Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Uraim, holnap ha a teremtő is úgy akarja, meglesz az Astra utóda.Nem Opel.kétlépcsős lesz a dolog, nem akarok giganyézni a család alól.

Egyenlőre egy olcsó kis japó cuccos, elég erős motorkával, aztán ha rendeződnek a lakáskölcsön körüli dolgok, és anyuka is vissza megy melózni, meglátjuk, hogy meddig fog érni a takaró.De vissza fogok ülni Opelbe, méghozzá olyanba, amit megálmodtam magamnak.Ezt megígérhetem. :blush:

Ez a gép az

Link to comment
Megosztás:

Az árát nézve nem lesz ez hosszú távú befektetés, már ahogy ismerlek.

Óccó ész jó japán kocika! :lol: Remélem! :blush: :D ;)

Azé' majd normális kerekeket rakok alá.........a biztonság kedvéért.......... :lol: Meg a szokásos dolgok, mint összes folyadék cseréje, vezérlés, ahogy néztem előbb-utóbb első fékek 100, hogy cs. az ismert kombóra.......meg egy normális immobis infrás riogató..... mer' az niccsa benne.

Aztán majd elmondom személyesen, hogy miért inkább ez a döntés született.......

A vezérhangya kitalálta......ahogy Johnny mondta........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Óccó ész jó japán kocika! :lol: Remélem! :blush: :D ;)

Azé' majd normális kerekeket rakok alá.........a biztonság kedvéért.......... :lol: Meg a szokásos dolgok, mint összes folyadék cseréje, vezérlés, ahogy néztem előbb-utóbb első fékek 100, hogy cs. az ismert kombóra.......meg egy normális immobis infrás riogató..... mer' az niccsa benne.

Aztán majd elmondom személyesen, hogy miért inkább ez a döntés született.......

A vezérhangya kitalálta......ahogy Johnny mondta........ :P

Épp ma beszéltem kollegámmal erről és ő is jót vigyorgott a naívságodon! :lol: Anno két írányjelző buráért Bajáig ment és még sorolhatnám,mit hol vett meg hozzá,de majd rájösz te is!És az is pont Lancer volt!Ez a sors keze!Mindegy öregem,ha kell fuvar,dezső olcsón visz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Épp ma beszéltem kollegámmal erről és ő is jót vigyorgott a naívságodon! :blush: Anno két írányjelző buráért Bajáig ment és még sorolhatnám,mit hol vett meg hozzá,de majd rájösz te is!És az is pont Lancer volt!Ez a sors keze!Mindegy öregem,ha kell fuvar,dezső olcsón visz! :D

Nem óhajtom lezúzni, és a gyári cuccoknak sem vagyok ellensége, mert remélme olyan ritkán kell benne alkotnom, mint anno a Swiftimben kellett.

Apropó, Swift.Nem kellene Paja kocsikáját kicsit megreformálni?Pl. Ilyenre?? ;)

Link to comment
Megosztás:

Zoli, aztán még ráköltök 3K-t, és teljesen okés a gép, csak ezt a pézet sosenemkapom vissza+még sajnálom is, mikor elviszik.Hát neeeem.Thx, de nem.Éppen elég volt az Astrát vissza alakítani gyáriszerűvé..........A szívem megszakadt közben.....

Amúgy bizti észre vettétek, de nem vok ott a lóvéverdében............ :blush: Brinyóval messze van.Főleg ilyen cudar időben! :D

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre egy olcsó kis japó cuccos,

Ez a gép az

Hmmm :blush:

Az az igazság, hogy ha te ebbe beleülsz nem veszel újra Opelt...Ennek Japó lesz az utódja is....

A főnökömnek van egy Mitsu Galant 2.0 nagyonkényelmes, megy mint a veszedelem

Azmeg megint igaz, hogy nem Astra árkategória ha kell hozzá valami...

Egyébként én is azokat nézegetem, a nyáron csere lesz ha minden jól alakul.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy bizti észre vettétek, de nem vok ott a lóvéverdében............ :lol: Brinyóval messze van.Főleg ilyen cudar időben! :P

Szivesen elhozunk legközelebb... amúgy egész karácsonyi hangulat volt a parkolóban, Kacseró volt a " Jézuska".... :D ;)

Mi meg csak lestük ki mit kapott..... :blush:

A Corsa rendesen meg volt pakolva.... :lol: :lol: ( KOMA Trans ) :P :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Szivesen elhozunk legközelebb... amúgy egész karácsonyi hangulat volt a parkolóban, Kacseró volt a " Jézuska".... :D ;)

Mi meg csak lestük ki mit kapott..... :blush:

A Corsa rendesen meg volt pakolva.... :lol: :lol: ( KOMA Trans ) ;) :P ;)

Megérkezett a POSTÁS! ..... aki 1X csenget! :lol: :lol: :P

...de még van nálam két csomag,mert a gazdájuk nem volt jelen... :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Jo kis csomagokat kaptam! egéssz biztos jo gyerek voltam!

Habár Mélynyovol lesz még közdés mert ugye az DEFEKT áru volt és a kosár el van repedve amit a nem irt az eladó! ugyhogy kell egy jó kező emberka aki tud férfinemiszervántosan hegeszteni! vagy mit tudom én! Majd csinálokképet róla aztán várom az ötleteket!

Link to comment
Megosztás:

Jo kis csomagokat kaptam! egéssz biztos jo gyerek voltam!

Habár Mélynyovol lesz még közdés mert ugye az DEFEKT áru volt és a kosár el van repedve amit a nem irt az eladó! ugyhogy kell egy jó kező emberka aki tud férfinemiszervántosan hegeszteni! vagy mit tudom én! Majd csinálokképet róla aztán várom az ötleteket!

ha acélból van, eljössz hozzám és meghegeszted magad

a standeren már rajt is van az egyik mocim, a balancierernek is nagy hasznát vettem, nagyon könnyű volt rárakni

köszi Csabi!!!!

Losi: egyébként így van, ráköltesz még valamennyit, de közelsem 3 kilót, ami egy C Asci mellett szól az az idős kora és az olcsó alkatrész, az 500 ezres kategóriában szvsz ez a legjobb vétel. egy Asconán szó szerint mindent meg tudsz csinálni magad és van hozzá alkatrész mindenhol. ha már váltasz, akkor legyen értelme, egy Lancerrel ez most szerintem nem valósul meg.

Mert lehet egy japó műszer nagyon jó 500ért, de csak addig, amíg működik, és a végén azt se lehet eladni majd 500ért.

egyébként a 2000 eurós árat magyarországon is elrugaszkodottnak tartom egy 10en éves autóért.

hacsaknem: valódi 50e km van benne éés: nem rohad sehol.

mégiscsak egy olyan autó, amelyiknek az alkatrészei sorra kopnak határérték alá, a belső szintén elkopik a használatban: kopotthasznált érzetet kelt.

ha 200e ft lenne, akkor oké, de 500ért szvsz bad deal.

de az én szilárd véleményem az autókról: legyen iszonyat olcsó és addig használni, amíg megy, végülis egy elég drága fenntartású használati tárgy.

mindehhez hozzátartozik, h ez csak egy vélemény.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.