Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ez az idő még csak elmegy , de a sógorok jól behavazódtak.... :lol:

Ma reggelre itt is 4cm-es hó esett le ;) , de szerencsére mostmár kisütött a nap, és elolvadt... :blush:

Amúgy ma van a meterológiai tavasz első napja.

Remélem ez a havzás, csak az utolsó ijesztgetés volt az elköszönő téli évszaktól. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma reggelre itt is 4cm-es hó esett le :lol: , de szerencsére mostmár kisütött a nap, és elolvadt... :blush:

Amúgy ma van a meterológiai tavasz első napja.

Remélem ez a havzás, csak az utolsó ijesztgetés volt az elköszönő téli évszaktól. :D

Híradóban mondták, hogy a Kanári szigeteken is esett a hó, valamint Spanyolország északi részén is havazott.............. :lol:

Ez az egész nagyon rossz irányba tart! ;)

Link to comment
Megosztás:

Híradóban mondták, hogy a Kanári szigeteken is esett a hó, valamint Spanyolország északi részén is havazott.............. :D

Ez az egész nagyon rossz irányba tart! :blush:

Ez így igaz...nem lesz ennek jó vége... :lol:

Csak azt nem értem, hogy hol van itt a globális felmelegedés? ;) itt inkább lehülés van...brrrr

Link to comment
Megosztás:

Ez így igaz...nem lesz ennek jó vége... ;)

Csak azt nem értem, hogy hol van itt a globális felmelegedés? :D itt inkább lehülés van...brrrr

Az egész pontosan így kezdődik, hogy nem lesz tél, és tavasszal esik a hó, hurrikánok, árvizek, szárazság, tűzvész............ :blush:

Aztán 1X csak hopp, itt a jégkorszak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Híradóban mondták, hogy a Kanári szigeteken is esett a hó..

Kiegészítés képpen, Kanári-szigetek egyetlen hegyén ami igen magas/Teide/ esett a hó, ami nem meglepő hiszen pár évente esik i hó itt, amellett meg egészen egyedi a kőzet-->ezért is forgatták itt a majmok-bolygóját, Star-warst stb..

reggel: -4 fok volt Irsán-mire beértem Pestre már 5 fok volt(kb fél óra volt az út/

Link to comment
Megosztás:

Röviden válaszolok, mert beteg vagyok... :blush:

Volt olyan amiben gyárilag benne volt a riasztó, de olyat még nem láttam, hogy elő volt készítve a kábelköteg neki.

Nem vagyok biztos de ahhoz imno-s mocivezérlőt adtak... Uhuhu-t kéne megkérdezni. :D

Link to comment
Megosztás:

Röviden válaszolok, mert beteg vagyok... :D

Volt olyan amiben gyárilag benne volt a riasztó, de olyat még nem láttam, hogy elő volt készítve a kábelköteg neki.

Nem vagyok biztos de ahhoz imno-s mocivezérlőt adtak... Uhuhu-t kéne megkérdezni. ;)

Koszi ha nemlattal meg olyat valszeg akkor nincs bennuk gyari elokeszites.

J0hnny: AltGr + V a kukac, ha esetleg nem tudnad :blush:

Link to comment
Megosztás:

az a helyzet, h a máv túrja a sineket oszt csak 8ra érek haza, leghamarabb is csak 3/4 9-re érnék meetre

késö éjjelre meg inkább nem mögyök át

ez a szitu tart kb májusig, más megoldás hiján

ma meg speciel esik

ezvan

Ém mejek.A mai "csodás" :blush: időjárás áthúzta a tervezett progit........... :D

Link to comment
Megosztás:

az a helyzet, h a máv túrja a sineket oszt csak 8ra érek haza, leghamarabb is csak 3/4 9-re érnék meetre

késö éjjelre meg inkább nem mögyök át

ez a szitu tart kb májusig, más megoldás hiján

Más megoldás:

jövő hétre keress valami jó helyet, és mi gurulunk el hozzád.

Link to comment
Megosztás:

....Tegnap éppen láttam 1t döngetni, és mitnemondjak........Meggyőző volt! :lol: ;)

erre csak annyit tudok még mondani, hogy most, amikor jöttem kifele itt a német ótópályán, kb. 160-170-el :lol:, elhúzt mellettem 1 C Corsa, úgy kb 190-200 körül... én meg csak lestem :D az, hogy milyen volt, nem láttam... de nem gsi volt az biztos :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.