Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap felkerültek a nyárik a japóra.Egész szép lett.Nem mutat határtalan nagyot, mint anno a Rial az Astrán, de szép lett.Meg érezhetően keményebb a nyári guma is.Meg ugye szélesebb is.(Bfgoodrich profiler2 185/60-14 )

Bekoptatom, aztán kivi vok, hogy szuperál majd.......

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megcsinálták Valkai mesterék a vezérléscserét a japón.Bizonytalan volt, hogy milyen állapotban van a vízpumpa, ezért Zsolti kért egyet vagy-vagy megoldásra a Kiss és t.sa kft-től.Megjegyezném, hogy az ára 14e.ft.Szal ezért sem erőltettem annyira a cserét, de nem is kellett, lévén szinte új volt, ami benne volt.

Zsolti megkért, hogy a mai nap folyamán, de lehetőleg minél korábban vigyem majd vissza a kölcsönkért alkatrészt, hogy ne legyen gond.

Jóhiszeműen vissza is vittem, erre az Ederics István Úr érdekes hangvitelben leb@szott, hogy milyen dolog az, hogy máshol veszem meg a többi alkatrészt, és Ők pedig ilyenkor naqgyon jók, hogy adtak kölcsönbe, és ha nem a Valkai lett volna, akkor ez, meg hogy ha nem számít a pénz..........és mondta az imát.

Kissé értetlenül állok a dolog előtt, hiszen úgy gondolom, hogy az égvilágon semmi köze nincs hozzá, hogy én honnan veszem meg a többi alkatrészt.Ugye nem kell hangsúlyoznom, hogy a másik helyről közel nagyker.áron vettem meg a dolgokat, és a vízpumpa is olcsóbb lett volna, ha szükség van rá.

Nem hinném, hogy az én néhány alkatrészemen keresett pár 1000ft-on fognak meggazdagodni, bár asszem nagyon nem fogok mostanság hozzájuk menni vásárolni.

Ezek után végképp nem.

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Láttam, hogy írtál pü-t, de itthon sajna nem tom elolvasni, mert ha belemegyek az üszibe, mindig kidob a netből... :blush: :lol: :lol:

De a lényeget láttam...és nem néztem még meg...mert 2 napja nem tudom elérni a spinét...pedig mára beszéltük meg...mert Pesten van... :D

Hm.Hátha felhív.Elég limit gépnek néz ki.Főleg a belseje..........Aztán had szóljon azaz 500NM! ;) A CS.n is agyon dícsérik a géped, de pénzel gondolom senki nem fenyeget......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.