Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Milyen volt a drift nap????

Én nem jutottam el Debrecenbe a kiállításra,mert bulik voltak előző napokon!! :D :lol:

Szia! :lol:

Ezt már én is kérdeztem, de eddig sok mindent nem írtak róla a srácok, csak annyit, hogy jó volt :mellow: :unsure:

(ennyire tellik Tőlük) ;)

De azért ITT lehet olvasni egy-két dolgot a driftnapról...

Szerintem senki nem volt közűlünk sem Debrecenben, szóval arról sincs beszámoló...

Talán majd pünkösdkor, a 3 napos rendezvényre sikerül elmenni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Driftről:

" érezzük a lóerő, a nyomaték, és a köbcenti hiányát"

" sarkazd ki! Mint a pasikat szoktad! "

" láttam a combját, CSINOS "

" egy kis panír a nézőknek, ez kellett ezért jöttél, maradtál volna inkább otthon! "

" a jobb sarokban mindenki készítse ki a TB kártyáját! "

" a muff kiesett "

" ott mindíg megpördül, biztos van ott valami jó csaj "

" meg ott is "

" ráijesztett a fotosokra "

" Tomi hozzál nekem Fusion babát "

hírtelen ennyi jut eszembe, akinek van más élménye egészítse ki...

én megnézem a videot amit készítettem hátha van benne valami érdekes ezeken kívül

Link to comment
Megosztás:

Driftről:

" érezzük a lóerő, a nyomaték, és a köbcenti hiányát"

" sarkazd ki! Mint a pasikat szoktad! "

" láttam a combját, CSINOS "

" egy kis panír a nézőknek, ez kellett ezért jöttél, maradtál volna inkább otthon! "

" a jobb sarokban mindenki készítse ki a TB kártyáját! "

" a muff kiesett "

" ott mindíg megpördül, biztos van ott valami jó csaj "

" meg ott is "

" ráijesztett a fotosokra "

" Tomi hozzál nekem Fusion babát "

hírtelen ennyi jut eszembe, akinek van más élménye egészítse ki...

én megnézem a videot amit készítettem hátha van benne valami érdekes ezeken kívül

THX

:rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

:D

Pü-t írtál Neki?... :unsure:

Mert nem mindíg olvassa a fórumot :D

Ez így sokkal jobb :rolleyes: mert a többiek is megtudják mit is kell csinálni ilyenkor.Ráérek úgyis csak szombaton van rá időm :mellow:

Meg legalább a hsz számom is növekszik :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

jah...így már értem :unsure: egyetértek :D

köszi :mellow:

Amúgy tényleg nem sürgős,csak múlt héten pénteken majdnem elvették a forgalmit emiatt :rolleyes: .Ha nem mutatom meg az adás-vételit akkor most elég valószínű hogy nincs forgalmim.Pedig azt hittük az Antival hogy ennél gyáribb autóban nem ülhetünk és semmibe se tudnak belekötni.Mégis sikerült,ráadásul nekem nem is tetszik és eddig azt se éreztem hogy felfogná a meleget.

Link to comment
Megosztás:

köszi :D

Amúgy tényleg nem sürgős,csak múlt héten pénteken majdnem elvették a forgalmit emiatt :mellow: .Ha nem mutatom meg az adás-vételit akkor most elég valószínű hogy nincs forgalmim.Pedig azt hittük az Antival hogy ennél gyáribb autóban nem ülhetünk és semmibe se tudnak belekötni.Mégis sikerült,ráadásul nekem nem is tetszik és eddig azt se éreztem hogy felfogná a meleget.

Az ablak fóliázás miatt elvehetik a forgalmit?! :unsure:

Én úgy tudtam, hogy csak pénzbünti jár érte...vagy helyszíni levétel... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.