Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kacsero!

Kemény menet volt 3 x kellett védett ajánlatot tennem, de a végén megnyertük! Szerintem még ennyiért is megéri.... :lol:

Akkor jövőhétvégén találkozunk Bazsiéknál.... :huh:

Igen, figyeltem az árverést... :lol:

OKÉ, akkor majd, Bazsinál, az időpontot, meg majd megtudom... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én meg néztem ma egy jubileumi B Veki Caravant 2.0DTH v. I. ! :huh: Szép volt, anyuka hívta fel rá a figyelmem mert, hogy egy olyat el bírna képzelni családi autónak.

Én meg rögvest kapát/kaszát ragadtam, aztán átnéztem.Első blikkre jól néz ki, csak más is licitál rá, de még nem döntötte el hogy mit akar.

A biztonság kedvéért felhívtam az abban a ker.ben dolgozó emberemet, hogy inkább felém billenjen annak a képzeletbeli mérlegnek a nyelve.Biztos ami biztos.

K.O.M.A. Rlz! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

BC van benne? Ha nincs akkor rakunk bele... :unsure:

Asszem nincsen, de az a szitu, hogy aki előttem lefoglalózta, annak folyamatban van a hitele is már, és ha BAR listás, csak akkor jöhetek szóba én.Na már most erre nem lehet alapozni sajnos, úgyhogy az a gyanum, hogy ez a vonat elment.Ez van. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sajna jártunk így egy páran már, tudom ez téged cseppet sem vígasztal... :unsure:

Kitartás... :lol:

Rákérdeztem ma, valszeg elfogadták a tag hitelkérelmét, szal ez van.

Amúgy nézegettem mostanság a mindenféle használtautó árakat úgy az interneten, mint a helyi kereskedésekben. Erősen úgy tűnik, hogy itt minden legalább 150-200e.ft-tal drágább, mint máshol.Vajh' miért van ez?? :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Talán mert most akarsz kocsit venni :unsure:

Sajnos tudom, hogy éppen kezdődik a szezon........... :huh:

Ez így igaz, a neten általában olcsóbbak az ótók.... :lol:

............úgyhogy nyalván nem az itteni kereskedőket fogom gazdagítani, asszem.De az is biztos, hogy kivárom, hogy elmenjen a fehér, aztán akcióba lendülünk.Elvégre nem hajt a tatár......... vagy ilyenek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nézegettem mostanság a mindenféle használtautó árakat úgy az interneten, mint a helyi kereskedésekben. Erősen úgy tűnik, hogy itt minden legalább 150-200e.ft-tal drágább, mint máshol.Vajh' miért van ez?? :lol: :lol:

Ezt már egy pár ismerősöm is mondta, hogy pl. a dunántúlon, vagy Miskolc&környékén, jóval olcsóbbak a verdák, mint nálunk kecsón... :lol: és ha az utat is hozzászámolod, még akkor is jóval olcsóbban lehet arra gépet találni...

Gondolom ha arra kerül a sor, biztos lenne olyan aki elfuvarozna ócsó düzeles... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.