Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma gratulálhattam magamnak, mer' bekanyarodtam egy utcába szépen balra.Csak éppen a tiltó tábla kerülte el a figyelmemet.Az utcában posztoló, a hozzám hasonló balfék lámereket váró gyalogkakukknak viszont nem.Úgyhogy ötezeré' már mehettem is tovább.......

Kúti butik után, befelé az Irinyiről,balra az első utca, ami a Jókai felé egyirányú.Soha fel nem tűnt, hogy oda nem.........

Hátígyhát..........Meg mosmá' igen......... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Ma gratulálhattam magamnak, mer' bekanyarodtam egy utcába szépen balra.Csak éppen a tiltó tábla kerülte el a figyelmemet.Az utcában posztoló, a hozzám hasonló balfék lámereket váró gyalogkakukknak viszont nem.Úgyhogy ötezeré' már mehettem is tovább.......

Kúti butik után, befelé az Irinyiről,balra az első utca, ami a Jókai felé egyirányú.Soha fel nem tűnt, hogy oda nem.........

Hátígyhát..........Meg mosmá' igen......... :blush: :lol:

Pedig az a tiltó tábla, kb. 10-15 éve ki van oda téve, de sokan nem veszik figyelembe :D

1 volt osztálytársam, és barátom, épp ott halt meg, mert jött a város felől mocival,(persze nem lassan ;) )

és bekanyarodott elé 1 szgk... :lol: ez még a 90-es évek elején volt...

Link to comment
Megosztás:

Ma gratulálhattam magamnak, mer' bekanyarodtam egy utcába szépen balra.Csak éppen a tiltó tábla kerülte el a figyelmemet.Az utcában posztoló, a hozzám hasonló balfék lámereket váró gyalogkakukknak viszont nem.Úgyhogy ötezeré' már mehettem is tovább.......

Kúti butik után, befelé az Irinyiről,balra az első utca, ami a Jókai felé egyirányú.Soha fel nem tűnt, hogy oda nem.........

Hátígyhát..........Meg mosmá' igen......... :blush: :D

A csaj,aki múltkor megállt előttem pont ugyanott lett megbüntetve!A rendörök mögöttem álltak és figyelték mi lesz,aztán utánaléptek!

Szal meg is érdemelted a büntetést,nem vezetünk rutinból,hanem kinyitjuk a szemünk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szal meg is érdemelted a büntetést,nem vezetünk rutinból,hanem kinyitjuk a szemünk! :D

A gond a kanyarsebességgel volt, ugyanis szószerint beestem az utcába, és mivel nagyon az elején álltak, esélyem sem volt satuzni, és kitolatni.Majd legközelebb jobban figyelek! ;) Nemutolsósorban nem kanyarodok be! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ilyenre apósom már hívatkozott anno, egy hétre rá kivágták a fát.

Mindenkitől elnézést aki nem tud(tudott) ma hívni, SIM kártyát cserélek, 17:00 után már elérhető leszek. (a számom nem változik)

Maját láttam tegnap a Repülő kórház mellett, de csak a tükörből.

A Caravánnal volt.

Link to comment
Megosztás:

Most tekintsünk el a motorcserétől. Az az átlagemberre ugye nem vonatkozik.

Mi köze van bárkinek hozzá, hogy a gépem eredeti-e vagy sem?

Ha rendőr megállít, és kiszúrja, hogy lopott az rendben.

Ha el akarom adni akkor is oké, de így...

Megint az autósokon akarnak behajtani egy rakat pénzt?

Link to comment
Megosztás:

Azt hallottátok, hogy április 1-től minden műszaki vizsgán kell készül eredetiség vizsga is?

Minden fotókkal dokumentálva...

És kötelező lesz az eredetvizsga a műszakival... :blush:

Mi lesz a motorcserés gépekkel?

Hivatalos forrásból tudom, hogy csak azokra az autókra fog egyenlőre vonatkozni, amik még régi forgalmival rendelkeznek.Tehát nem mindenkire.Egyenlőre.

De higyjétek el, ahová falat húznak, ott mindig marad egy kiskapu is! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.