Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tomi,Bazsi,Udi köszönöm a segítséget! Paja,Gepard, Berlina köszönöm a véghajrában a szurkolást! Nagyon F@sza meg nem dudáltam ki magam majd holnap, Igaz meg valamit nem stimm mert csak ugy akar szolni hogy felváltva valahol nem jut el az amper az egyik csatihoz csak tudnám miért! De holnap megoldom! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tomi,Bazsi,Udi köszönöm a segítséget! Paja,Gepard, Berlina köszönöm a véghajrában a szurkolást! Nagyon F@sza meg nem dudáltam ki magam majd holnap, Igaz meg valamit nem stimm mert csak ugy akar szolni hogy felváltva valahol nem jut el az amper az egyik csatihoz csak tudnám miért! De holnap megoldom! :blush:

Dini ém is THX a helpet.Szép plazmaműszerfalam lesz a japóban! :D

Akkor aki él és mozog, ma Hajós?

Link to comment
Megosztás:

Dini!

A kapcsi rajzot kellene megnézni szerintem "felülre" csak 1 vezeték kell + 12V a kapcsolóról és oda nem kell test ...alul a fekete részre kell a test és a +12V amit kürt relé kapcsol... :D

Losi!

Délután megyünk Johnny-val Hajósra talán még Tomi is jön... remélem sikerül megtalálni azt a elveszet ford.szám jelet Mor16V autójában. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Jelentem jó volt,gond nem volt,telefonos segítséget nem vettem igénybe! :D

Zsear! :lol: Amúgy bocs a korai zargatásért! :lol: Beszéltem Kiskaszával is, 10h környékén már itt volt a kertek alatt.Valszeg Ő nem várja be a du. bandát, mert Rigre akar kimenni.

Udi, Oks. ;)

Én meg tegnap ismiztem japó barátommal.Az e.ablak feladta a leckét, sajnos mechanikailag kuka, szal olyat szerválnom kell másikat, ill. az e.tükörrel nem tudtam mit kezdeni.Azt viszont megállapítottam, hogy az e.fénysz.magasság állítás technikai okok miatt nem fog műxeni, lévén az új lámpákból kihagyták ezt a funkciót.

Olajat lecseréltem, szép hangja van a Metabondtól.De a váltóban is kell cserézni, mert ahogy elnéztem a régi légszűrő állapotát, ha olyan sűrűn cserézték a váltóban is az olajat, akkor gáz van. :blush:

Összeségében viszont szerethető kis szigorú autó........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó volt a mai nap is, elbsztm egy csomó üzemanyagot, meg vettem bort ami még nem sűrűn fordult elő :blush:

de nagyon jó volt :D

Megint egy picit nem gondolkodtam... csak a hazafelé út volt hosszú Udi két piros lámpája mögött sajnos már agyaltam. Na ez volt a baj ;)

Da talám ma elmegyünk topogni egy kicsit és megiszom a bort lesz ami lesz...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ebből a tegnapi beígért topogásból nem lett semmi, már bent ültem a taxiban két üveggel és akkor szóltak, hogy az exemre ráesett a ló és a sürgősségin van. Így sajnos az eddig tartott. Sajnálom és bocsi Zsóci&Dénes

de mindíg sz@rik az ördög valamit...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.