Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nah', ma 1-2 dolog uninstallálódott az Astrából.Úgy mint toronymerevítő, ültetőrugók, tükrök (special THX by Morgó!!!), hátsó lámpák, Angel, hátsó spoiler, csomagtérneonok(special THX by Johnny), holnap pedig visszakerül az eredeti km.óra, kiugrik a BC kapcsolóstól, és lekerülnek a lökhárítók is.

Totál beszürkül majd az autó.Azért sajnálom, mert hűséges társ volt.Talán hiba volt anno 4 éve nem kombit venni :huh: ...............Nagy hiba!!! :unsure:

De némi öröm az ürömben, hogy elég sok kiszedett cucc elkelt már.Szal legalább v.mit visszakapok majd az autó elképzelt árához képest.

Ja, amúgy amit kinéztem kék G Caravant, na azt a Morgó egyik kollégája megvette.Olasz import volt a gép.Szal talán nem is baj.....Jobban szeretnék itthoni autót.

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom Norbi ennyit egy első bálozó szőke liba nem rinyál,mint Te! :lol:

Nem b@zmeg,elejtettük,megkarcoltuk és az udvaron fociztunk vele!Jézusom ember! :unsure: :lol:

Inkább azt mond meg, hogy kell-e az ültetőrugó a kartervédővel egyetemben, mert délután felraktam a Duenre, aztán idáig éppen 5 :huh: ímélt kaptam, hogy megvennék.

Szóval?

Link to comment
Megosztás:

Inkább azt mond meg, hogy kell-e az ültetőrugó a kartervédővel egyetemben, mert délután felraktam a Duenre, aztán idáig éppen 5 :unsure: ímélt kaptam, hogy megvennék.

Szóval?

Maradok a GSi rugóknál,mert így is sz@rul állok anyagilag!De az biztos,hogy nem erős autó kell,hanem kanyarodni kell tudni! :huh: Élmény volt a sárga szusist alázni!Szegény srác! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma jelentős előrelépések történtek a gyáriságos visszalakítás felé.Kiskasza felajánlotta, hogy csináljuk nála, és Udi, valamint Johnny is aktívan részt vett a műveletben.Jelenleg az Astra úgy néz ki, mint amikor 4 évvel ezelőtt megvettem.Még a kipuff vár uninstallra, valamint beltéri neonokat kell kiszednem.

Viszont a nagy igyekezetben sztem elfelejtettük visszatekerni a km.spirált, mert az óra nem ment, aztán a compi ezt zokon is vette.Olykor leállt, meg küldött hibajelet is.

Úgyhogy ha kipunnyadtam magam az ebéd után, visszarakom.

Kicsit sajnálom a szép ótómat............úgy nemkicsit. :huh: De ha nincs más megoldás, akkor ez van. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.