Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amúgy nézegettem az idei rep.nap hivatalos honlapját, és hát jelenleg ott tartok, hogy nem fogok kimenni.......egyenlőre......

Megint nem lesz újdonság.Ha mondjuk az oroszok elhoznák a Szu-27-t, akkor talán.Mert olyat még nem láttam élőben, sem pedig A-7E Corsairt.De a többit már éppen eleget...... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nézegettem az idei rep.nap hivatalos honlapját, és hát jelenleg ott tartok, hogy nem fogok kimenni.......egyenlőre......

Megint nem lesz újdonság.Ha mondjuk az oroszok elhoznák a Szu-27-t, akkor talán.Mert olyat még nem láttam élőben, sem pedig A-7E Corsairt.De a többit már éppen eleget...... :rolleyes:

Jó is annak aki ott teljesített szolgálatot..., és azt is elhiszem, hogy annak már "unalmas". :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mondanál olyan motort, amit ha okosan használnak nem megy ki a világból ? :mellow:

Hát pl.............egyes Dél-koreai márkák motorjai........pl.Proton.........meg ilyenek. :rolleyes:

De arra gondoltam volna, hogy egy turbót is lehet okosan használni, és bután.Utóbbi költséges megoldás.Előbbi pedig jóóó! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát pl.............egyes Dél-koreai márkák motorjai........pl.Proton.........meg ilyenek. :rolleyes:

De arra gondoltam volna, hogy egy turbót is lehet okosan használni, és bután.Utóbbi költséges megoldás.Előbbi pedig jóóó! :mellow:

Proton tényleg annyira gáz ? Az nem Mitsu alapokra építkezik ?

Arra lennék kiváncsi, hogy napi szinten használja-e valaki xxxxxx kmet futott motorral átépített autóját.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nézegettem az idei rep.nap hivatalos honlapját, és hát jelenleg ott tartok, hogy nem fogok kimenni.......egyenlőre......

Megint nem lesz újdonság.Ha mondjuk az oroszok elhoznák a Szu-27-t, akkor talán.Mert olyat még nem láttam élőben, sem pedig A-7E Corsairt.De a többit már éppen eleget...... :rolleyes:

Én akkor is kimegyek,ha csak papírsárkányok fognak röpködni.

Kimegyek röhögni a sok ismerősön,ahogy szoliban lesznek,én meg hideg sörrel lófrálok majd bent! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy voltam ma Kiskaszánál.Éppen egy kissé koccos Corsa B-t bombázott szét.X12XEvolt, és jubileumi kiadás.Szal benne volt minden földi jó.Kár volt érte, dehát ez az ilyen autók sorsa.Mondjuk egy jókezű magyar kasztnis biztos életre tudta volna kelteni, de ugye ez Olasz volt........Mármint az autó. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.