Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

köszi Wolfi a cuccot. :unsure:

Szívesen.használd egészséggel.

Ma elmentem megnézni hawer eladó G Astráját. Y17DT motorkód, szép piros Caravan.Kicsit furi hangja volt a gépnek.Én tudom, hogy a diesel traktor, de ez túltett azon.A másik pedig ami elvette a kedvem a géptől, hogy a kiegyenlítőben olajtrutyis volt a hűtőközeg.Ezt mondtam is ennek a töknek, de azt mondta, hogy ezt majd megoldom én.De nekem nem kell olyan verda, aminek a motorja meg volt már bontva.Főleg nem 1.9M-ért.Max. 1.6-ért.esetleg..........

Úgyhogy ez a gép Storno.Majd keresek másikat.

Ja, meg kiszedtem az Astrából a beltéri neonokat is, meg levettem a kartervédőt.Most már csak remélem, hogy Joee bácsinak jó lesz a gépére. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szívesen.használd egészséggel.

Ma elmentem megnézni hawer eladó G Astráját. Y17DT motorkód, szép piros Caravan.Kicsit furi hangja volt a gépnek.Én tudom, hogy a diesel traktor, de ez túltett azon.A másik pedig ami elvette a kedvem a géptől, hogy a kiegyenlítőben olajtrutyis volt a hűtőközeg.Ezt mondtam is ennek a töknek, de azt mondta, hogy ezt majd megoldom én.De nekem nem kell olyan verda, aminek a motorja meg volt már bontva.Főleg nem 1.9M-ért.Max. 1.6-ért.esetleg..........

Úgyhogy ez a gép Storno.Majd keresek másikat.

Ja, meg kiszedtem az Astrából a beltéri neonokat is, meg levettem a kartervédőt.Most már csak remélem, hogy Joee bácsinak jó lesz a gépére. :unsure:

Tökéleteset nem fogsz találni vagy akkor évekig fogsz autót keresni!

Ha ennek a kasztnija rendben van,akkor a mocit megoldjuk!Kap érte 1.5misit és kész!

Viszont ma megint opel szervízzé vált az udvarom! :huh:

Axxon kollega elhozta reggel a gépét,elmentünk vettünk hozzá cuccokat!

Levegőszürő,olajszürő,olaj,gyertyák,kábelek hozzá stb.

Udi mester is betoppant,ő kezelésbevette az alapjárati mocit.(köszi Udi a segítséget!)

Leengedtem belőle az olajat,bár olajnak nem nevezném! :lol: Volt benne kb 2liter!

Nem semmi kék füstöt nyomott az első indítás után,de határozottan jobb lett.

Link to comment
Megosztás:

Szívesen.használd egészséggel.

Ma elmentem megnézni hawer eladó G Astráját. Y17DT motorkód, szép piros Caravan.Kicsit furi hangja volt a gépnek.Én tudom, hogy a diesel traktor, de ez túltett azon.A másik pedig ami elvette a kedvem a géptől, hogy a kiegyenlítőben olajtrutyis volt a hűtőközeg.Ezt mondtam is ennek a töknek, de azt mondta, hogy ezt majd megoldom én.De nekem nem kell olyan verda, aminek a motorja meg volt már bontva.Főleg nem 1.9M-ért.Max. 1.6-ért.esetleg..........

Úgyhogy ez a gép Storno.Majd keresek másikat.

Ja, meg kiszedtem az Astrából a beltéri neonokat is, meg levettem a kartervédőt.Most már csak remélem, hogy Joee bácsinak jó lesz a gépére. :unsure:

Ha diesel fronton segítség kell csak szolj ..... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Részletkérdés! :lol: De Bazsinál a meleg garázs jobb így télen!

jah...hogy ott még tééél van ?! :huh:

pedig itt épp azon gondolkoztam, hogyha jövök vissza, felrakom a nyári papucsokat, mert itt már szinte tavasz van...( +15-17 fok) :lol:

De nekem mind1, hol csináljuk... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ha diesel fronton segítség kell csak szolj ..... :huh: :lol:

Köfi mindenkinek, de egyenlőre csak tervek vannak.Először menjen el a fehér, aztán meglátjuk, hogy mit akarok.Egy biztos, anyukának még mindig nem tetszik a Caravan 5let, szal lehet, hogy alkut kell kötnöm vele etéren.Aztán majd meglátjuk....... :unsure:

Még bármi lehet........

Link to comment
Megosztás:

Kacsero!

Én inkább ezt venném meg a helyedben:

http://www.vatera.hu/elekktromos_ablak_opelhez_20059926.html

Ha érdekel szóljál, mert mai napon lejár az aukció. :lol:

UDI!

Köszi, de én már megvettem EZT!! :unsure:

De végül is, ha jobb az amit Te linkeltél, akkor üsd le azt, és majd ezt amit én vettem, majd megpróbálom eladni!

Én nem igazán értek hozzá, de bízok a SZAKTUDÁSOD-ban! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ja, meg kiszedtem az Astrából a beltéri neonokat is, meg levettem a kartervédőt.Most már csak remélem, hogy Joee bácsinak jó lesz a gépére. :unsure:

Akkor itt az idő, és be kell jelentkezek Gubacsi-hoz, hogy felszerkessze :huh:

Mennyibe van egy ilyen meló KB? Mert így hó végén.....

Link to comment
Megosztás:

Gepárd!

Grtatulálok,és sok egészséget,az egész családnak!!

Kacsero!

Amit Udi mutatott,az jobb mert gyárihoz hasonló,amit te vettél szerintem gyengébb minőség...

Rég láttunk errefelé cartárs! :unsure:

Pénteken ha ráérsz gyere el egy meetre La Verde pizzériához! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap bekerültek a rugók, elég kalács lett :unsure:

Köszönet érte Wolfinak :lol:

Elvileg csak pár anyát kell felheggesszen a bölcsőre, így sztem nem sokba fog fájni.......max. 3e. Sztem..........

Én meggyőzöm! Nálunk pont fordítva volt, a Peti coupét akart volna...... :lol:

Ez sajnos nem ilyen 1Xű..... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.