Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hát jó vót! :mellow:

Bővebben, nagyon jó volt... :unsure:

Én is kint voltam, 1/4 3-tól 4-ig...kb. De jól elbújtatok, senkivel nem találkoztam... :rolleyes:

De az is lehet, hogy nem is jó helyen voltam.....( vagy nagyon a csajokra fokuszáltam...) :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Bővebben, nagyon jó volt... :mellow:

Én is kint voltam, 1/4 3-tól 4-ig...kb. De jól elbújtatok, senkivel nem találkoztam... :rolleyes:

De az is lehet, hogy nem is jó helyen voltam.....( vagy nagyon a csajokra fokuszáltam...) ;) :lol: :unsure:

Egyáltalán tényleg Te a gokart pályán voltál? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát jó volt... :unsure:

Dejóneked! :mellow:

Én ma rárohantam a harcibrokkira.Lementem a házidokimgoz, aki elvileg délután rendel.Remek.Kivárom.13:00-kor jön az aszisztense, hogy a doki ma NEM fog még rendelni, és a város másik végén van a helyettesítő orvos.Okhaj.Kilibbenek, ülök kb. 1.5 órát, sorszám már elfogyott, de ellátnak.Nyugi van.Aztán eljött 14:47, a doki 15:00-ig rendel és még vannak előttem 8-an.Faxa.Nem biírtam megvárni, lévén Flórát el kell hoznom az oviból legkésőbb 16:30-kor.

Feláll, és tipli.Adtam a xarnak egy jóónagy pofont.Asszem ma késő délután belépek az ügyeletre, 1000ft-os vizitdíj ide v. oda, aztán végre kérek v.mi gyógyszert.Hátafaxomat.

Jah, a háziorvosom nemmellékesen holnap kezd 1.5 hét szünet után, szal valószínű, hogy be tudok jutni hozzá......Pedig újra le kell mennem, mert a táppézes papírt intézni kell.

Fenevigyeeleztakibaszottegészségügyetottaholvanbasszameg......... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azt nem értem,ha annyira tetszik a military,miért nem jöttél velem katonásdit játszani anno? :mellow:

Én legalább igazi játékokkal játszhattam! :unsure:

Azert mert az a szopatasrol szol nem a katonasdirol :rolleyes:

Paja: nem nem, ezek airsoft-hoz kellenek !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.