Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

örültünk hogy meglátogattatok minket Wolfi nem akarja feltenni a képeit??? egy párra kíváncsi vagyok :D Tényleg azért Orbán napra ki kellene találni vmit nem?

Jelentem még nem értünk haza, és csak ott tudok képet feltölteni.Anyuméknál nincs ilyen lehetőség.

Az Orbánnapi dolgot ém is támogatnám......... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem akkor kezdődik a debreceni opeltali? :D

Vagy mire gondoltál? mert akkor én is otthon leszek... :blush:

De sajna ütközik a kettő egymással, Debrecenbe sajna nem tudok elmenni, így marad a helyi Orbánnap, amit szerény kis falunk szervez és több tízezer embert vár eme rendezvényre ami immáron 27. alkalommal lesz megrendezve. Nekem ott a helyem és gondoltam ha valaki szintén nem tudna eljutni a debreceni talira, esetleg lejöhetne hozzánk. Szállást intéznénk ha valaki szombat-vasárnapra jönne. Gondoljátok meg. De aki tud az menjen ám a talira!!!

Link to comment
Megosztás:

De sajna ütközik a kettő egymással, Debrecenbe sajna nem tudok elmenni, így marad a helyi Orbánnap, amit szerény kis falunk szervez és több tízezer embert vár eme rendezvényre ami immáron 27. alkalommal lesz megrendezve. Nekem ott a helyem és gondoltam ha valaki szintén nem tudna eljutni a debreceni talira, esetleg lejöhetne hozzánk. Szállást intéznénk ha valaki szombat-vasárnapra jönne. Gondoljátok meg. De aki tud az menjen ám a talira!!!

Ha valakit érdekel a hétvége,(május 26-27.) és szállást igényelne(1 éjszaka) az kérem jelezze minél előbb, mert kezdenek megtelni a szálláshelyek!!! A szállás nem drága ha lesz jelentkező küldöm az árakat is! Csak szorít az idő már most. Helyszín---> Hajós-Pincefalu, Kalocsától(51-es főút Pesttől 130km) 20km-re. Aki 1x ljött az mindig visszatér :blush:

Link to comment
Megosztás:

Lebben a fátyol:

28961902.jpg

Ebként nagyon jó kis kocsika.Egyedül a komfortja marad el az Astráétól.De alapból jobban felszerelt, agilisabb a futóműve minden macerálás nélkül, és a motor messze túlszárnyalja az Astra Ecotecét.Sokkal jobban húz, nincs érezhető tól-ig húz feeling, indulástól váltásig tol.A váltó is jobban bírja a gyűrődést, egyedül a kuplunggal kell finomabban bánni, többet kell csúsztatni.Mert ha indulásnál leugrasz a pedálról, lefüstöli a gumákat elöl.Mondjuk a motor 115LE, és 137NM-t tol.

A hozzértők szerint elnyűhetetlen technika, csak meg kell neki adni amit kér.Érzésre vékonyabb ótó benyomását kelti kopogtatásra, de olyan súlya van, mint az Astrának.995kg.

S, valóban.Kicsit csinosítva lesz, de annyira nem merülök bele mint az Astrába.S, amíg nincs pénzem jobb G Caravanra, addig marad.Terveim szerint max. 2-3 év.

S, még egy apróság, ami kicsit mellette szól, 15 éves kora ellenére egy rozsdafolt nincs rajta.A kor azért létszik rajta, meg az is, hogy használták, de kb. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.