Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szabad a vásár...... kérdés, hogy tényleg akkora bolt lesz-e......... :D

Erre ma ezt találtam:

"Nem lesz száguldozás a halálutakon

2007-04-12 14:51:18

Egyelőre mégsem lesz olyan útszakasz Bács-Kiskun megyében, ahol engedélyeznék a 110 kilométeres maximális sebességet.

Jóllehet erre április 1-től lehetőséget ad a KRESZ, a szakemberek azonban úgy vélik: a Bács-Kiskun megyei közutak mostoha állapota miatt még várni kell a térségben a rendelet alkalmazására.

Részletek a Petőfi Népében."

Valahol nem is bánom, hogy így döntöttek... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Levittem ma gyerkőcöket őseimhez, hogy nyugodtan tudjunk ayukával csavarogni, kompromisszumok nélkül.Gondoltam ha már szülővárosomban vagyok, eltolom a bringát a dokihoz, mert ugye nem vagyok éppen jóól.Bemejek, a váróban csak 1 idős beteg ücsörög.Mellette egy viszonylag helyes hölgyike.Ennek a helyes hölgyikének a farmerja alól 1X csak kivillan a bilincs, meg a stukker.Mint kiderült, a bácsit elütötték, és Ő kísérte be.Közben jött a kollégája is.Mindfenféle jegyzőköünyvről beszéltek a dokinak, meg mentőről, meg várni kellről..........a doki meg akcentussal beszélt.Natököm.......ennyire nem vok én beteg, hogy itt ücsörögjek, miközben ezek bénáznak.Inkább eljöttem a rákba.......Majd sztem 7főn eltolom a bringát feleségem háziorvosához.Addig meg megpróbálok életben maradni..... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.