Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hát jó kérdés neme öntvénynek elég vékony inabb olyan mintha valami préselt lemez szerű lenn! A mágnenél ahogy van a csonak kup tetej és keződok a kuppalást ott az ivnél van elrepedve! Elvileg jöv hétvégére szétszedik darabokra akkor elhozom hogy mit lehet vele kezdeni! remélem meg lehet csinalni meg megkérdezem Emphaserekat hogy esetleg alkatreszben nincs e nekik ilyen!

Link to comment
Megosztás:

Hát jó kérdés neme öntvénynek elég vékony inabb olyan mintha valami préselt lemez szerű lenn! A mágnenél ahogy van a csonak kup tetej és keződok a kuppalást ott az ivnél van elrepedve! Elvileg jöv hétvégére szétszedik darabokra akkor elhozom hogy mit lehet vele kezdeni! remélem meg lehet csinalni meg megkérdezem Emphaserekat hogy esetleg alkatreszben nincs e nekik ilyen!

Dini! Mielött elküldesz egy hozzászólást olvasd már át egyszer,mert néha kódfejtő kell hozzá a tévesztések miatt! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ma kitekertem az Auchanhoz, hogy vegyek fel péézet, de nem adtak.hétvégén nem csinyáznak ilyet.Arossebbe'má'.......Taliztam kint Udival, aki volt olyan kedves, és megkímélt a bringázás örömeitől, és elvitt a Fortunába, ahol éppen elöl állt a Micu, mert előtte próbálták ki.Szerencsére nem akarták megvenni.Úgyhogy tesztút, aztán pedig leraktam a foglalót.Némi alku is volt, mert ami benne volt CD-s magnyesz, azt nem kértem.Amolyan piaci bóvli kategória volt.Majd belerakatom a Blaut.De előtte riasztó.

Kicsit Suzukis feeling, de annál azért vehemensebb, nincs hiperugrás, elejétől a végéig (tiltásig) folyamatosan húz.De agilis a futóműve, és a fék is okés rajta.Nincs alulméretezve.Szerintem.A szervó viszont kicsit sokat segít rá, talán egy hangyányit érzékeny a kormányzása.A komfort pedig elfogadható.

Feriéknél pedig készül a gyári hűtőmaszk az Astrára.Úgy talán vevőcsalogatóbb lesz, mint jelen állapotában.

Ez a megoldás csak ideiglenes, az Astráért még kapok most péézt.Később viszont nem.Akkor érte volna meg megtartani, ha lényegesen kevesebb km van benne.

Ez a gép viszont arra tökéletesen okés amire vettem.Megbízható, elnyűhetetlen férős családi Sedan.

Joci, majd meglátjuk.Van még rá kb. 2-3 évem, hogy eldöntsem.Most erősen úgy érzem, hogy egy 2007-es g Astra Caravanba szívesen visszaülök majd.Akkor talán lesz is rá értelmes keretek között pénz.Most erre futotta................

Link to comment
Megosztás:

Wolfi: Kívánok sok baleset-probléma-mentes kilómétert nektek!! Használd egészséggel és ésszel, akkor nem lesz baj!! :D

Azzal az autóval akkor se lesz baj ha kinyomja aszemét.Sose megy tönkre,legalábbis nekem nem volt vele bajom,pedig 2 évig használtam.Viccen kivül mondom hogy fék,olaj és egy vezérlés cserén kivül egyszer se kellett hozzá nyúlni :blush: .Ezekkel egy baj van hogy álltalában rommá voltak törve,mert anno elég sokat fizettek rá,ettöl fügettlenül nagyon jó kis autó.

Link to comment
Megosztás:

Azzal az autóval akkor se lesz baj ha kinyomja aszemét.Sose megy tönkre,legalábbis nekem nem volt vele bajom,pedig 2 évig használtam.Viccen kivül mondom hogy fék,olaj és egy vezérlés cserén kivül egyszer se kellett hozzá nyúlni :D .Ezekkel egy baj van hogy álltalában rommá voltak törve,mert anno elég sokat fizettek rá,ettöl fügettlenül nagyon jó kis autó.

Hát én is bízom benne, hogy jó vétel volt.Nézegettem a kritikus pontokon, és nem látszik komoly beavatkozás nyoma...........A motorja viszont durván szépen beszél. Mint egy Japán ótójé.......... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Mármint leszabályozáson ? :D

Az csak menet közben volt 3.-ban, mert vártam a hátbarúgást, amit az Astra bizonyos értelemben produkált, és nem történt semmi.Amikor a piros tartomány határához ért a fordszám mutatója, elváltottam.Nincs behatárolható tartomány, hogy hol dolgozik nyomatékon a motor.Egyszerűen csak elkezdi húzni a gépet, aztán ha elváltasz, ott folytatja, ahol abbahagyta az előző sebességfokozat végén.Érdekes, mindenesetre......... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este elhoztam kicsikocsit Tomitól.Ma családi autóként fog funkcionálni, közben pedig kicserélem a váltórudazatot.Hátha így mánn nehezebb lesz szétakasztani! :D Meg ahogy hallom, az AC-ra is ráférne egy kis takarítás......

Tegnap este megfordult a fejemben, hogy lépek egy kisebb kört a körúton, de amíg kint álltunk Tomival a Jókain, éppen 3 rendőrautót is láttam, szal inkább csak szépen csöndben elgurultam a benyakútig pumpálni a kerekekbe mert azok full laposak votak, meg tankoltam a még nálam lévő 2e.ft-ból........ :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem óhajtom lezúzni, és a gyári cuccoknak sem vagyok ellensége, mert remélme olyan ritkán kell benne alkotnom, mint anno a Swiftimben kellett.

Apropó, Swift.Nem kellene Paja kocsikáját kicsit megreformálni?Pl. Ilyenre?? ;)

ezen a Swiften az egyik legkirályabb OZ felni van :blush: Láttam már ilyet gsi és nagyon nagyot mutat.....meg is akartam venni de nem adták :D

Link to comment
Megosztás:

Tisztelettel bejelenteném, hogy a mai nappal megszületett a keresztfiam.

Mészáros Attila Márk

4,20 kg ! 52 cm.

Ha lesz kép róla akkor mellékelem.

Drakula tesódéknak! ;) Apró helyzetjelentés a melóhelyről, hogy ma rükvertzben magam.Mindazállat..........Meg anyu benyelte a csekkedet! :D Úgyhpgy pálya 1000rel! :lol:

Meg próbálkoztam az oridat szabira tolni, de nem fogadta el belépésnél a régi jelszavad.Én meg csak azt ismertem! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.