Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Zoliból mindig előjön a filozófus. :D

Voltunk házat nézni Kőrösön, de milyen elszállt árak vannak: egy kis régiépítésű ház, garázzsal, melléképülettel, átalgos telek, a város szélén: 20 millió forint!!!!!!!!!!! Mellesleg kecsói a tulaj, lehet, hogy ahhoz igazítja az árakat.....

Nekünk van 1 eladó házunk Albertirsán: 4 hálóval, nappalival,pincével, garázzsal stb-->barátibb árért, mint az általad leirt összeg.. ;) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hello! Pénteken d.u. nem tud valaki nekem egy olyan helyet felajánlani ahol kényelmesen be tudk az autó alá jutni? Valami szerelő aknára vagy ilyesmire gondolok! Mert ideje volna berakni a légkörtömet! Meg egy autoelektronikához értő ember se ártana ha esetleg valaki ráérne nem tud nekem segíteni! Köszi

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Melyik nap csináljuk Kacsero autóját? Megvannak a gyári e.ablakemelők, kábelköteggel együtt és az ajtókárpitok is. Egyedül csak az e.tükörhöz szükséges borítások nincsenek meg és persze a kötegből is hiányzik pár érinkező, de ez már részletkérdés. Bazsival is kéne egyeztetni.

Esetleg Dénes is csatlakozhatna, párhuzamosan mehetne a 2 kocsi.....huha most jutott eszembe, hogy nálad is van egy B Corsa... :blush: akkor van meló bőven. :D

Részemről szombatot kivéve (Hajósra megyek) bármelyik nap alkalmas.

Link to comment
Megosztás:

Részemről szombatot kivéve (Hajósra megyek) bármelyik nap alkalmas.

Beszéltem ma Ferivel is, Ő már talán lemegy pénteken Petihez, én majd csak szintén szombaton csatiznék a csapathoz.

Jóól körbenéztem ma Feri kicsikocsiját.nemsemmi verda lett.Bármelyik külföldi honlapon lévő gép megirigyelhetné ezt a kivitelezést.Minden ahogyan kell............... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Melyik nap csináljuk Kacsero autóját? Megvannak a gyári e.ablakemelők, kábelköteggel együtt és az ajtókárpitok is. Egyedül csak az e.tükörhöz szükséges borítások nincsenek meg és persze a kötegből is hiányzik pár érinkező, de ez már részletkérdés. Bazsival is kéne egyeztetni.

Esetleg Dénes is csatlakozhatna, párhuzamosan mehetne a 2 kocsi.....huha most jutott eszembe, hogy nálad is van egy B Corsa... :blush: akkor van meló bőven. :D

Részemről szombatot kivéve (Hajósra megyek) bármelyik nap alkalmas.

A B Corsa kész, a C Corsa kész, Dénes meg mé nem hív fel ha kell valami sos? De inkább Bazsit hívja mert neki van műhelye ;)

De természetesen segítünk amiben kell.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap, mikor jöttünk le anyumékhoz, a dunaföldvárin elhúzott melletünk egy noviúj M5-ös bömbi.Én olyan 110km/h-val utaztam, de a bömbi viszonylatában ez úgy tűnt, mint ha álltam volna.Sztem bőven 200 felett utazott.S, ami még tetszett az egészben, hogy nem volt hangja, csak süvítést hallottam.Tehát semmi üvöltő kipuff, és tsai......... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap, mikor jöttünk le anyumékhoz, a dunaföldvárin elhúzott melletünk egy noviúj M5-ös bömbi.Én olyan 110km/h-val utaztam, de a bömbi viszonylatában ez úgy tűnt, mint ha álltam volna.Sztem bőven 200 felett utazott.S, ami még tetszett az egészben, hogy nem volt hangja, csak süvítést hallottam.Tehát semmi üvöltő kipuff, és tsai......... :blush:

nagy ccm :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.