Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

... Erősen úgy tűnik, hogy itt minden legalább 150-200e.ft-tal drágább, mint máshol.Vajh' miért van ez??

Régi nepper haver mondta, hogy Kecskeméten csak eladni érdemes kocsit.

Volt olyan amit megvett egy hétig ment vele, (amíg volt benne benya) és utána drágábban adta elm mint amit ő adott érte.

Mondjuk én is Baján vettem, meg Morgó is, szal ebbe az irányba is érdemes elindulni.

Link to comment
Megosztás:

Régi nepper haver mondta, hogy Kecskeméten csak eladni érdemes kocsit.

Volt olyan amit megvett egy hétig ment vele, (amíg volt benne benya) és utána drágábban adta elm mint amit ő adott érte.

Mondjuk én is Baján vettem, meg Morgó is, szal ebbe az irányba is érdemes elindulni.

Ez is lehet egy alternatíva, vagy pedig az, hogy inkább magánszemélytől kell venni..........

Link to comment
Megosztás:

Rákérdeztem ma, valszeg elfogadták a tag hitelkérelmét, szal ez van.

Amúgy nézegettem mostanság a mindenféle használtautó árakat úgy az interneten, mint a helyi kereskedésekben. Erősen úgy tűnik, hogy itt minden legalább 150-200e.ft-tal drágább, mint máshol.Vajh' miért van ez?? :blush: :D

mert tele vagytok dohánnyal, mindenki építi a 2.-3. játszósautóját, megy a habzsi-dőzsi....kulákok ;)

Link to comment
Megosztás:

Én már itthon vagyok.

Ma felhívtam a fibernetet, hogy miért nincs netem.

Nagyon rendesek voltak felírták a számom, és mondták majd keres a szerelő.

Kb: 1.5-2 óra múlva hívnak, hogy megnézték központilag, és minden rendben, valószínűleg a modemmel lesz gond.

Ha bemegyek és elviszem adnak másikat. Amikor Ricsiért mentem, beugrottam hozzájuk, és soron kívül kiszolgáltak, 3 aláírás és mehetek. Itthon kicsomagoltam, vártam fél órát, összedugtam és azóta tökéletes.

Néha ők is tudnak meglepetést okozni.

Link to comment
Megosztás:

Én már itthon vagyok.

Ma felhívtam a fibernetet, hogy miért nincs netem.

Nagyon rendesek voltak felírták a számom, és mondták majd keres a szerelő.

Kb: 1.5-2 óra múlva hívnak, hogy megnézték központilag, és minden rendben, valószínűleg a modemmel lesz gond.

Ha bemegyek és elviszem adnak másikat. Amikor Ricsiért mentem, beugrottam hozzájuk, és soron kívül kiszolgáltak, 3 aláírás és mehetek. Itthon kicsomagoltam, vártam fél órát, összedugtam és azóta tökéletes.

Néha ők is tudnak meglepetést okozni.

Nemsemmi, ezt jegyezd fel a naptárba!!! :blush: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Én már itthon vagyok.

Ma felhívtam a fibernetet, hogy miért nincs netem.

Nagyon rendesek voltak felírták a számom, és mondták majd keres a szerelő.

Kb: 1.5-2 óra múlva hívnak, hogy megnézték központilag, és minden rendben, valószínűleg a modemmel lesz gond.

Ha bemegyek és elviszem adnak másikat. Amikor Ricsiért mentem, beugrottam hozzájuk, és soron kívül kiszolgáltak, 3 aláírás és mehetek. Itthon kicsomagoltam, vártam fél órát, összedugtam és azóta tökéletes.

Néha ők is tudnak meglepetést okozni.

Kit dugtál meg,hogy ezt elérted? :blush: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.