Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mi ez spal? de nem gyári az biztos:

Van ám gyári is meg itthon is meg leht venni ezt a fajtát ami csak lefelé teker rendesen.

Azt nem tudom, hogy spal-e, meg hogy gyári-e.

Gondoltam, hogy otthon is lehet kapni, meg azt is hogy gyári is van, na de az MENNYIÉRT is??? :huh:

De természetesen segítünk profin beszerelni.

A segítséget meg előre is köszönöm, majd még esetleg, BÖHÖM cartárssal kellene konzultálni, elektromos bekötés ügyében... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom Norbi ennyit egy első bálozó szőke liba nem rinyál,mint Te! :lol:

Nem b@zmeg,elejtettük,megkarcoltuk és az udvaron fociztunk vele!Jézusom ember! :unsure: :lol:

és még nem is láttál engem bútorvásárlás/válogatás közben :lol:

szal rendben legyen nekem, mert lemegyek vidékre rendet rakni :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

és még nem is láttál engem bútorvásárlás/válogatás közben :huh:

szal rendben legyen nekem, mert lemegyek vidékre rendet rakni :unsure: :lol:

Holnap küldöm a cuccokat, szal lehet vizualizálni! :lol: Aztán meg ha tessik, és karcmentes, akkor a többit megbeszéljük. :D

Ebként most kaptam az infót, hogy Gepárd 2X is apuka lett, a kislánya pedig 2950g-mal, és 49cm-rel érkezett. Apa, és lánya jól vannak! :lol:

Úgyhogy 1000Gratula!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Köszi, köszi.

Reméljük a hétvégén már hazajöhetnek.

Most iszonyat boldog vagyok, csak nem tudom leírni mennyire.

Ugye, hogy ugye?Tündérek ezek a kis manók, és figyeld meg, hogy sokkal több türelmed, és rutinod lesz majd hozzá, mint az első gyerkőchöz volt.Nálunk legalább is így van.Csak közben Flóra hipp-hopp megnőtt.Most fogsz szembesülni vele, hogy Ricsi milyen nagy gyerek már........

A benti dolgokkal pedig ne törödj, és ne is gondolj rá.Ma is érdekes dolgok voltak.Nemtudom.Lehet, szét kellene majd nézni, ha nem változnak a dolgok......

Link to comment
Megosztás:

Kis plusz infó a gyerkőchöz.

Császárral jött, mert a lába volt a kijárat felé.

Timit reggel bevittem NST-re, az eredmény alapján be kellett feküdnie.

Minden okés hazamentem és leültem reggelizni.

11:47-kor Timi hív, hogy viszik szülni.

Kaja "elrak",átöltöz, lemegy, padlógáz, és 12 előtt pár perccel már fent is voltam a 4.-en.

A liftnél taliztam Timivel, már vitték a műtőbe.

Végülis minden rendben volt, és ők is jól vannak.

Link to comment
Megosztás:

Holnap küldöm a cuccokat, szal lehet vizualizálni! :huh: Aztán meg ha tessik, és karcmentes, akkor a többit megbeszéljük. :lol:

Ebként most kaptam az infót, hogy Gepárd 2X is apuka lett, a kislánya pedig 2950g-mal, és 49cm-rel érkezett. Apa, és lánya jól vannak! :lol:

Úgyhogy 1000Gratula!!!!!

hova küldöd?Kihez?Küld el a bankszámla számodat priviben és akkor elutalom a pénzt.

Gepárdnak meg gratulálok :unsure: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Inkább azt mond meg, hogy kell-e az ültetőrugó a kartervédővel egyetemben, mert délután felraktam a Duenre, aztán idáig éppen 5 :unsure: ímélt kaptam, hogy megvennék.

Szóval?

Ha telefonszámot is írtál akkor egészítsd ki azzal, hogy sms-re nem válaszolsz....volt olyan bevarrtzsebes aki küldött egy sms-t 3 kérdéssel.....nem tudom mit várt, azt hogy majd visszagépelem neki a válaszokat? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hajnalka,aki majdnem hajnalban jött! :huh:

Gratula a porontyhoz Pisti!!!Jól lehetett hallani a mai hívásodban,hogy örülsz!Tényleg gratula! :lol:

Jah és nekem is van jóhírem!Megvan a müszaki 2évre!Ezer THX Losinak a segítségért! :unsure:

Tök jót autóztam ma Kiskörösig,napfény,zene,senki sehol az utakon!A páhi speciál szakasz állat volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.