Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A gyári új 1,4M.

Drift:

" túl kell törni "

" tartja, tartja, törö, töri"

"kicsit elfogy a panírban"

"nagy hinta, nagy fék és kiadja neki"

"megint ez a 90 LE ez kövés lesz, kövés"

"valami turbó vagy valami kerozin kellett volna ebbe, - vagy speciális versenybenzin! "

Link to comment
Megosztás:

A gyári új 1,4M.

Drift:

" túl kell törni "

" tartja, tartja, törö, töri"

"kicsit elfogy a panírban"

"nagy hinta, nagy fék és kiadja neki"

"megint ez a 90 LE ez kövés lesz, kövés"

"valami turbó vagy valami kerozin kellett volna ebbe, - vagy speciális versenybenzin! "

Tomi hozzál légyszi Fusion babát......... :rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

" megkínálja gázzal, belefullad a bicikli "

" 70-el becsapatta, a porban a jövő "

" halál, vagy győlelem"

" felszívjuk magunkat és megalázzuk a technikánkat "

" nagyon lötyög, nagyon pumpál, nagyon discos - van köze hozzá "

Várom a dvd-t holnapra! :rolleyes: Udi-tól is a tökölit! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan igen! :D Bár nálam a lányok már kevésbé barátságosak a fúzsön babával......... :mellow: :lol:

Amúgy ma elhoztam Kiskőrösre az Astrát.Állt már éppen eleget Kméten.Ahogy néztem, még kipróba sem volt. :lol: Viszont ugye amit ilyenkor szokás, bikázva indult be.Nem baj, majd haza felé feltölti magát.gyanítom, hogy nem sikerült, mert itthon Kiskőrösön sem akarta az igazságot.Szépen kerreg az önindító, de kb. ennyi.Úgyhogy most kivettem az akksit, aztán felraktam töltőre.Majd holnap ősőm újra megpróbálja.Ha úgysenem, akkor az gáz.Ja, meg a magnó nem akar életre kelni, pedig ki lett törölve belőle a kódkérés.remélem nem baszkurálták a kereskedésben. :rolleyes:

A risztó meg viccolódik, valszeg bezavarja az alacsony fesz.szint, és nem akarja lezárni az ajtókat azonnal, hanem beriaszt.Kis idő múlva pedig lezár.

Remélem ,tényleg csak az akksi fáradt meg.......... Mondjuk kb. sztem 7 7ig állt.Beindítatlanul........

Azé1 5leteket várok, ha mégsem az akksi a ludas..... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

idézem:

A SZEMLE IDŐPONTJA HALASZTÁS ALATT!!!

Cégünk átmenetileg olyan pénzügyi helyzetbe került, hogy a szerződésekben egyébként is biztosított, 3 hónapos szerződés felfüggesztési jogával kénytelen élni. Ezt a jelenlegi helyzetben az aktuális ügyfélszám nagysága is megkívánja, ugyanis a létszám, illetve a probléma nagysága nem teszi lehetővé, hogy 2-3 héten belül hathatós partneri segítséget kaphasson a cég. Ügyfeleinket ezúton semmiféle anyagi hátrány nem érheti, hisz a szerződés lejárata értelemszerűen 3 hónappal kitolódik. Az utóbbi hetekben munkatársaink, megkezdték az ügyfelek megfelelő tájékoztatását az átmeneti problémáról, illetve egyben kérjük ezúton is szíves megértésüket és türelmüket!

Forrás: http://www.ilferro.hu/magunk.html

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.