Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

beszeltem a küldött számon a hermes futárral, aszonta egy navigerät volt nála, dE már a hamburgi központon érdeklödjek inkább. ezt hozta vagy hozta volna szombaton

szal nem enyém a cucc

Udi: 16s 1971, nem ohc

de ebayen talán lesz elring 10juroért, nem veszett ügy

Link to comment
Megosztás:

micsoda pangás

Meli sem ír, nem történik semmi a fórumon.

akkor csak növelem a hozzászólásaim számát :blush:

Én meg leraknám kicsit a kicsit hozzád, mert egyenlőre késznek ítélem.Most már jó minden rajta.......bár elk. h. v.mi leszívja az akksit, de ez már sokadrangú egyenlőre.A lényeg, hogy menetkész. :D

Link to comment
Megosztás:

beszeltem a küldött számon a hermes futárral, aszonta egy navigerät volt nála, dE már a hamburgi központon érdeklödjek inkább. ezt hozta vagy hozta volna szombaton

szal nem enyém a cucc

Udi: 16s 1971, nem ohc

de ebayen talán lesz elring 10juroért, nem veszett ügy

Azt véletlen nem tudom mi volt a szálítmany száma? mert sajnos ez igy eléggé gáz elvileg navit nem is vartunk azaz vartunk de az mar megjött! egy pda-t varunk de az meg meg nem érhetett oda mert pénteken lett utalva a pénz ezt meg szombaton vitték!

Nem tudom mi lehetett a csomagban!

Link to comment
Megosztás:

Az élet apró örömei! :D Ma a cifrapalotánál egy 1.8 caravanos srác gyóósúúni akart.Brümmögtette a gépét bőszen, és közben nézett át.Én nem brümmögtettem, de udvariasan átmosolyogtam, aztán mikor zöld lett, Ő nyikorgó kerekekkel elindult, én meg óvatos egyes, aztán 2, és padló.Volt korekt tapadás is, úgyhogy úgy mentem el mellette, a kövi lámpánál, mint a rakéta.Na jó, kicsit előtte már megvolt.De brutálisat tolt a kicsi!A Jókain is jött volna mögöttem, talán még előzni is akart, nem tudjuk meg.Nyomtam megint 2-ben egy paldót, a kicsi üvölteni kezdett, aztán úgy ott hagytam, ahogy illik.Ahogy az ebek szokták......a Szaharát! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ma megmutattam Tominak, hogy hogyan lehet normálisan, és kevésbé normálisan közlekedni a Corsával a kiskörúton.Szerintem tetszett neki! :D

Szószó, veszélyes kis mókakocsi ez.Csak versenypályára való, az XEkistársával egyetemben.nem pedig a körútra.Azt meg kell hagyni a helyi (hüljéknek) rájderszeknek.

Aztán miközben dumáltunk az El Bándiál, a járó motorú Corsa mellé beálltak a yardok.Szerencsére csak kajálni.Gyorsba leállítottam inkább.Fő a békesség. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Megvan a Vectra, de még meg kell szokni... :lol:

Csabi is elszokott a Corsatól, csak bénázott tegnap este :lol:

Nem is veszett el a veci :D

Na Te sem panaszkodhatsz, a bénázással kapcsolatosan... ;) :lol:

De tényleg furcsa a Corsa a Veci után... de a lényeg, hogy már sikerült visszaszoknom... :blush:

Megint lehet hangra ótózni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

beszeltem a küldött számon a hermes futárral, aszonta egy navigerät volt nála, dE már a hamburgi központon érdeklödjek inkább. ezt hozta vagy hozta volna szombaton

szal nem enyém a cucc

na ez elég érdekes, mert a navi, amit Te említesz, az az, amit elloptak, és azért van az ügy Hamburgban, de konkrétan a navi nem lehet! :blush:

Felesleges Hamburgban érdeklődni, mert ott nem tudnak semmi infót, hogy mit hoztak,esetleg, a küldemény számát tudják megmondani, a másik meg, hogy honnan tudják, hogy mi van a csomagban? ;) mert elvileg, nincs ráírva...

na majd ma este beszélünk erről is... :D

Link to comment
Megosztás:

Amit néztünk Omit az El Bundi előtt, az 2.2, 2000-es évj. és azé a srácé, aki korábban azzal a vadított C20SEH Vectrával járt.500-ért eladta, aztán vette ezt.1.78M-ért.

Aztán miközben jöttem haza felé a 20?kg mosóporral a kezemben, előttem ment 3 ifyou titán, az egyik határtalanul illuminált állapotban atrikulátalnul üvöltözött,majd dobott egy olyan hasast nekifutásból, hogy az v.mi nagyondisznó volt.Nem röhögtem, mert sokkal inkább szánalmasnak ítéltem meg a produkciót, mint viccesnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.