előzd meg......ebbe még shímán beférsz.... S, ehhez hasonló csacskaságok.Viszont a többi közlekedő nincs felkészülve rád, ezért más hibáját qva nehéz kivédeni.

Ez az autó versenypályára való.Gyorsulni.1000rel.......

Hátígyhát......

Link to comment
Megosztás:

Az a gáz a Corsával, hogy óriási feeling vele közlekedni.Viszont az is biztos, hogy pl. nem a kiskörútra való autó.Mentem vele ott.Nagyon jó, nagyon klassz, nagyon megy, nem tudtam veleérdemleges 3.-at kapcsolni, nem ér utol senki, viszont mivel orrnehéz, így nagyon ki kell vele számolni a féktávot.Mindennél gyorsabb, ezért hamar elkapja az embert az állati hév, és abból előbb-utóbb tragédia lesz.

Nem tudom ezt máshogy leírni.Én, mikor megyek vele, az a gonosz kisördög végig ott ül a vállamon, és osztja az észt....gyorsabban.......előzd meg......ebbe még shímán beférsz.... S, ehhez hasonló csacskaságok.Viszont a többi közlekedő nincs felkészülve rád, ezért más hibáját qva nehéz kivédeni.

Ez az autó versenypályára való.Gyorsulni.1000rel.......

Hátígyhát......

Egyetértek Veled... :rolleyes:

Tényleg naon oda kell vele figyeli mindenre...

De bízok azért JOhnny-ban is, hogy nem fogja magát felhúzni 1-2 őrült mazsola miatt, mint ahogy azt már többször hallottuk, még amikor a dezsővel járt, vagy a céges ótóval... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Csak okosan!!!! (itt elsősorban nem a kocsit féltem!!!! :D )

Ma délután elmentem,kitakarítottam,lemostam megint.

A kuplungon szerintem egy picit állítani kell majd,menet közben egy magas frekvenciás hangot lehet hallani a váltó felöl,de ha egy nagyon picit rálépsz a kuplungra(kb.3-4mm a pedálnál) rögtön abba hagyja.Szal majd tekerek rajta bentebb egy kicsit.

Megtaláltam a hátsó nyikorgás forrását viszont,nem az üléssor nyikorgott,hanem a bal hátsó lengéscsillapító! :rolleyes: Húztam egy fél fordulatott a felső bekötő csavaron és azóta nincs nyikorgás.

Mocit naponta ellenőrzöm,nem folyik most sehol,nincs gond vele.

Szomszéd arc már kérdezte: megint vettél magadnak szerelnivalót? :mellow:

Eszembe is jutott,hogy tipikus corsás lettem,mert állandóan szerelem! :unsure:

Mentem vele ma én is a kiskörúton és tényleg nem oda való.A futúmű miatt jól kanyarodik,de csak nagy íven,körforgóban piszkosul túrja az orrát.

A cifrapalota melett mellém állt egy Bubu ;),kék csoda!Nézett a srác,de nem akart jáccani! :D Mondjuk én sem lőttem neki,nem kell feltűnösködni.Lassan "cruzin" csak letekert ablakkal,aztán ha jön egy olyan baromarc,mint a ceglédin az autókereskedő arc a 320d Bömössel,aki az egész sort végigelőzte,mert ő siet,na az olyat kell meglepni! :lol: Erölködött a fazon az előzéssel,de valahogy nem jött össze neki! :lol: Kormolt a dízel,ahogy kifért a csövön,de chiptunig ide vagy oda,az NE jól húzott.

A kisördög ott ül az ember vállán,de valahogy engem nem mozgat meg az,hogy mindekit lenyomjak vele.Csak az olyan helyi nagyarcokat,akik azt hiszik,hogy egy A3-mal vagy egy Hummerral ők az utak királyai.

U.i.: Szerintem sokan összekeverik a kisgépet a Feriével,mert már pár ismeretlen autó köszönt a vársoban.

Link to comment
Megosztás:

U.i.: Szerintem sokan összekeverik a kisgépet a Feriével,mert már pár ismeretlen autó köszönt a vársoban.

Ne feledd, hogy a CS.n azért ösmerik a gépet! :rolleyes:

Ma délután elmentem,kitakarítottam,lemostam megint.

Ezért pedig örök hálám.Nem tudom, nekem mikor jutott volna időm ilyesmire.Pedig már nagyon kérte......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.