Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mizu? ;)

Apró történés, hogy ma a CS.n egy ember megkérte a Lancert.Mondtam néki egy árat, amit sokallt.Akkor mondom NO kerék és NO magnó, és úgy is mondtam néki egy árat.Az már OKS. volt.

Számol 1t, aztán beszélünk.Addig is küldök pár képet neki a gépről.Jó a Lancer, de nem lettem belé szerelmetes.Ha kell neki, vigye.

Denem?

Ha elviszi, akkor lesz 4 szép felnim, és rajta 4, 1000km-t futott Bfgoodrich gumim eladó! :lol:

S, nem rakom a Corsa alá, mert oda komolyabb kerekek kellenek majd! :lol:

Noooormális Margit? :blush: Te tényleg nem vagy 100-as! :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv, mindenkinek! :lol:

újra kintről írogatok... ;)

Számol 1t, aztán beszélünk.Addig is küldök pár képet neki a gépről.Jó a Lancer, de nem lettem belé szerelmetes.Ha kell neki, vigye.

Denem?

Ha elviszi, akkor lesz 4 szép felnim, és rajta 4, 1000km-t futott Bfgoodrich gumim eladó! :lol:

Megérkezett a csomagod! :lol: Szóval,akkor még ez is lesz, ami a micsuhoz való... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

"Húsvét után kezdik a munkálatokat a Ceglédi úton - Kecskemét

2007. ápr. 3., kedd, 06.41.02

Kecskemét - Kecskemét város agglomerációjának csatornázási és szennyvízkezelési programja keretében a kivitelező Betonút Zrt. a jelzett márciusi időponthoz képest némi csú-szással Húsvét után, április 10-én kezdi meg a Ceglédi úton a szennyvízcsatorna építést.

Az építkezés első szakasza a Mátyás Király körúttól délre eső területet érinti majd a vasúti átjáróig.

A csatornaépítés ideje alatt a Ceglédi út félpályás útlezárás mellett egyirányúsítva lesz: a városból kivezető forgalom továbbra is a Ceglédi úton haladhat majd, míg a városközpontba tartó autókat a Mátyás Király körútra terelik át, ahol jelzőlámpa irá-nyítja majd a forgalmat. A csatornázási munkálatok ideje alatt a Ceglédi úton jelen-tős forgalmi fennakadásokkal kell számolni. A munkálatok végeztéig az autósok tü-relmét, óvatos közlekedését és megértését kérjük. "

Nem tudom, hogy ezt láttátok-e már...

Ez azért elég kemény!

Kicsit nagy lesz ott a dugó? Na és főleg az aluljáró fog frankón kinézni! :blush: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy ezt láttátok-e már...

Ez azért elég kemény!

Kicsit nagy lesz ott a dugó? Na és főleg az aluljáró fog frankón kinézni! :blush: :D ;)

Igen,én hallottam róla! :lol:

Lesz naon nagy káosz arra, az biztos!

És sajnos megint szét b@sszák az utat, ami elég jó minőségű volt... ezt tették az Irinyivel, az Adyval,Bemmel, stb., és nem sorolom, hogy még mennyit nem csináltak meg a munkálatok után rendesen! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

én minden reggel az aluljárón át járok! :blush: :D

Egyébként kész vagyok már én is a sok feltúrt utcától! ;)

A Bem utcán... amint szintén napjában legalább kétszer megyek oda-vissza... mindig az aluljáró felöl jövő sávban megyek!

Néha dudálnak, meg villognak a szembejövök, amikor megyek feléjük és csak amikor már közel vannak, akkor megyek vissza (állok meg) :lol: :lol:

Nagyon utálom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megérkezett a csomagod! ;) Szóval,akkor még ez is lesz, ami a micsuhoz való... :blush: :D

Királyság! :lol: Aztán nehogy feltoljam a CS.re! :lol: Amúgy kisit szkeptikus vok ezzel a vevőjelöltel, lévén nagyon fiatalka.Szal majd ha a pééz az asztalon lesz, akkor elhiszem a dolgot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom Johnny, fórumlakó lettél............... :D

