Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnap megvolt végre az első hivatalos mérési eredmény a Japó gépen.7.5L/100km.A legszebb az egészben, hogy elég komolyan autóztam vele, volt igensok 140km/h körüli haladás is, ill. városon belüli száguldozás is.Kíméletesebb használat mellett ez lentebb is mehet.......gondolom.

Link to comment
Megosztás:

:D

Senki nem ismer esztergalyost ? :blush:

Van egy Petőfivárosban.Van egy a Csóka utcához közel.MIkor jösze be a Csongrádira a JET felöl, utána mikor kanyarodik az út, be kell kanyarodni a Munkaügyi felé, és ott van rögtön a sarkon.Spec. nála vannak utómegmunkálásra a Corsa agyak...

Link to comment
Megosztás:

Úgy hallottam, van valami krómozó műhely Kecsón. Tud valaki róla? Olyan kéne, ahol szépen dolgoznak és viszonylag nagy darabokat is vállalnak (lökhárító). Ja, és olcsón. :blush:

En tudok egyet, en csak kisebb cuccokat csinaltattam, igy nem tudom hogy nagyot vallalnak-e, felnit kerdeztem de azt nem vallaltak, lokost meg kell kerdezni, keresek neked telszamot !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.