Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az ablak fóliázás miatt elvehetik a forgalmit?! :D

Én úgy tudtam, hogy csak pénzbünti jár érte...vagy helyszíni levétel... :rolleyes:

Ott abban a helyzetben örültem hogy elengednek....

Ha Tomnak elvették egy kormány miatt akkor a fólia miatt is simán elvehetik :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Pedig én is tervezem a fóliázást.

Az elsőkre nem akartam, de anyuka azt mondta, vagy mindre, vagy sehova. :unsure:

Egyetértek, Timivel... :rolleyes: nem is mutat jól úgy az autó, hogy csak a hátsó rész van leszolározva...

Itt kint, csak olyat látni, és naon nem szép... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Lehet nekünk is azzal kellene gyorsulgatni :rolleyes: :mellow:

Péntek este Streetracer bringások lepik el a Váci utat.Eszelős gyorshajtások, lámpás gyorsulások, szabálytalan sávváltások, jellemzik ezeket az őrült száguldozásokat.Rengeteg, az illegálisan átalakított TURBÓS :unsure: bicikli.Ezekre különös tekintettel figyelnek a rendőrök, ha v.kit elkapnak hosszas üldözés után, azonnal megpofozzák, és leengedik mind2 kerekét.

De ezeket az őrült ámokfutókat ez sem állítja meg, mert mindig van náluk pótszelep, és PUMPA!!!!! :D :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Péntek este Streetracer bringások lepik el a Váci utat.Eszelős gyorshajtások, lámpás gyorsulások, szabálytalan sávváltások, jellemzik ezeket az őrült száguldozásokat.Rengeteg, az illegálisan átalakított TURBÓS :mellow: bicikli.Ezekre különös tekintettel figyelnek a rendőrök, ha v.kit elkapnak hosszas üldözés után, azonnal megpofozzák, és leengedik mind2 kerekét.

De ezeket az őrült ámokfutókat ez sem állítja meg, mert mindig van náluk pótszelep, és PUMPA!!!!! :unsure: :D :lol: :lol:

hát lassan kijárási tilalom lesz péntekenként :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Péntek este Streetracer bringások lepik el a Váci utat.Eszelős gyorshajtások, lámpás gyorsulások, szabálytalan sávváltások, jellemzik ezeket az őrült száguldozásokat.Rengeteg, az illegálisan átalakított TURBÓS :rolleyes: bicikli.Ezekre különös tekintettel figyelnek a rendőrök, ha v.kit elkapnak hosszas üldözés után, azonnal megpofozzák, és leengedik mind2 kerekét.

De ezeket az őrült ámokfutókat ez sem állítja meg, mert mindig van náluk pótszelep, és PUMPA!!!!! :mellow: :unsure: :D :lol:

ugyan meddig gondolkoztál, mire ezt leírtad... :lol: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

ugyan meddig gondolkoztál, mire ezt leírtad... :unsure: :D :lol:

Ez csak úgy jött........de mekkora lenne már pl, hogy mi is bringákkal állunk a CP-ben, aztán gumigyilkos módon kilövünk a parkolóból, és vadul bedöntünk a Piar kanyarban....... :lol: ;) :D

Amúgy jól vagyok köszönöm, nem akarok visszamenni a palotámba..... :mellow: :rolleyes: ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ez csak úgy jött........de mekkora lenne már pl, hogy mi is bringákkal állunk a CP-ben, aztán gumigyilkos módon kilövünk a parkolóból, és vadul bedöntünk a Piar kanyarban....... :rolleyes: :mellow: :unsure:

Neont a vázra, világítós szelepsapit a kerekekre, zenét a hátizsákba... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez csak úgy jött........de mekkora lenne már pl, hogy mi is bringákkal állunk a CP-ben, aztán gumigyilkos módon kilövünk a parkolóból, és vadul bedöntünk a Piar kanyarban....... :unsure: :D :lol:

Amúgy jól vagyok köszönöm, nem akarok visszamenni a palotámba..... :mellow: :rolleyes: :lol: ;)

Neont a vázra, világítós szelepsapit a kerekekre, zenét a hátizsákba... :D ;)

Pihent agyúak! :P :lol: :lol:

Látszik 1 munkahelyen dolgoztok... :P

Link to comment
Megosztás:

Driftről:

" érezzük a lóerő, a nyomaték, és a köbcenti hiányát"

" sarkazd ki! Mint a pasikat szoktad! "

" láttam a combját, CSINOS "

" egy kis panír a nézőknek, ez kellett ezért jöttél, maradtál volna inkább otthon! "

" a jobb sarokban mindenki készítse ki a TB kártyáját! "

" a muff kiesett "

" ott mindíg megpördül, biztos van ott valami jó csaj "

" meg ott is "

" ráijesztett a fotosokra "

" Tomi hozzál nekem Fusion babát "

hírtelen ennyi jut eszembe, akinek van más élménye egészítse ki...

én megnézem a videot amit készítettem hátha van benne valami érdekes ezeken kívül

"Fészkelődik,mint kurv@ a lavorban" :mellow:

Kővári Barnát amúgy is bírom,de amilyen dumákat nyomtak szombaton... :unsure:

Megkellene hívni a pályanapra!

Egyébként most értem haza,hála pár bokszos börű állampolgárunk hathatós munkájának a színesfémgyűjtés területén! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tomi023!

Mi a tutti módszer amivel le tudom szedni az ablakról a fóliát?

Elöre is köszi.... :rolleyes:

megfogod a sarkát körömmel és lehúzod egyben. Ragasztót nem hagy.

Na ha nem az ideális eset áll fenn akkor

mosószeres vízzel bepermetezed hogy csússzon és egy pengével letúrod, az üveg nagyon kemény de meg lehet karcolni vigyázz csak teljesen felfektetett pengét kezd tolni. Ne kapkodj!

A maradék ragasztót is ezzel a módszerrel, vagy denaturált szesz.

a legvégén Clin papírtörlő.

De ha kell 22-én felmegyek korábban és segítek szívesen! MOst látom az évnyitó inkább május 5! de akkor is segítek ha kell!

Link to comment
Megosztás:

Nah, már nem fáj annyira az arcom.Jó eséllyel talán a fogorvost is megúszom, lévén begyulladt a foggyökerem is.Remek.....Igazán remek...... :rolleyes:

Viszont van a városban egy fehér Corsa B GSi, a srác ölég rendesen pakolni szokta neki, és élvezi a direktszűrő hangját......mert szívóhangja az van nekije! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.