Ma voltam GT-nél, aztán felraktunk a japóra egy csöndesebb sportdobot.Nem volt 1Xű móka, mert:

Először is úgy van megoldva a dolog, hogy a katalizátor után csak egy árva cső megy a végdobhoz, ami igenböszme fajta.Eddig okés is a dolog.Végdob levág, beindít, meghalgat, és ölég brutál hangja volt.Ok.Legcsöndesebb dob rápróbál, ésésésés...........még alaphangon is hangos.Okés.Végsportdob le, a rendszerbe beaplikál egy OPEL!! ;) középdob.Oks.De így símán csak a középdobbal pontosan olyan gyári hangja volt, mint korábban.Oks.Opel középdob ki, és keres kisebb dobot.Talál.Zsír.Na, itt már alakul a dolog, de......az eredeti cső egy ementálihoz hasonlít.Gázz.Az UGY. ára 18-20e.ft.Egy síma kb. 45-ös hajlított csőé.Nemgáz, Tibi hajlított hozzá csőhajlítóval egy ugyanolyat, óccsójé.A tetejébe vastagfalú megoldással.Szalé 1hamar nem fog elhervadni.

Szóval új, hajlított cső fel, középdobkezdemény előtte fel, és jöhet a sportdob, ovál véggel.Ez is megvolt.S, egész jól is állt a gépnek.

Most éppen a hangolódási fázison vagyunk.Idő, amíg telítődik a dob, de már most lehet hallani, hogy jár a motor.

TECCIK! :lol: És, igen, nem vok 100as! :blush:

Hozzátenném, hogy az 1 órás elméleti művelet majd 3.5 óráig tartott, és mindezért fizettem 23e.ft-ot.Szal Tibi megint kitett magáért! :lol:

Máshol vajh' mennyi lett volna? 40e.?Jó esetben,+ megvetették volna velem az UGY. csövet......

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond!Sz@r volt a mai napom,de ez még rátett egy lapáttal!

Eddig is megvolt a véleményem az egészről,de most...na mindegy,olyan ez mint a napi hírek,inkább kikapcsolom a tv-t! :blush:

Ne keseredj el, sztem itt közülünk nemsokára mindenki ilyen státuszba fog lépni.Kivételek persze bizti lesznek, de biztosíthatlak a szolidaritásomról! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ne keseredj el, sztem itt közülünk nemsokára mindenki ilyen státuszba fog lépni.Kivételek persze bizti lesznek, de biztosíthatlak a szolidaritásomról! :lol: :D

Tudod,hogy nem a pénzzel van a bajom,hanem a hozzállással.

Más:

Ma kész lett a céges kocsink a Hoványnál.Vizsgáztatás,kötelező szervíz,fék,bal első lámpa csere(csak ez volt 40E :blush: ).Zöld kártya nem volt benne.

120EFt lett a számla vége,fönököm egy szó nélkül kifizette,mindig oda hordja a kocsit szervízre.Viszont engem nem hagyott nyugodni a dolog és megkérdeztem a munkafelvevőt,hogy árulja már el nekem miért nem fért bele 120E-be és két napjukba,hogy lemossák a kocsit? ;)

Azt hiszem,hogy ez egy alapvető szolgáltatás,én sem hagyok magam után szemetet,miután valakinél fúrtam/faragtam a lakásban.

A manusz csak hebegett/habogott,legközelebb megcsinálják,de most nem volt idejük a sok szervíz munka miatt.

Eddig sem vittem volna az autóm márkaszervízbe,de most sem csalódtam pozitívan,Tudom nem szabad általánosítani,de sajnos ez a jellemző,lehúzzák az embert és még hülyének is nézik.

Link to comment
Megosztás:

Ne keseredj el, sztem itt közülünk nemsokára mindenki ilyen státuszba fog lépni.Kivételek persze bizti lesznek, de biztosíthatlak a szolidaritásomról! :D :blush:
Én - emlékeim szerint - április 21-én csatlakozom a "nemes társasághoz" ;)

Most már majd ez lesz a menő! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.